Dokumenty
 

Dokumenty - komise

Vyhledat dokument

 

 

 
Datum Sezona Soutěž / rozhodčí Vydal
14.07.20172017-20181. ligaDisciplinární komise
Valašský hokejový klub
13.04.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005 - Marek Lupač
13.04.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005 - Erik Polívka
06.04.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
BK Havlíčkův Brod
31.03.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
BK Havlíčkův Brod - Filip Beneš
29.03.20172016-20172. ligaSportovně-technická komise
HC Moravské Budějovice 2005 - Marek Lupač
22.03.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba 2011
22.03.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
SHK Hodonín
22.03.20172016-2017ELJDisciplinární komise
HC Kometa Group - Tomáš Havránek
22.03.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - Jakub Krätzer
17.03.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
Hokejový klub Opava
16.03.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Roman Verbík
16.03.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
BK Havlíčkův Brod - Miroslav Třetina
14.03.20172016-2017LJDisciplinární komise
Slavoj Velké Popovice - Petr Krejčí
09.03.20172016-2017ELJDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Jan Farka
08.03.20172016-2017ELMDDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec - Jakub Žůrek
07.03.20172016-20171. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
06.03.20172016-2017ELMDDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Jiří Kuchárik
02.03.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí - Tomáš Bláha
02.03.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005 - Marek Lupač
27.02.20172016-20171. ligaDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Petr Ulrych
23.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC DS České Budějovice - Bohumil Lidral
23.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC DS České Budějovice - Rudolf Suchánek
23.02.20172016-2017LJSportovně-technická komise
TJ Slavoj Zbraslav
23.02.20172016-2017LJDisciplinární komise
TJ Slavoj Zbraslav
23.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
SHK Hodonín
22.02.20172016-2017ELMDDisciplinární komise
Mountfield HK - Šimon Junek
22.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
Hokej Šumperk 2003 - Jan Matějka
20.02.20172016-20171. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov - Ondřej Fiala
17.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC DS České Budějovice - Jiří Hanzal
16.02.20172016-2017ELSDDisciplinární komise
HC Sparta Praha
16.02.20172016-2017ELSDSportovně-technická komise
HC Sparta Praha
16.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Trutnov - Martin Hlaváček
15.02.20172016-2017ELMDDisciplinární komise
HCM Warrior Brno - Robert Holý
14.02.20172016-2017ELMDDisciplinární komise
HK MD Šumperk
13.02.20172016-2017LJDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov - Jakub Kolařík
13.02.20172016-2017ELJDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Petr Patyk
09.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Technika Brno - Vlastimil Odehnal
09.02.20172016-2017LJDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - SC Kolín
09.02.20172016-2017LJSportovně-technická komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - SC Kolín
09.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Moravské Budějovice 2005
09.02.20172016-20172. ligaSportovně-technická komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Moravské Budějovice 2005
09.02.20172016-2017ELJDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Jindřich Lidický
08.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - Aleš Krátoška
08.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - Jakub Krätzer
08.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
BK Havlíčkův Brod - Kryštof Kulhánek
08.02.20172016-2017LJDisciplinární komise
PZ Kladno - Matěj Černý
03.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
NED HOCKEY Nymburk - Martin Šimek
02.02.20172016-2017ELSDDisciplinární komise
SC Kolín - Tomáš Goras
02.02.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Klášterec nad Ohří - Jan Páleník
02.02.20172016-2017ELSDDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Michal Koňařík
27.01.20172016-20172. ligaSportovně-technická komise
HC Draci Bílina
27.01.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina
26.01.20172016-20171. ligaDisciplinární komise
HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM - Vladimír Brož
26.01.20172016-2017ELJDisciplinární komise
HC Olomouc - Lukáš Spurný
26.01.20172016-20171. ligaDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Josh Gratton
20.01.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy - Tomáš Pacanda
19.01.20172016-20171. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
18.01.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
TJ HC Řisuty - Šimon Náprstek
18.01.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
IHC Písek
10.01.20172016-2017ELSDDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010
10.01.20172016-2017ELSDDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010 - Tomáš Potěšil
10.01.20172016-2017ELSDDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010 - Tomáš Urbánek
06.01.20172016-2017LJSportovně-technická komise
HC Uničov
06.01.20172016-20171. ligaDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Petr Tejral
06.01.20172016-2017ELJDisciplinární komise
HC Litvínov - Robert Reichel
06.01.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - Martin Tondr
06.01.20172016-2017ELJDisciplinární komise
Mountfield HK
05.01.20172016-2017ELJDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Josef Rindoš
05.01.20172016-20172. ligaDisciplinární komise
Hokejový klub Opava
05.01.20172016-2017ELSDDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Stanislav Dosek
05.01.20172016-20171. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov
22.12.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí - Martin Klement
21.12.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí - Martin Matějček
21.12.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC DS České Budějovice - Nazarii Babchuk
21.12.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Petr Kukla
16.12.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Technika Brno - Karel Benýšek
16.12.20162016-2017LJDisciplinární komise
IHC Písek - Andrej Telúch
15.12.20162016-2017ELSDDisciplinární komise
BK Havlíčkův Brod - Tomáš Lachman
14.12.20162016-2017ELSDDisciplinární komise
IHC Písek - Patrik Šebesta
12.12.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Lední medvědi Pelhřimov - Aleš Hájek
08.12.20162016-2017LJDisciplinární komise
TJ Slavoj Zbraslav - Štěpán Veselý
08.12.20162016-2017LJSportovně-technická komise
Hokejový klub Opava
08.12.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
BK Havlíčkův Brod
08.12.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy - Marcel Patrik
01.12.20162016-20171. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň
30.11.20162016-20171. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň - Jaroslav Kůs
25.11.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí
25.11.20162016-2017ELJDisciplinární komise
Piráti Chomutov
23.11.20162016-2017LJDisciplinární komise
SKLH Žďár nad Sázavou - Michal Nedvěd
22.11.20162016-20171. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
22.11.20162016-2017ELMDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav
22.11.20162016-2017ELMDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Tomáš Černík
22.11.20162016-2017ELMDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Jiří Mrkus
16.11.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - David Kellner
16.11.20162016-2017ELMDDisciplinární komise
Mountfield HK - Matěj Morong
15.11.20162016-2017LJDisciplinární komise
HC Uničov
11.11.20162016-2017LJDisciplinární komise
TJ Slavoj Velké Popovice
11.11.20162016-2017LJSportovně-technická komise
HC AZ Havířov 2010 vs HC Uničov
01.11.20162016-2017ostatníDisciplinární komise
HC Klatovy
31.10.20162016-2017ELSDDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec - Jakub Hrstka
29.10.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
TJ HC Řisuty
29.10.20162016-2017ELJDisciplinární komise
HC Sparta Praha - Tomáš Krátký
27.10.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Děčín - Radek Fojt
26.10.20162016-2017ELSDDisciplinární komise
HC Vítkovice Ridera - Viktor Konečný
20.10.20162016-2017ELMDDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava - Tomáš Pigl
19.10.20162016-2017LJDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - Jaroslav Bolf
14.10.20162016-2017ELSDSportovně-technická komise
Mountfield HK - HC DYNAMO PARDUBICE
13.10.20162016-2017LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Pavel Haupt
12.10.20162016-2017ELMDDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Patrik Kleniar
12.10.20162016-2017ELSDDisciplinární komise
Mountfield HK - Tomáš Černík
12.10.20162016-2017ELSDDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice
11.10.20162016-2017LJDisciplinární komise
Slavoj Velké Popovice - Adam Petřík
06.10.20162016-2017ELSDDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava - Lukáš Mareš
06.10.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Lední Medvědi Pelhřimov - Lukáš Havel
06.10.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
HC Orlová - Petr Prokop
06.10.20162016-2017LJDisciplinární komise
Sport Most - Filip Havlíček
04.10.20162016-2017ELJDisciplinární komise
Piráti Chomutov
04.10.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
04.10.20162016-20172. ligaSportovně-technická komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
