Reprezentace
 

Technické předsezónní změny ve Werk aréně v Třinci

14.08.2017, 16:19 | Tisková zpráva

Technické předsezónní změny ve Werk aréně v Třinci HC Oceláři Třinec vylepšují před začátkem sezony zajištění ochrany návštěvníků během svých domácích utkání. Ve WERK ARENĚ budou nainstalovány nové bezpečnostní rámy. Během reprezentačního zápasu 23. srpna budou probíhat kontroly pouze namátkově, v plném provozu budou bezpečnostní rány od začátku extraligové sezony.

 
 
Na základě dlouhodobého vyhodnocování rizik během extraligových utkání se HC Oceláři Třinec rozhodli k několika novým bezpečnostním opatřením. WERK ARENA, která patří mezi nejmodernější multifunkční haly ve střední Evropě, se v nejbližších dnech dočká instalace nových bezpečnostních rámů. Ty se běžně používají nejen na letištích, ale také během nejvýznamnějších sportovních či kulturních akcí a čeští fanoušci je znají i např. z mistrovství světa v ledním hokeji, které se u nás pořádalo před dvěma roky.

"Naší prvořadou prioritou, jakožto pořadatele extraligových zápasů a kulturně-společenských akcí, je bezpečnost všech lidí na stadionu. A vyhodnotili jsme si, že v dnešní době je takové opatření nezbytné,“ říká výkonný ředitel HC Oceláři Třinec Ing. Marek Chmiel. V hale bude nainstalováno celkem 15 bezpečnostních rámů. Nacházet se budou u každého turniketu. „Rádi bychom při této příležitosti upozornili všechny diváky, aby na zápasy chodili s dostatečným časovým předstihem,“ dodává Chmiel. Bezpečnostní rámy budou nejprve procházet testovacím režimem, kdy během reprezentačního duelu Česko – Slovensko a v rámci srpnových utkání Champions Hockey League budou diváci kontrolováni pouze namátkově. V plném provozu by bezpečnostní rámy měly být k dispozici až na nový ročník hokejové Tipsport extraligy.

Případné další dotazy Vám zodpoví přímo na místě pracovníci bezpečnostní služby.

Další technické předsezónní změny

KUŘÁCKÁ ZÓNA

V souvislosti s instalací bezpečnostních rámů zavádí klub také novou zónu pro kuřáky. Půjde o vymezený prostor mimo samotnou halu. Vstup do kuřácké zóny bude divákům umožněn přes nouzové východy za sektorem G. Prostor pro kuřáky bude vymezen prostřednictvím zábran. Fanoušek se pro opětovný návrat do haly nebude muset prokazovat vstupenkou anebo permanentkou a procházet bezpečnostním rámem, protože svým vstupem do kuřácké zóny z WERK ARENY neopustí uzavřený prostor.

KOTEL DOMÁCÍCH

Na základě četných žádostí fanoušků si před novou sezonou prošlo změnou i hlediště WERK ARENY. Příznivci Ocelářů sdružující se v tzv. kotli se budou i nadále nacházet v sektoru G. Část původního prostoru na stání mezi sektory G2 a G3 však byla přesunuta mezi sektory G1 a G2 a protažena dolů až k mantinelu. Tuto změnu už mohli příznivci zaznamenat poprvé během domácího přátelského utkání proti Vítkovicím.

 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
září 2017
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
    
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2017 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Benátky šokovaly Motor, Kladno padlo v Třebíči. Zubři odčarovali Lapač
(20.09.2017) Čtvrté kolo WSM Ligy odstartovala už pondělní předehrávka, středa patřila zbývající šes...

 

Kometa platí za nedohrané utkání, kouč Moskal má stopku do Vánoc
(20.09.2017) Nepřiměřená reakce brněnského trenéra starších dorostenců Marka Moskala, jenž na protest ...

 

Obránce Mojžíš hlásí návrat ke kořenům, z Liberce míří do Pardubic!
(20.09.2017) S hokejem prošel svět, za mateřské Pardubice, kde kdysi Tomáš Mojžíš nakoukl mezi elitu, al...