Reprezentace
 

České hokejové hry 2017 se uskuteční v jihočeské metropoli

05.01.2017, 14:03 | Tisková zpráva

České hokejové hry 2017 se uskuteční v jihočeské metropoliPo dvouleté odmlce se do hokejového kalendáře vrací český turnaj série Euro Hockey Tour. České hokejové hry budou hostit České Budějovice v termínu 27. – 30. dubna 2017. Pro zúčastněné týmy půjde o poslední generálku před květnovým Mistrovstvím světa IIHF, které pořádají Francie (Paříž) a Německo (Kolín nad Rýnem).

 
 
Reprezentační utkání A týmu se do jihočeské metropole vrací po pěti letech, na jaře 2012 se zde čeští hokejisté utkali dvakrát ve výborné atmosféře s týmem Německa.

Turnaj bude zahájen úvodním utkáním českého týmu proti Finsku ve čtvrtek 27. dubna, ve stejný den budou v rámci tzv. break-out-game Švédové hostit Rusy. Zbývající čtyři utkání se uskuteční v sobotu a neděli, kdy turnaj zakončí atraktivní souboj Česka a Ruska. Všechna utkání bude tradičně vysílat Česká televize.

„Reprezentační utkání v Českých Budějovicích se vždy těšila diváckému zájmu, pevně věřím, že tomu nebude letos v dubnu jinak. Navíc když panuje v městě dobrá hokejová nálada díky výkonům Motoru ve WSM lize. Z jednání se zástupci města i klubu cítíme, že všichni chtějí udělat maximum pro vytvoření optimálních podmínek národnímu týmu, jeho partnerům i samotné organizaci turnaje, za což jim velmi děkuji. Věříme opět v plné tribuny skvělých fanoušků, kteří pomohou nastartovat tým k výborným výkonům na mistrovství světa. Všechny příznivce hokeje nejen z Českých Budějovic a okolí tímto srdečně na turnaj zveme," uvádí Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing - výhradního marketingového partnera ČSLH.

Náměstek primátora Ing. Jaromír Talíř potvrzuje, že město přivítalo možnost hostit turnaj takovéhoto významu. Konkrétně sdělil, že: „Akce takovéhoto významu má pro město přínos hned v několika oblastech. Na prvním místě je nutné zmínit, že turnaj je pro město obrovskou reklamou, která zvýší počet jeho návštěvníků, čímž podpoří i podnikatelskou sféru a zároveň nabídne světový hokej místním fanouškům.“

„My jako klub si umístění turnaje do Českých Budějovic velice vážíme, máme radost za všechny českobudějovické a jihočeské fanoušky, kteří uvidí hokej světové třídy na vlastní oči. Je to hlavně jejich zásluha, chodí na naše zápasy v takovém počtu, že to na úrovni druhých nejvyšších soutěží v Evropě nemá obdoby. Velký dík patří i městu a pivovaru Budvar, díky jejich velkorysosti byl zimní stadion uvolněn pro potřeby reprezentace,“ neskrývá radost generální manažer ČEZ Motor České Budějovice Stanislav Bednařík.

Termín zahájení prodeje vstupenek společně s cenovým rozpětím bude oznámen v blízké době. Pořadatelé budou jako v předchozích letech na sobotu či neděli prodávat pouze tzv. denní vstupenky, v jejichž ceně jsou obě utkání hraná v příslušný den.

Program turnaje

Čtvrtek 27. 4. 2017
Finsko – Česká republika, 18,30
Švédsko - Rusko (hraje se ve Švédsku)

Sobota 29. 4. 2017
Rusko - Finsko, 13,00
Česká republika – Švédsko, 17,00

Neděle 30. 4. 2017
Švédsko – Finsko, 14,30
Česká republika – Rusko, 18,30

Průběžné informace k utkáním a dalším aktivitám národního týmu budou zveřejněny následně, včetně oficiálních profilů na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube pod jednotným odkazem „narodnitym“.

 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
květen 2018
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
 
1
2
3
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Přestupy z WSM Ligy ONLINE: Matouš Kratochvíl opouští Přerov
(22.05.2018) Prvního května začíná v českých hokejových soutěžích přestupové období. Z dění ve WS...

 

Od mistra k nováčkovi. V Energii budou hostovat brněnští Havránek a Vágner
(22.05.2018) Karlovarská Energie hlásí po svém návratu mezi tuzemskou elitu první posily. Její kádr dopln...

 

Dotahujeme se na špičku, ale medaile nám chybí, říká Lener o mládeži
(22.05.2018) Mládežnické reprezentace za sebou mají povedený ročník: Všechny kategorie se na vrcholných ...