04.10.20162016-20172. ligaSportovně-technická komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
29.09.20162016-2017ELSDDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Michael Švarc
29.09.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
Hokejový klub Opava - Jiří Běhal
29.09.20162016-2017LJDisciplinární komise
HC Frýdek - Místek - Tomáš Zdráhal
29.09.20162016-20171. ligaDisciplinární komise
HC ZUBR Přerov
29.09.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
TJ HC Jablonec nad Nisou
29.09.20162016-2017ELJDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec - Daniel Klinecký
29.09.20162016-2017ELJDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec - Daniel Klinecký
29.09.20162016-20172. ligaDisciplinární komise
TJ HC Jablonec nad Nisou
29.09.20162016-20171. ligaDisciplinární komise
HC ZUBR Přerov
28.09.20162016-20171. ligaDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Ondřej Šulek
23.09.20162016-20172. ligaSportovně-technická komise
Hokej Šumperk 2003 s.r.o. - Valašský hokejový klub
22.09.20162016-2017ELJDisciplinární komise
HC Plzeň 1926 - Petr Kodýtek
22.09.20162016-2017ELMDDisciplinární komise
SKLH Žďár nad Sázavou - Jaromír Pytlík
22.09.20162016-20171. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
21.09.20162016-2017ELMDDisciplinární komise
HC Kobra Praha
13.09.20162016-2017ELJDisciplinární komise
HC DYNAMO PARDUBICE
31.08.20162016-2017Liga ženDisciplinární komise
HC Cherokees - Rudolf Valla
01.04.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Milan Hruška
31.03.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
Valašský hokejový klub
30.03.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Technika Brno - Vlastimil Odehnal
24.03.20162015-2016ELJDisciplinární komise
Mountfield HK - Aleš Krátoška
23.03.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Uničov
23.03.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Uničov
22.03.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Krkonoše - Dominik Baudyš
22.03.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Krkonoše - Jan Štoček
17.03.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Henri Tuominen
16.03.20162015-2016ELJDisciplinární komise
Rytíři Kladno
16.03.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Frýdek - Místek - Jan Fišera
16.03.20162015-2016ELMDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Martin Vojta
15.03.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Pavel Kašpařík
14.03.20162015-2016ELJDisciplinární komise
Mountfield HK - David Malík
14.03.20162015-2016ELJDisciplinární komise
Mountfield HK - Radovan Pavlík
09.03.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov
09.03.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005 - Lukáš Paták
07.03.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Jiří Goiš
07.03.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC ZUBR Přerov - Martin Novotný
07.03.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC ZUBR Přerov - Martin Sikora
04.03.20162015-2016ELSDDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Roman Tintěra
04.03.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC ZUBR Přerov - Jakub Metelka
04.03.20162015-2016ELMDDisciplinární komise
IHC Písek - Jan Tampier
02.03.20162015-2016ELSDDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba - Jan Bernát
02.03.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Krkonoše
02.03.20162015-2016LJSportovně-technická komise
HC Krkonoše
01.03.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC ZUBR Přerov - Martin Novotný
01.03.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC ZUBR Přerov - Roman Pšurný
26.02.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Jiří Šergl
24.02.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
IHC Písek
24.02.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
HC LVI Břeclav s.r.o.
24.02.20162015-2016ELJSportovně-technická komise
HC Plzeň 1929
20.02.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Boskovice - Jakub Karpíšek
20.02.20162015-2016LJSportovně-technická komise
HC AZ Havířov 2010 - nedostavení se k utkání
20.02.20162015-2016LJSportovně-technická komise
HC Boskovice - Jakub Karpíšek
20.02.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010 - nedostavení se k utkání
18.02.20162015-2016ELJDisciplinární komise
HC Kometa Group - Filip Nováček
18.02.20162015-2016ELJDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary - Michael Čejka
18.02.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí - Martin Klement
18.02.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
SK Karviná - Zdeněk Deutsch
18.02.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Martin Ondráček
18.02.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
16.02.20162015-2016ELSDSportovně-technická komise
HC RT Torax Poruba 2011 - Neoprávněný start
16.02.20162015-20162. ligaSportovně-technická komise
HC Draci Bílina - Neoprávněný start
16.02.20162015-2016ELMDDisciplinární komise
Mountfield HK - Daniel Dvořák
12.02.20162015-2016ELJDisciplinární komise
Mountfield HK - Martin Matějček
10.02.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM - Daniel Sobotka
10.02.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005
10.02.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Uničov - Jakub Kolařík
06.02.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
06.02.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov - Jiří Vykoukal
06.02.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
TJ HC Řisuty - Jan Novotný
06.02.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina
06.02.20162015-2016ELJDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec - Valdemar Jiruš
04.02.20162015-2016ELJDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary - Michael Čejka
29.01.20162015-2016ELSDDisciplinární komise
HC DYNAMO PARDUBICE - Změna času
28.01.20162015-2016ELSDDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Viktor Hlobil
27.01.20162015-20162. ligaSportovně-technická komise
HC Tábor - nedohrané utkání
25.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
BK Havlíčkův Brod - Jan Lobo
25.01.20162015-2016ELJDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Jan Marcilis
20.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - Nazariho Babchuka
20.01.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010 - Marek Laco
20.01.20162015-2016ELJDisciplinární komise
HC Kometa Group - Jan Švejda
20.01.20162015-2016ELJDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Filip Suchý
19.01.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
TJ HC Jablonec nad Nisou - Martin Tondr
18.01.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Petr Sailer
15.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Letci Letňany - Marek Pacovský
15.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Letci Letňany - Marek Urban
14.01.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - Vladimír Port
14.01.20162015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Trutnov - Aleš Pulpán
14.01.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Benátky nad Jizerou
13.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Klášterec nad Ohří - Dominik Drazdík
13.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - Pavel John
13.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Jan Hlísta
12.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC Boskovice
12.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
HCM Warrior Brno - Antonio Marcello
08.01.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
Stadion Litoměřice
08.01.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
Stadion Litoměřice - Miloš Říha
06.01.20162015-20161. ligaSportovně-technická komise
SK Horácká Slavia Třebíč
06.01.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Benátky nad Jizerou
06.01.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
Stadion Litoměřice
06.01.20162015-2016LJDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010
06.01.20162015-20161. ligaDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč
23.12.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - Martin Semerád
23.12.20152015-2016ELJDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Petr Křepelka
17.12.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010
17.12.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
TJ HC Jablonec nad Nisou - Jiří Stejskal
17.12.20152015-2016LJDisciplinární komise
SK Karviná - Michal Anestis
16.12.20152015-2016ELJDisciplinární komise
HC Litvínov - David Šesták
16.12.20152015-2016ELMDDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Jakub Jaroš
16.12.20152015-2016ELMDDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Jakub Zderalička
11.12.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
TJ HC Řisuty
10.12.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Most
10.12.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
SC Kolín
10.12.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Lední Medvědi Pelhřimov
10.12.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Technika Brno
02.12.20152015-2016ELSDDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Daniel Kupka
02.12.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Most - Jan Bittner
26.11.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
SK Karviná - Michal Gleich
26.11.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
Stadion Litoměřice - Jakub Šulc
26.11.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
SK Karviná - Jan Klich
26.11.20152015-2016LJDisciplinární komise
Slavoj Velké Popovice - Jan Bartl
26.11.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha
