Brankáři
 

Jednodenní brankářské kempy ČSLH aktuálně v plném proudu

31.10.2016, 11:41 | ČSLH

Jednodenní brankářské kempy ČSLH aktuálně v plném prouduBrankářská komise ČSLH každoročně pořádá hned několik jedno i vícedenních brankářských soustředění. V pondělí 24.10.2016 proběhly v Čechách a na Moravě dvě souběžné akce, o které je z řad hráčů a rodičů čím dál větší zájem. Podívejte se na zajímavou reportáž z jednodenního kempu ve Studénce, kde se do tréninku zapojily kromě regionálních trenérů také české brankářské legendy Martin Prusek a Jiří Trvaj.

 
 
"Posun na poli brankářů je obrovský, já byl samorost a vše se učil sám. Kdybych ve své době, kdy jsem procházel dorosteneckými soutěžemi, měl trenéra brankářů, mohla moje cesta být mnohem snazší," zmiňuje vítkovická legenda Martin Prusek, který ve své kariéře nasbíral více jak 320 startů v české nejvyšší soutěži a nechybí mu ani zkušenosti z NHL nebo KHL. Také on spolupracuje s Českým svazem ledního hokeje a pomáhá s projektem regionálních trenérů brankářů, předává svoje bohaté zkušenosti mladým hráčům a pomáhá lokálním trenérům s koordinací akcí brankářské komise.

Ta v posledních letech v čele s dalším bývalým špičkovým brankářem Radkem Tothem nastartovala projekt, který má jasný úkol - vrátit české brankáře na ty nejvyšší pozice a to především díky zaměření na práci s hráči v menších klubech formou uvolněných prostředkům na regionální trenéry. Právě ve spolupráci s nimi proběhly v pondělí 24.10.2016 dva souběžné brankářské kempy. Pod vedením regionálního trenéra Rostislava Košárka ve Studénce poblíž Ostravy a ve Vrchlabí pod záštitou Vratislava Vajnera, dalšího z trojice profesionálních trenérů brankářů ČSLH.

"Jsme rádi za pozitivní ohlasy, kempy se nám během pár dní nárazově naplní, což je pro nás skvělá vizitka. Zároveň nás těší, že se k naší práci připojili bývalý profesionální brankáři, takové ty hokejové legendy, kteří jsou pro děti skvělým vzorem," říká Rostislav Košárek, profesionální regionální trenér, který má na starosti koordinaci těchto akcí. V plánu jsou kromě jednodenních soustředění také dvoudenní srazy doprovázené několika letními vícedenními akcemi. Více informací naleznete ve videoreportáži a na webových stránkách ČSLH v sekci brankáři.

 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
duben 2018
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
30
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Mistrovství světa? Špičkový hokej a obří párty. Těšíme se, vzkazují Dánové
(24.04.2018) Světový šampionát se kvapem blíží. Organizátoři ladí poslední detaily před velkou sporto...

 

Los čtvrtfinále MS 18: Češi budou hrát s Kanadou
(24.04.2018) (ČELJABINSK, od našeho zpravodaje) Reprezentace do osmnácti let se ve čtvrtfinále mistrovství ...

 

Pacovský a Eminger dál za Boleslav, vrací se Látal. Lenc míří do Liberce
(24.04.2018) Mladou Boleslav překvapivě opouští útočník Radan Lenc, který podle spolumajitele klubu Jana ...