Mládežnický hokej
 

Seminářů Pojď hrát hokej se zúčastnili zástupci z 83 klubů

02.06.2018, 10:18 | ČSLH

Seminářů Pojď hrát hokej se zúčastnili zástupci z 83 klubůStejně jako loni uspořádal i letos Český svaz ledního hokeje pro zástupce klubů zapojených do projektu Pojď hrát hokej sérii speciálních seminářů. Během těch se účastníci dozvěděli například to, jakých dotačních programů se mohou zúčastnit, jak správně zorganizovat Týden hokeje atd. Na závěr semináře byla na programu i diskuze.

 
 

Semináře, které byly určeny primárně pro sekretáře, manažery a trenéry z klubů, které organizují mládežnický hokej, se tentokrát konaly ve třech městech, a to v Olomouci, Praze a Jihlavě. Mezi přednášejícími byli i zástupci samotných klubů. Bedřich Ščerban z HC Dukla Jihlava, Blanka Jiskrová z HC Energie Karlovy Vary a Pavel Neuman z HC Zubr Přerov předali posluchačům své zkušenosti s rozvojem mládežnického hokeje a nechali je nakouknout pod pokličku práce v jejich klubu.

Účast na seminářích byla stejně jako v loňském roce hojná. Do Olomouce, Prahy a Jihlavy si našlo cestu hned 123 zástupců z 83 klubů.

Jako první téma semináře byly dotační programy, v jejichž rámci mohou kluby získat finanční podporu pro své fungování. Mimo jiné tak byly představeny projekty jako Výstroj pro nejmenší, Trenér do malých klubů nebo Sportovní centra mládeže. Klubům byl představen i způsob, jak dotace čerpat.

Představena byla i registrace do projektu Pojď hrát hokej, způsob, jakým ji vyřídit a co všechno díky registraci v projektu dítě obdrží.

Právě s Týdnem hokeje byla spojena i další část semináře. Během té byly představeny nejčastější chyby, kterých se kluby v minulosti v souvislosti s pořádáním této akce dopouštěly.

Semináře měly pozitivní ohlasy nejenom u posluchačů, ale i pořadatelů. „Jsme rádi, že zástupci klubů, které organizují mládežnický hokej, na naše semináře dorazili stejně jako loni v hojném počtu. Snažili jsme se obsah semináře obměnit tak, aby se všichni příchozí dozvěděli zase nové informace. Věříme, že si zástupci klubů odnesli několik zajímavých poznatků, které využijí během své práce v mládežnickém hokeji,“ těšilo Ondřeje Kaláta, který má v rámci projektu Pojď hrát hokej na starosti web, sociální sítě a kampaně.

 
Aktuální články
Kalendář
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Kloka zlákala KHL ve Slovanu. Vítkovice chtějí Poláka, končí Urbanec
(21.06.2018) Změny v defenzivních řadách hlásí hokejové Vítkovice. Kádr týmu opouští reprezentant Luk...

 

Zadina a Kaut, to jsou čeští favorité draftu. Dojde opět na překvapení?
(21.06.2018) Počty Čechů draftovaných do NHL se ročně pohybují zhruba kolem desítky. Loni jich bylo devě...

 

Potvrzeno, slovenský útočník Bubela se po parádní sezoně upsal Dynamu
(21.06.2018) Už v uplynulém týdnu v Pardubicích oznámili novou akvizici do svých ofenzivních řad, teď u