26.11.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Petr Novák
25.11.20152015-2016ELMDDisciplinární komise
HC DYNAMO PARDUBICE - Michal Mikeska
19.11.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč
18.11.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
SHK Hodonín - Martin Špok
18.11.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
SC Kolín
18.11.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov
10.11.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary - Jiří Šneberk
04.11.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Jiří Goiš
04.11.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Frýdek - Místek - Michal Krutil
04.11.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Tomáš Polok
03.11.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC Krkonoše - Roman Švík
30.10.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC Chrudim - Jiří Polák
30.10.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC Chrudim - Eve Kleprlíková
30.10.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC Chrudim - Milan Machač
30.10.20152015-20161. ligaSportovně-technická komise
HC Motor České Budějovice - Martin Semrád
30.10.20152015-2016ELJSportovně-technická komise
Piráti Chomutov - David Kaše
29.10.20152015-2016ELJDisciplinární komise
HC DYNAMO PARDUBICE - Patrik Červený
29.10.20152015-2016ELJDisciplinární komise
HC Karviná - Jan Fišera
27.10.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Rok Pajič - Odvolání
23.10.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Rok Pajič
21.10.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC Hvězda Praha - Martin Gremlica
16.10.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Jakub Ferenc
15.10.20152015-2016ELJDisciplinární komise
Mountfield HK - Martin Matějček
11.10.20152015-2016rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí David Potůček
09.10.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Klášterec nad Ohří
08.10.20152015-2016ELJDisciplinární komise
HC Kometa Group
08.10.20152015-2016ELJSportovně-technická komise
HC Kometa Group
08.10.20152015-2016rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí René Hradil
08.10.20152015-2016rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jaromír Bryška
08.10.20152015-2016rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí René Hradil
08.10.20152015-2016rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Milan Kis
08.10.20152015-2016rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Karel Lukš
08.10.20152015-2016rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Petr Úlehla
07.10.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
BK Havlíčkův Brod - Tomáš Chlubna
07.10.20152015-2016LJDisciplinární komise
SHK Hodonín - Josef Lišaník
07.10.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC SPARTAK Uherský Brod - Pavel Bumbál
07.10.20152015-2016LJDisciplinární komise
HC SPARTAK Uherský Brod - Leoš Pavlůsek
07.10.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba 2011 - Andreas Kubáň
07.10.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba 2011 - Marek Slavík
04.10.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Jakub Ferenc
02.10.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Tomáš Sýkora
02.10.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina - Karel Šefl
01.10.20152015-2016ELSDDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec - Adam Velechovský
30.09.20152015-2016ELJDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Peter Čupa
30.09.20152015-2016ELJDisciplinární komise
HC Litvínov - Martin Havelka
30.09.20152015-2016ELJDisciplinární komise
HC Olomouc - Jan Kropáč
29.09.20152015-20162. ligaDisciplinární komise
HC Děčín - Jaroslav Hašek
29.09.20152015-20161. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Petr Pindiš
14.09.20152015-2016ELJDisciplinární komise
HC Steel Vítkovice - Tomáš Jáchym
11.09.20152015-2016ELJDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Martin Matějčka
11.09.20152015-2016ELSDDisciplinární komise
HC DYNAMO PARDUBICE - Matěj Krejčík
15.04.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
10.04.20152014-2015ELJDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec - Petr Arlt
09.04.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
SC Kolín
08.04.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Matěj Sýkora
02.04.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Tábor
02.04.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
Valašský hokejový klub
01.04.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Škorbák
01.04.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Petr Přikryl
25.03.20152014-2015LSDDisciplinární komise
HC Tachov-Mariánské Lázně - Petr Kosina
18.03.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Štěpán Hřebejk
18.03.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava
18.03.20152014-2015LSDDisciplinární komise
TJ HC Jablonec nad Nisou - Martin Glos
18.03.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
17.03.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava - Martin Kuřítko
17.03.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava - Ondřej Malec
13.03.20152014-2015LSDSportovně-technická komise
SK Karviná a HCM Warrior Brno
11.03.20152014-2015LSDDisciplinární komise
HCM Warrior Brno - Lukáš Paulík
11.03.20152014-2015LSDDisciplinární komise
SK Kadaň - Jiří Haluška
11.03.20152014-2015LSDDisciplinární komise
HC Meteor Třemošná
11.03.20152014-2015LSDDisciplinární komise
HC Meteor Třemošná
11.03.20152014-2015ELSDSportovně-technická komise
Rytíři Kladno a HC Motor České Budějovice
11.03.20152014-2015LSDSportovně-technická komise
Stadion Litoměřice - HC Meteor Třemošná
11.03.20152014-2015LSDSportovně-technická komise
HC Meteor Třemošná a TJ Slavoj Zbraslav
11.03.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Daniel Jechoutek
11.03.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
11.03.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Martin Vojtěchovský
11.03.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí
11.03.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí
11.03.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí
11.03.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice
09.03.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Rok Pajič
06.03.20152014-20152. ligaSportovně-technická komise
HC Stadion Vrchlabí
04.03.20152014-2015ELJDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Jiří Kurka
04.03.20152014-2015ELJDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Tomáš Andres
04.03.20152014-2015LSDDisciplinární komise
Slavoj Velké Popovice - Nikola Macoun
04.03.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Benátky n/J - Jiří Říha
04.03.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
04.03.20152014-20151. ligaSportovně-technická komise
HC Rebel Havlíčkův Brod a TJ Baník Most
04.03.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Lvi Břeclav
04.03.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí
04.03.20152014-20152. ligaSportovně-technická komise
HC Baník Sokolov a HC Stadion Vrchlabí
04.03.20152014-2015ELJDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec
04.03.20152014-2015LJDisciplinární komise
Slavoj Velké Popovice
04.03.20152014-2015ELJDisciplinární komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Luboš Adam
27.02.20152014-2015ELJSportovně-technická komise
Rytíři Kladno a Bílí Tygři Liberec
27.02.20152014-2015ELJSportovně-technická komise
Slavoj Velké Popovice a SC Kolín
26.02.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Benátky n/J
25.02.20152014-2015ELJDisciplinární komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Denis Kusý
25.02.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Kometa Group - Daniel Hroudný
25.02.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Michal Krofta
25.02.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Rok Pajič
25.02.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Jan Platil
25.02.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava
25.02.20152014-2015LJDisciplinární komise
HC Krkonoše - Marek Špetla
25.02.20152014-2015LJDisciplinární komise
IHC Písek - Josef Vlk
25.02.20152014-2015LJDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Lukáš Kuchařík
25.02.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Lvi Břeclav
25.02.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
TJ HC Jablonec nad Nisou - Michal Nevyhoštěný
25.02.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Lední medvědi Pelhřimov - Richard Adam
25.02.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Lední medvědi Pelhřimov - Martin Vysloužil
25.02.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Lední medvědi Pelhřimov
25.02.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Trutnov
25.02.20152014-20152. ligaSportovně-technická komise
HC RT Torax Poruba 2011 a HC Lvi Břeclav
18.02.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
TJ Baník Most
18.02.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - Tomáš Matušík
18.02.20152014-2015ELJDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Pavel Samohejl
18.02.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Slavia Praha - David Matějka
18.02.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Tadeáš Hejda
18.02.20152014-2015LSDDisciplinární komise
SHK Hodonín - Josef Lišaník
18.02.20152014-20151. ligaSportovně-technická komise
Hokej Šumperk 2003 a TJ Baník Most
18.02.20152014-2015ELJDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Boris Žabka
18.02.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Rovaš
12.02.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - Martin Brabec
12.02.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Jan Platil
