Reprezentace
 

České hokejové hry 2017 se uskuteční v jihočeské metropoli

05.01.2017, 14:03 | Tisková zpráva

České hokejové hry 2017 se uskuteční v jihočeské metropoliPo dvouleté odmlce se do hokejového kalendáře vrací český turnaj série Euro Hockey Tour. České hokejové hry budou hostit České Budějovice v termínu 27. – 30. dubna 2017. Pro zúčastněné týmy půjde o poslední generálku před květnovým Mistrovstvím světa IIHF, které pořádají Francie (Paříž) a Německo (Kolín nad Rýnem).

 
 
Reprezentační utkání A týmu se do jihočeské metropole vrací po pěti letech, na jaře 2012 se zde čeští hokejisté utkali dvakrát ve výborné atmosféře s týmem Německa.

Turnaj bude zahájen úvodním utkáním českého týmu proti Finsku ve čtvrtek 27. dubna, ve stejný den budou v rámci tzv. break-out-game Švédové hostit Rusy. Zbývající čtyři utkání se uskuteční v sobotu a neděli, kdy turnaj zakončí atraktivní souboj Česka a Ruska. Všechna utkání bude tradičně vysílat Česká televize.

„Reprezentační utkání v Českých Budějovicích se vždy těšila diváckému zájmu, pevně věřím, že tomu nebude letos v dubnu jinak. Navíc když panuje v městě dobrá hokejová nálada díky výkonům Motoru ve WSM lize. Z jednání se zástupci města i klubu cítíme, že všichni chtějí udělat maximum pro vytvoření optimálních podmínek národnímu týmu, jeho partnerům i samotné organizaci turnaje, za což jim velmi děkuji. Věříme opět v plné tribuny skvělých fanoušků, kteří pomohou nastartovat tým k výborným výkonům na mistrovství světa. Všechny příznivce hokeje nejen z Českých Budějovic a okolí tímto srdečně na turnaj zveme," uvádí Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing - výhradního marketingového partnera ČSLH.

Náměstek primátora Ing. Jaromír Talíř potvrzuje, že město přivítalo možnost hostit turnaj takovéhoto významu. Konkrétně sdělil, že: „Akce takovéhoto významu má pro město přínos hned v několika oblastech. Na prvním místě je nutné zmínit, že turnaj je pro město obrovskou reklamou, která zvýší počet jeho návštěvníků, čímž podpoří i podnikatelskou sféru a zároveň nabídne světový hokej místním fanouškům.“

„My jako klub si umístění turnaje do Českých Budějovic velice vážíme, máme radost za všechny českobudějovické a jihočeské fanoušky, kteří uvidí hokej světové třídy na vlastní oči. Je to hlavně jejich zásluha, chodí na naše zápasy v takovém počtu, že to na úrovni druhých nejvyšších soutěží v Evropě nemá obdoby. Velký dík patří i městu a pivovaru Budvar, díky jejich velkorysosti byl zimní stadion uvolněn pro potřeby reprezentace,“ neskrývá radost generální manažer ČEZ Motor České Budějovice Stanislav Bednařík.

Termín zahájení prodeje vstupenek společně s cenovým rozpětím bude oznámen v blízké době. Pořadatelé budou jako v předchozích letech na sobotu či neděli prodávat pouze tzv. denní vstupenky, v jejichž ceně jsou obě utkání hraná v příslušný den.

Program turnaje

Čtvrtek 27. 4. 2017
Finsko – Česká republika, 18,30
Švédsko - Rusko (hraje se ve Švédsku)

Sobota 29. 4. 2017
Rusko - Finsko, 13,00
Česká republika – Švédsko, 17,00

Neděle 30. 4. 2017
Švédsko – Finsko, 14,30
Česká republika – Rusko, 18,30

Průběžné informace k utkáním a dalším aktivitám národního týmu budou zveřejněny následně, včetně oficiálních profilů na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube pod jednotným odkazem „narodnitym“.

 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
březen 2018
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
   
21
23
24
25
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Druhý mečbol Liberci i Hradci stačil. Plzeň se Slavií jdou do páté bitvy
(23.03.2018) Čtvrté zápasy čtvrtfinále DHL Extraligy juniorů rozhodly o dalších dvou postupujících. Ke ...

 

Dynamo smetlo Oceláře, kanonádu řídil Kaut. Rozhodne až sedmá bitva
(23.03.2018) Dramatická a vyrovnaná série Třince s Pardubicemi ještě nekončí. Dynamo parádně zvládlo

 

Litvínov v generálce padl, Jihlava uspěla. Jak vypadá jízdní řád baráže?
(23.03.2018) Jihlava a Litvínov si chtěly před baráží zvednout náladu. Zatímco Dukle se to v Chomutově p...