12.02.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň
12.02.20152014-2015ELJDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Zdeněk Borovec
12.02.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Štěpán Havránek
12.02.20152014-2015LJDisciplinární komise
Pracovní zálohy Kladno - Matěj Černý
12.02.20152014-2015LJDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Lukáš Kuchařík
04.02.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
Rytíři Kladno
04.02.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Kamil Hlinka
04.02.20152014-20151. ligaSportovně-technická komise
Rytíři Kladno
04.02.20152014-2015ELJDisciplinární komise
HC Kometa Group - Richard Garčic
02.02.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Tomáš Klouček
30.01.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Viktor Martínek
28.01.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Olomouc - Miroslav Kuba
23.01.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Richard Cachnín
23.01.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
23.01.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Miroslav Barus
21.01.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Štěpán Havránek
21.01.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Kamil Rýpar
21.01.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Jiří Weintritt
21.01.20152014-2015LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Martin Slanina
21.01.20152014-2015LSDDisciplinární komise
SK Kadaň
21.01.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice - Filip Matějka
21.01.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice
21.01.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Lední medvědi Pelhřimov
15.01.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Denis Heldák
14.01.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov - David Roupec
14.01.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
TJ HC Řisuty - Jakub Sedláček
14.01.20152014-2015ELJDisciplinární komise
HC Kometa Group - Roman Dymáček
14.01.20152014-2015LJDisciplinární komise
HC Klášterec nad Ohří - Martin Krstev
14.01.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Lukáš Bejček
14.01.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Mikula
14.01.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
14.01.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí René Trombík
14.01.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Vaněk
14.01.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Patrik Vokřál
14.01.20152014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Würtherle
14.01.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč
08.01.20152014-2015LSDDisciplinární komise
HC Hvězda Praha - David Novák
07.01.20152014-2015ELJDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav
07.01.20152014-2015ELJDisciplinární komise
HC Sparta Praha - Tomáš Brejcha
07.01.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Letci Letňany - Jan Kučera
07.01.20152014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Denis Heldák
07.01.20152014-2015ELJSportovně-technická komise
HC Sparta Praha a BK Mladá Boleslav
07.01.20152014-20151. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
07.01.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina - Artem Kotov
07.01.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina - Jan Perný
07.01.20152014-20151. ligaSportovně-technická komise
LHK Jestřábi Prostějov a HC AZ Havířov 2010
07.01.20152014-2015LSDDisciplinární komise
TJ HC Jablonec nad Nisou
07.01.20152014-2015LSDDisciplinární komise
HC Tábor
07.01.20152014-2015LSDSportovně-technická komise
HC Krkonoše a HC Tábor
07.01.20152014-2015LSDSportovně-technická komise
HC Příbram a TJ HC Jablonec nad Nisou
07.01.20152014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí
07.01.20152014-20152. ligaSportovně-technická komise
HC Kobra Praha a HC Lední medvědi Pelhřimov
23.12.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava - Martin Kuřítko
16.12.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
SK Karviná - David Čintala
11.12.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba 2011 - Milan Ovšák
11.12.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HK Nový Jičín - Robin Gebauer
10.12.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Most - Kamil Charousek
10.12.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Hokej Šumperk 2003 - Martin Novotný
10.12.20142014-2015LSDDisciplinární komise
HC Chrudim - Oliver Štěpánek
10.12.20142014-2015LSDDisciplinární komise
HC Chrudim - Jakub Strnad
10.12.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
10.12.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí David Šmíd
08.12.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava - Lukáš Sáblík
03.12.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Bobři Valašské Meziříčí - Marek Kaluža
03.12.20142014-2015ELJDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Milan Švarc
03.12.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Jiří Stráský
03.12.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Hokej Šumperk 2003 - Martin Novotný
03.12.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Hokej Šumperk 2003
03.12.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Slovan Ústí nad Labem - Vít Budínský
03.12.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010
03.12.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jevhenij Danylec
03.12.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Richard Koliba
03.12.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Olomouc - Jan Klvaňa
02.12.20142014-2015LSDDisciplinární komise
TJ Slavoj Zbraslav - Kryštof Král
28.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Dominik Mašíček
27.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč - Miroslav Holec
27.11.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Patrik Lidák
27.11.20142014-2015LSDDisciplinární komise
HC Chrudim - Aleš Leder
27.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
27.11.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Bobři Valašské Meziříčí - Jan Fišera
27.11.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Bobři Valašské Meziříčí - Marek Kaluža
26.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Jakub Suchánek
26.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Petr Tenkrát
26.11.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava - Patrik Augusta
26.11.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina - Milan Böhm
26.11.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Lední medvědi Pelhřimov - Jakub Kadlec
26.11.20142014-2015LSDDisciplinární komise
HC Příbram - Ondra Dlouhý
26.11.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Jílek
20.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Jakub Suchánek
19.11.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Sparta Praha
19.11.20142014-2015ELSDSportovně-technická komise
HC Sparta Praha
19.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Tomáš Klouček
19.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Petr Tenkrát
19.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč
19.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Chrudim - Štěpán Bečev
19.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Chrudim
19.11.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina - Milan Böhm
19.11.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Daniel Jechoutek
19.11.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Miroslav Petružálek
19.11.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Daniel Pražák
19.11.20142014-2015ELJDisciplinární komise
HC Sparta Praha - Michal Linda
13.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Tomáš Klouček
12.11.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Rytíři Kladno - Jan Látal
12.11.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Daniel Jechoutek
07.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Uničov - Jaromír Navrátil
06.11.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Lvi Břeclav
06.11.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava
06.11.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
SHK Hodonín a HC Lvi Břeclav
05.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Tábor - Filip Pastyřík
05.11.20142014-2015ELJDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec - Jakub Jedlička
05.11.20142014-2015ELJDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Lukáš Motloch
05.11.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Filip Moník
05.11.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Patrik Augustín
05.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Krkonoše
05.11.20142014-2015LJSportovně-technická komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec a HC Krkonoše
05.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Tábor
05.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
Slavoj Velké Popovice - Ladislav Bursík
05.11.20142014-2015LJSportovně-technická komise
Slavoj Velké Popovice a HC Tábor
03.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Krkonoše - Matěj Klust
03.11.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Krkonoše
31.10.20142014-2015ELJDisciplinární komise
HC Oceláři Třinec - Tomáš Franek
30.10.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Benátky n/J - Vít Jonák
29.10.20142014-2015LJDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi
29.10.20142014-2015LJDisciplinární komise
SC Kolín - Tomáš Marvánek
29.10.20142014-2015LSDDisciplinární komise
Stadion Litoměřice - Milan Vyštejn
29.10.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Mikula
29.10.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Martin Kettner
29.10.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Petr Křivohlavý
29.10.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Zika
23.10.20142014-2015LSDDisciplinární komise
HC Chrudim - David Syrovec
23.10.20142014-2015LSDDisciplinární komise
TJ HC Jablonec nad Nisou - Adam Velechovský
22.10.20142014-2015LJSportovně-technická komise
HC Berounští Medvědi
22.10.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - David Kudělka
22.10.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Luczków
22.10.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Stanislav Mertl
15.10.20142014-2015LSDDisciplinární komise
Stadion Litoměřice - Milan Vyštejn
15.10.20142014-20151. ligaSportovně-technická komise
SK Kadaň a Hokej Šumperk 2003
15.10.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Rovaš
15.10.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí David Šmíd
15.10.20142014-2015rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Matěj Sýkora
08.10.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
VSK Technika Brno - David Havíř
08.10.20142014-2015LSDSportovně-technická komise
SK Kadaň a HC Meteor Třemošná
08.10.20142014-2015LJDisciplinární komise
HCM Warrior Brno - Jiří Jánošík
08.10.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč
08.10.20142014-20151. ligaSportovně-technická komise
HC Motor České Budějovice
03.10.20142014-2015LJSportovně-technická komise
Slavoj Velké Popovice
02.10.20142014-20152. ligaSportovně-technická komise
SK Karviná
01.10.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Tábor
01.10.20142014-2015ELJDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Patrik Marcel
01.10.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
HC Sparta Praha - Filip Eliáš
01.10.20142014-2015LJDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - Tomáš Kohút
01.10.20142014-2015LSDDisciplinární komise
HC Příbram - Tomáš Vastl
25.09.20142014-2015LJDisciplinární komise
PZ Kladno - Martin Procházka
24.09.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou - David Kajínek
24.09.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava - Patrik Urbanec
24.09.20142014-20152. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005 - Jiří Šťastný
24.09.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
Královětí lvi Hradec Králové - Patrik Miškář
24.09.20142014-2015LSDDisciplinární komise
SK Karviná
24.09.20142014-2015ELSDSportovně-technická komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
24.09.20142014-2015LSDSportovně-technická komise
SK Kadaň
24.09.20142014-2015LSDSportovně-technická komise
SK Karviná
24.09.20142014-2015LSDSportovně-technická komise
HC Zbraslav
24.09.20142014-2015LSDSportovně-technická komise
HC Příbram
18.09.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava – Patrik Urbanec
18.09.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
IHC Písek - Lukáš Bednařík
11.09.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou - David Kajínek
11.09.20142014-2015ELJDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Nicolas Hlava
11.09.20142014-2015ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Michal Mattis
03.09.20142014-20151. ligaDisciplinární komise
Stadion Litoměřice – David Švagrovský
03.09.20142014-2015ELJDisciplinární komise
Bílí Tygři Liberec – Michal Beránek
03.09.20142014-20152. ligaSportovně-technická komise
HC Berounští Medvědi
29.08.20142014-2015ELJDisciplinární komise
HC Motor České Budějovice - Pavel Samohejl
27.08.20142014-2015ELJDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Patrik Marcel
18.08.20142014-20152. ligaSportovně-technická komise
HC Berounští Medvědi
09.04.20142013-2014ELJDisciplinární komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Michal Brida
09.04.20142013-2014ELJDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Jiří Kuneš
09.04.20142013-2014ELJDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Patrik Marcel
08.04.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
SC Kolín
08.04.20142013-20141. ligaSportovně-technická komise
SC Kolín a LHK Jestřábi Prostějov
27.03.20142013-2014ELJDisciplinární komise
HC Litvínov – Roman Fučík
26.03.20142013-2014LJDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi
26.03.20142013-2014LJDisciplinární komise
HC Slezan Opava – Dominik Rohovský
26.03.20142013-2014LJSportovně-technická komise
HC Rebel Havlíčkův Brod a HC Berounští Medvědi
24.03.20142013-2014ELJDisciplinární komise
HC Slavia Praha – Dominik Mašín
21.03.20142013-2014ELSDSportovně-technická komise
HC Vítkovice Steel a HC České Budějovice
19.03.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - Jakub Pekárek
19.03.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Uničov
19.03.20142013-20142. ligaSportovně-technická komise
SK Karviná a HC Uničov
19.03.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy
19.03.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy
19.03.20142013-20142. ligaSportovně-technická komise
HC Klatovy a HC Tábor
19.03.20142013-20142. ligaSportovně-technická komise
HC Tábor a HC Klatovy
19.03.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005 - Jiří Šťastný
13.03.20142013-20141. ligaSportovně-technická komise
HK Hokej Šumperk 2003 a HC Most
13.03.20142013-2014LJSportovně-technická komise
HC Berounští Medvědi a SC Kolín
13.03.20142013-2014LJSportovně-technická komise
SKLH Žďár n. Sázavou a SK Karviná
13.03.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Most
13.03.20142013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Martin Vojtěchovský
12.03.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň
12.03.20142013-2014ELJDisciplinární komise
HC Litvínov – Davida Weitz
12.03.20142013-2014ELJDisciplinární komise
HC Olomouc – Lukáš Králík
12.03.20142013-2014ELSDDisciplinární komise
HC Sparta Praha – Martin Svoboda
12.03.20142013-2014ELSDDisciplinární komise
HC Vítkovice Steel – Adam Charvát
05.03.20142013-2014LSDDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště
05.03.20142013-2014LSDSportovně-technická komise
SK Karviná a HC Uherské Hradiště
05.03.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
Stadion Litoměřice – David Švagrovský
05.03.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Frýdek-Místek – Daniel Chvostek
05.03.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC TJ Jablonec nad Nisou – Jan Šulc
05.03.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
VSK Technika Brno
05.03.20142013-2014LJDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. L. - Martin Zdvořáček
05.03.20142013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
05.03.20142013-2014LJDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Vojtěch Butor
26.02.20142013-2014LJDisciplinární komise
SKLH Žďár nad Sázavou – Václav Marek
26.02.20142013-2014LSDDisciplinární komise
SKLH Žďár nad Sázavou – Petr Rozmarín
26.02.20142013-2014LJDisciplinární komise
SKLH Žďár nad Sázavou – Jiří Staněk
26.02.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav – Radan Lenc
20.02.20142013-2014LSDDisciplinární komise
SK Kadaň
20.02.20142013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jakub Smitka
12.02.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina - Aleš Havlůj
12.02.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Klášterec n. O. - Miroslav Koblitz
12.02.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HK Nový Jičín – Josef Fojtík
12.02.20142013-2014LSDDisciplinární komise
Stadion Litoměřice – Vít Damašek
05.02.20142013-2014LSDSportovně-technická komise
HC Boskovice a SK Karviná
05.02.20142013-2014ELJDisciplinární komise
HC Litvínov - Karel Šefl
30.01.20142013-2014LSDSportovně-technická komise
SHK Hodonín a SK HS Třebíč
30.01.20142013-2014LJSportovně-technická komise
SK Horácká Slavia Třebíč a SC Kolín
30.01.20142013-2014ELJDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Ondřej Tydlačka
30.01.20142013-2014LSDDisciplinární komise
SHK Hodonín
30.01.20142013-2014LJDisciplinární komise
HC Tábor - Jakub Šimák
30.01.20142013-2014LJDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč
30.01.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC TJ Jablonec nad Nisou - Jan Petrmichl
30.01.20142013-2014ELJDisciplinární komise
Piráti Chomutov – Patrik Michálek
30.01.20142013-2014ELSDDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. L. – Matyáš Kašek
30.01.20142013-2014LJDisciplinární komise
HC PZ Kladno – Martin Seidl
22.01.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Olomouc - Matěj Pekr
22.01.20142013-2014ELJDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Dominik Pokorný
22.01.20142013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Patrik Vokřál
20.01.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Tomáš Polok
16.01.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi - Michal Gutwald
16.01.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi
16.01.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod a HC Slovan Ústí n. Labem
16.01.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005
16.01.20142013-20141. ligaSportovně-technická komise
HC Rebel Havlíčkův Brod a HC Slovan Ústí n. Labem
16.01.20142013-20142. ligaSportovně-technická komise
HC Stadion Vrchlabí a HC Moravské Budějovice 2005
16.01.20142013-2014ELJDisciplinární komise
Kometa Group - Daniel Kunce
16.01.20142013-2014ELJDisciplinární komise
HC Oceláři Třinec - Marek Růžička
15.01.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň
15.01.20142013-20141. ligaSportovně-technická komise
HC Berounští Medvědi a SK Kadaň
08.01.20142013-2014LJDisciplinární komise
HC Strakonice - Marek Kordík
08.01.20142013-2014LJDisciplinární komise
HC Strakonice
08.01.20142013-2014LSDDisciplinární komise
Stadion Litoměřice - Lukáš Čichovský
08.01.20142013-2014LSDDisciplinární komise
TJ Slavoj Velké Popovice
08.01.20142013-2014LJSportovně-technická komise
HC Strakonice
08.01.20142013-2014LSDSportovně-technická komise
TJ Slavoj Velké Popovice
08.01.20142013-2014LSDDisciplinární komise
HC Krkonoše - Dominik Baudyš
08.01.20142013-2014LSDDisciplinární komise
HC Krkonoše - Jan Kerekanič
08.01.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Tomáš Polok
06.01.20142013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou - Michal Beránek
06.01.20142013-20142. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov - Robert Jedlička
18.12.20132013-2014ELJDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Jan Ščotka
18.12.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi – Filip Kučera
11.12.20132013-2014ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Jakub Kotala
11.12.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi
11.12.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Martin Homola
11.12.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
11.12.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy
11.12.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005
11.12.20132013-20142. ligaSportovně-technická komise
HC Klatovy
04.12.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. L. - Vladimír Brož
04.12.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Orlová
04.12.20132013-2014LJDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Jan Kulhánek
04.12.20132013-2014LSDDisciplinární komise
HK Hokej Šumperk 2003
04.12.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Kamil Hlinka
04.12.20132013-2014LSDSportovně-technická komise
HK Hokej Šumperk 2003
04.12.20132013-2014ELJDisciplinární komise
HC Slavia Praha
04.12.20132013-2014LSDDisciplinární komise
HC Slavoj Zbraslav - Jan Souček
02.12.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň - Nikola Gajovský
02.12.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy - Jiří Maxa
02.12.20132013-2014LSDDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Lukáš Hudec
27.11.20132013-2014ELJDisciplinární komise
TJ Bílí Tygři Liberec - Jakub Kalfiřt
27.11.20132013-2014LSDDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary - Jakub Šála
27.11.20132013-2014LSDDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště
27.11.20132013-2014LSDSportovně-technická komise
HC Uherské Hradiště a HC Slezan Opava
27.11.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi - Tomáš Ottomanský
27.11.20132013-2014LJDisciplinární komise
IHC Písek - Martin Koupal
27.11.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Adam Klas
27.11.20132013-2014LJDisciplinární komise
TJ Slavoj Velké Popovice - Ladislav Bursík
25.11.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC Tábor - Filip Pastyřík
22.11.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Děčín - Michal Oliverius
22.11.20132013-2014ELJDisciplinární komise
TJ Bílí Tygři Liberec - Jakub Kalfiřt
20.11.20132013-2014ELJDisciplinární komise
Kometa Group - Milan Pelikán
20.11.20132013-2014ELSDDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Jakub Hierman
20.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Vojtěch Czubaj
20.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Adam Kika
20.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Zbyněk Karda
20.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Lainka
20.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Marcel Mandrysz
20.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Josef Nepomucký
20.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Slavík
18.11.20132013-2014LSDDisciplinární komise
HC Meteor Třemošná - Ondřej Monhart
13.11.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Most
13.11.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC Klášterec n. Ohří
13.11.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice - Jiří Prkna
13.11.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Orlová
13.11.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
TJ HC Řisuty - Ondřej Krpata
13.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
07.11.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Jaromír Bednárek
06.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Martin Fraňo
06.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Antonín Jeřábek
06.11.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Patrik Vokřál
06.11.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň - Roman Chlouba
06.11.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Olomouc - Lukáš Králík
06.11.20132013-2014LJDisciplinární komise
SC Kolín - Tomáš Markvánek
06.11.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Pavel Hradil
06.11.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Martin Čurda
06.11.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Petr Hruška
06.11.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
Valašský hokejový klub
06.11.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
Rozhodčí Rudolf Volf
30.10.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč - Milan Přibyl
30.10.20132013-2014LJDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
30.10.20132013-2014LSDDisciplinární komise
SHK Hodonín - Richard Veselý
30.10.20132013-2014LSDSportovně-technická komise
HC Uherské Hradiště a HC Zubr Přerov
23.10.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč - Milan Přibyl
23.10.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - Jindřich Kotrla
23.10.20132013-2014ELSDDisciplinární komise
HC České Budějovice - Natan Vráblík
23.10.20132013-2014ELSDDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Adam Hořanský
23.10.20132013-2014LJDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Lukáš Kastner
18.10.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC Klášterec n. Ohří - Tom Ringler
18.10.20132013-2014LJDisciplinární komise
SK HC Baník Most - Lukáš Sýkora
17.10.20132013-2014LSDDisciplinární komise
HC Frýdek-Místek - Robin Švaňa
17.10.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Lukáš Bejček
16.10.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Zdeněk Formánek
16.10.20132013-2014LJDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Lukáš Kastner
16.10.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Tomáš Král
16.10.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hladík
16.10.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jiří Pražák
16.10.20132013-2014ELJSportovně-technická komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
16.10.20132013-20141. ligaSportovně-technická komise
HC Benátky n. Jizerou
16.10.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou
16.10.20132013-2014ELJDisciplinární komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
16.10.20132013-2014ELSDDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary - Martin Osmík
10.10.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Jiří Hon
10.10.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
NED Hockey Nymburk - Pavel Němeček
10.10.20132013-2014ELJDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Dominik Pokorný
10.10.20132013-2014ELSDDisciplinární komise
HC Olomouc - Matěj Pavlovský
10.10.20132013-2014LJDisciplinární komise
HC Frýdek-Místek - Lukáš Káňa
02.10.20132013-20142. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina - Milan Böhm
02.10.20132013-2014LJDisciplinární komise
SK Karviná - Jakub Juhász
02.10.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jaroslav Dundr
02.10.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Daniel Jechoutek
02.10.20132013-2014rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí René Trombík
18.09.20132013-20141. ligaDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi
18.09.20132013-20141. ligaSportovně-technická komise
HC Berounští Medvědi
18.09.20132013-2014ELJDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Josef Zuzaník
18.09.20132013-2014ELSDDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Tomáš Vracovský
18.09.20132013-2014ELSDDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba - Radim Němec
18.09.20132013-2014ELSDDisciplinární komise
HC Sparta Praha - Marek Pacovský
24.04.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010
24.04.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010
24.04.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
IHC Písek
24.04.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
IHC Písek
24.04.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
VSK Technika Brno
24.04.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
VSK Technika Brno
24.04.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
HC Tábor
24.04.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
HC Berounští Medvědi a HC AZ Havířov 2010
24.04.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
HC AZ Havířov 2010 a IHC Písek
24.04.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
IHC Písek a HC Tábor
24.04.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
IHC Písek a VSK Technika Brno
24.04.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
HC Tábor a HC AZ Havířov 2010
24.04.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
VSK Technika Brno a HC Berounští Medvědi
11.04.20132012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
10.04.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
10.04.20132012-2013LSDDisciplinární komise
HC Tachov-Mariánské Lázně
10.04.20132012-20132. ligaSportovně-technická komise
HC Rebel město Nejdek a TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
10.04.20132012-2013LSDSportovně-technická komise
HC Slavoj Zbraslav a HC Tachov-Mariánské Lázně
10.04.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010
10.04.20132012-2013ostatníDisciplinární komise
Reprezentace ČR U18 - Roman Přikryl
10.04.20132012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
10.04.20132012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Zubr Přerov
10.04.20132012-2013ELSDSportovně-technická komise
HC RT Torax Poruba a HC Rebel Havlíčkův Brod
10.04.20132012-2013ELSDSportovně-technická komise
HC Slovan Ústí n. Labem a HC Zubr Přerov
10.04.20132012-2013ELSDDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč
10.04.20132012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem
10.04.20132012-2013ELSDSportovně-technická komise
HC Rebel Havlíčkův Brod a HC Slovan Ústí n. Labem
10.04.20132012-2013ELSDSportovně-technická komise
HC Zubr Přerov a SK Horácká Slavia Třebíč
10.04.20132012-2013ELSDSportovně-technická komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
27.03.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Baník Karviná
27.03.20132012-2013ELJDisciplinární komise
HC Olomouc - David Šťastný
27.03.20132012-2013ELJDisciplinární komise
HC Olomouc
27.03.20132012-2013LSDDisciplinární komise
SK Černošice - Antonín Zadák
27.03.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Jílek
27.03.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Jan Soukup
27.03.20132012-2013LSDSportovně-technická komise
SK Černošice
27.03.20132012-2013LSDDisciplinární komise
TJ HC Jablonec n. Nisou - Filip Hájek
21.03.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Kostourek
21.03.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Luczków
20.03.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Dědek
20.03.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Krejcar
20.03.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Petr Úlehla
20.03.20132012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Daniel Pecha
20.03.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi
20.03.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Litoměřice
20.03.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Litoměřice
20.03.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
HC Stadion Litoměřice a HC Berounští Medvědi
20.03.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Litoměřice
20.03.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
IHC Písek a HC Stadion Litoměřice
20.03.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
IHC Písek
20.03.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
HC Baník Most a IHC Písek
20.03.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HK Hokej Šumperk 2003
20.03.20132012-20131. ligaSportovně-technická komise
IHC Písek a HK Hokej Šumperk 2003
20.03.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Orlová
20.03.20132012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Daniel Salát
15.03.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Spartak Choceň
14.03.20132012-2013LSDDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem - Jan Kment
14.03.20132012-2013LSDDisciplinární komise
TJ SC Kolín - Václav Čtvrtečka
13.03.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005 - Jiří Prkna
13.03.20132012-2013LJDisciplinární komise
HCM Warrior Brno
13.03.20132012-2013LJSportovně-technická komise
HC Slezan Opava a HCM Warrior Brno
13.03.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Martin Homola
07.03.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
06.03.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jaroslav Dundr
06.03.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň - Jaroslav Hafenrichter
06.03.20132012-2013LJDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč - Nikola Marek
06.03.20132012-2013LSDDisciplinární komise
SK Kadaň - Lukáš Pala
06.03.20132012-2013LSDDisciplinární komise
SK Kadaň - Zdeněk Šeba
06.03.20132012-2013LSDDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem - Jan Kment
02.03.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Vladimír Říha
02.03.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Olomouc - Radim Kucharczyk
27.02.20132012-2013LSDDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou - David Pazourek
27.02.20132012-2013LSDDisciplinární komise
HC Znojemští Orli
27.02.20132012-2013LSDDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Martin Procházka
26.02.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň - Jakub Trefný
26.02.20132012-2013LJDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou - Jakub Fúzik
26.02.20132012-2013LJDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou - Pavel Hron
25.02.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Miroslav Třetina
25.02.20132012-2013LJDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Filip Krumpholc
21.02.20132012-2013LSDDisciplinární komise
HC Hvězda Praha - František Sentenský
21.02.20132012-2013LSDDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem - Tomáš Burkovec
20.02.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Radim Ostrčil
19.02.20132012-2013LJDisciplinární komise
TJ Baník Most - Pavel Dolanský
18.02.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jakub Horňáček
13.02.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Zdeněk Formánek
13.02.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí František Held
13.02.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Luczków
13.02.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Matěj Sýkora
07.02.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jaromír Vampola
06.02.20132012-2013LJDisciplinární komise
TJ SC Kolín - Václav Vaněk
06.02.20132012-2013LJDisciplinární komise
HC Junior Mělník
06.02.20132012-2013LJSportovně-technická komise
IHC Písek a HC Junior Mělník
28.01.20132012-2013LJDisciplinární komise
HC Frýdek-Místek - Přemysl Bartek
24.01.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy - Václav Fiala
23.01.20132012-2013ELJDisciplinární komise
HC Oceláři Třinec - Jiří Juřík
23.01.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Radek Husička
23.01.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Knapík
23.01.20132012-2013LJSportovně-technická komise
HC Hvězda Praha a HC Klášterec n. Ohří
16.01.20132012-2013ELJDisciplinární komise
HC PSG Zlín - Pavel Sedláček
16.01.20132012-2013LJDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010 - David Bureš
16.01.20132012-2013LJSportovně-technická komise
HC Junior Mělník a Královští lvi Hradec Králové
09.01.20132012-20132. ligaDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba 2011 - Luděk Krayzel
09.01.20132012-2013LJDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba - Michael Dusík
09.01.20132012-2013LSDDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem
09.01.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Josef Mech
09.01.20132012-2013ostatníDisciplinární komise
HC Vítkovice Steel
07.01.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
02.01.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Tomáš Protivný
02.01.20132012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jiří Florian
02.01.20132012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Miroslav Třetina
21.12.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Matěj Blinka
19.12.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
19.12.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy
19.12.20122012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Sparta Praha - Marek Pulkráb
19.12.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jakub Valenta
19.12.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Milevsko 2010 - Michal Klíma
18.12.20122012-2013LSDDisciplinární komise
TJ SC Kolín - David Jaroš
18.12.20122012-2013LSDDisciplinární komise
TJ SC Kolín
11.12.20122012-2013LJDisciplinární komise
TJ SC Kolín - Jiří Fiala
05.12.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov
05.12.20122012-2013ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav
05.12.20122012-2013LJDisciplinární komise
HC Letci Letňany - Dominik Bílek
28.11.20122012-20132. ligaSportovně-technická komise
HC Zubr Přerov
28.11.20122012-2013LJDisciplinární komise
TJ SC Kolín - Jiří Fiala
21.11.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
NED Hockey Nymburk
21.11.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
Valašský hokejový klub - Juraj Tichý
21.11.20122012-2013ELJDisciplinární komise
HC Mountfield - Jan Štěpán
21.11.20122012-2013ELJDisciplinární komise
HC Mountfield - Bohumil Svoboda
21.11.20122012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Sparta Praha - Dominik Pokorný
21.11.20122012-2013LJDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Aleš Půlpán
21.11.20122012-2013ELJDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Boris Žabka
15.11.20122012-2013LJDisciplinární komise
TJ SC Kolín - Jakub Semirád
14.11.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Moravské Budějovice 2005 - Pavel Bulička
14.11.20122012-2013LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Robert Lacina
14.11.20122012-20131. ligaDisciplinární komise
HK Hokej Šumperk 2003 - Michal Hlinka
08.11.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - David Nedorost
08.11.20122012-2013ELJDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Daniel Kolář
08.11.20122012-2013LSDDisciplinární komise
TJ SC Kolín
08.11.20122012-2013LSDDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště
08.11.20122012-2013LSDSportovně-technická komise
TJ SC Kolín
08.11.20122012-2013LSDSportovně-technická komise
HC Uherské Hradiště
07.11.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
SK HC Draci Bílina - Tomáš Přeučil
07.11.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Jílek
06.11.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Václav Dobřemysl
01.11.20122012-20131. ligaDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové
31.10.20122012-20131. ligaDisciplinární komise
IHC Písek - Jakub Strnad
31.10.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
SHK Hodonín
31.10.20122012-2013LSDDisciplinární komise
HC Stadion Litoměřice - Pavel Zajan
31.10.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
31.10.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Alexander Pavlovič
31.10.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Roman Svoboda
31.10.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - David Nedorost
29.10.20122012-20131. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Jan Pavlík
29.10.20122012-20131. ligaDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - David Švagrovský
25.10.20122012-2013LJDisciplinární komise
SHK Hodonín
25.10.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Alexander Pavlovič
25.10.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
24.10.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Lvi Břeclav - Jakub Peslar
24.10.20122012-2013ELJDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Daniel Kolář
24.10.20122012-2013LSDDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou - Jakub Svoboda
24.10.20122012-2013LSDDisciplinární komise
HCM Warrior Brno - Jiří Jánošík
24.10.20122012-2013ELJDisciplinární komise
TJ Bílí Tygři Liberec - Josef Mikyska
24.10.20122012-2013ELSDDisciplinární komise
TJ Bílí Tygři Liberec - Robin Škoda
17.10.20122012-20131. ligaDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové
17.10.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy
17.10.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov
17.10.20122012-2013ELSDDisciplinární komise
IHC Písek - Lukáš Volf
17.10.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Zbyněk Kubičík
11.10.20122012-2013LJSportovně-technická komise
IHC Písek
11.10.20122012-2013LJSportovně-technická komise
HCM Warrior Brno
10.10.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
TJ HC Řisuty - Jakub Sedláček
10.10.20122012-2013ELJDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Jakub Frolík
10.10.20122012-2013ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - David Bernad
10.10.20122012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Sparta Praha
10.10.20122012-20132. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
04.10.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Vladimír Pešina
03.10.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
03.10.20122012-2013ELSDDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Filip Nováček
03.10.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Kukeně
02.10.20122012-2013LJDisciplinární komise
HC Strakonice - David Havelec
02.10.20122012-2013LJDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Miloš Říha
01.10.20122012-2013ELJDisciplinární komise
TJ Bílí Tygři Liberec - Adam Dlouhý
27.09.20122012-2013LSDDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Filip Bednář
27.09.20122012-2013LSDDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Artem Kotov
26.09.20122012-2013LJDisciplinární komise
Královští lvi Hradec Králové - Marek Voženílek
26.09.20122012-2013LSDDisciplinární komise
TJ SC Kolín - Pavel Šifta
26.09.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Hodek
26.09.20122012-2013rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Jílek
19.09.20122012-2013ELSDDisciplinární komise
TJ Bílí Tygři Liberec - Josef Zuzaník
19.09.20122012-2013ELSDSportovně-technická komise
HC Sparta Praha
11.07.20122011-2012ELSDDisciplinární komise
TJ SC Kolín - David Váňa a Pavel Šifta
06.06.20122011-2012ELSDDisciplinární komise
VHK Vsetín - Josef Zuzaník
30.04.20122011-2012ELJSportovně-technická komise
HC AZ Havířov 2010 a HC Slovan Ústí n. Labem
30.04.20122011-2012ELJSportovně-technická komise
HC Znojemští Orli a HC Rebel Havlíčkův Brod
11.04.20122011-20122. ligaSportovně-technická komise
SHK Hodonín
05.04.20122011-2012ELSDDisciplinární komise
IHC Písek - David Bernad
04.04.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Lukáš Pulpán
02.04.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
Piráti Chomutov - Ondřej Fiala
30.03.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem - Robin Hanzl
26.03.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
IHC Písek
26.03.20122011-20121. ligaSportovně-technická komise
IHC Písek a SK Kadaň
26.03.20122011-2012ELJDisciplinární komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
26.03.20122011-2012ELJDisciplinární komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
26.03.20122011-2012ELJSportovně-technická komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
23.03.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Vrchlabí
22.03.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi
22.03.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Stadion Litoměřice
22.03.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Most
22.03.20122011-20121. ligaSportovně-technická komise
HC Berounští Medvědi a HC Most
22.03.20122011-20121. ligaSportovně-technická komise
HC Stadion Litoměřice a HC Berounští Medvědi
22.03.20122011-20121. ligaSportovně-technická komise
HK Hokej Šumperk 2003 a HC Stadion Litoměřice
21.03.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jiří Florian
21.03.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Stanislav Mertl
21.03.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Ondřej
21.03.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Turčan
21.03.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Vaněk
19.03.20122011-2012Liga ženSportovně-technická komise
Eko.Tesla Pardubice a HK Vsetín-ženy
19.03.20122011-2012Liga ženDisciplinární komise
Eko.Tesla Pardubice
15.03.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Děčín - Jan Kaltenböck
15.03.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
15.03.20122011-2012LJDisciplinární komise
HC Hvězda Praha
15.03.20122011-2012LSDDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
15.03.20122011-2012LJSportovně-technická komise
HC Slovan Ústí n. Labem a HC Hvězda Praha
15.03.20122011-2012LSDSportovně-technická komise
HC Znojemští Orli a KLH Vajgar Jindřichův Hradec
15.03.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
15.03.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Roman Svoboda
12.03.20122011-2012ELJSportovně-technická komise
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
09.03.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou - Ondřej Vitásek
08.03.20122011-2012LJSportovně-technická komise
TJ Slavoj Velké Popovice a HC Kobra Praha
08.03.20122011-2012LSDSportovně-technická komise
SHK Hodonín a HC Orlová
08.03.20122011-2012LSDSportovně-technická komise
HK Hokej Šumperk 2003 a HC Orlová
07.03.20122011-2012LJDisciplinární komise
HC Děčín
07.03.20122011-2012LSDDisciplinární komise
HC Orlová
07.03.20122011-2012LSDDisciplinární komise
HC Orlová
07.03.20122011-2012LJSportovně-technická komise
HC Klatovy a HC Děčín
07.03.20122011-2012ELSDDisciplinární komise
TJ Bílí Tygři Liberec - Marek Langhammer
29.02.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. L. - Zbyněk Sklenička
29.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Břeclav
29.02.20122011-2012LJDisciplinární komise
HC Stadion Litoměřice - Václav Racek
29.02.20122011-2012LSDDisciplinární komise
HC Znojemští Orli - Jan Koňařík
24.02.20122011-2012ELSDSportovně-technická komise
HC Slavia Praha
23.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Benešov
23.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Chotěboř
23.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
23.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Klášterec n. Ohří - Jiří Panocha
23.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Trutnov
23.02.20122011-20122. ligaSportovně-technická komise
HC Benešov a HC Klášterec n. Ohří
23.02.20122011-20122. ligaSportovně-technická komise
HC Chotěboř a TJ Spartak Pelhřimov
23.02.20122011-20122. ligaSportovně-technická komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec a TJ Sršni Kutná Hora
22.02.20122011-2012Liga ženDisciplinární komise
HC Bílí Tygři Liberec - Martina Šulcová
22.02.20122011-2012Liga ženSportovně-technická komise
SK Karviná a HC Litvínov
22.02.20122011-2012ELJDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Michal Žvatora
17.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Děčín - Lukáš Zika
16.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Kobra Praha
16.02.20122011-20122. ligaSportovně-technická komise
HC Děčín a HC Kobra Praha
15.02.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi - Jaroslav Nedvěd
15.02.20122011-2012LJDisciplinární komise
SK HC Baník Most - Slavomír Švácha
15.02.20122011-2012LSDDisciplinární komise
HC Slavoj Český Krumlov
15.02.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Ondřej
15.02.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Škrobák
15.02.20122011-2012LSDSportovně-technická komise
TJ SC Kolín a HC Slavoj Český Krumlov
15.02.20122011-2012LJDisciplinární komise
TJ Slavoj Velké Popovice - Martin Řezáček
13.02.20122011-2012LJDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem - Martin Baránek
13.02.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hladík
08.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Děčín - Lukáš Zika
08.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
SHK Hodonín - Zdeněk Jurásek
08.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
TJ Sršni Kutná Hora
08.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
TJ Sršni Kutná Hora
08.02.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Trutnov
08.02.20122011-2012LSDDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary
08.02.20122011-2012LSDDisciplinární komise
HC Klatovy
08.02.20122011-2012LSDDisciplinární komise
SK HC Baník Most - Jan Plichta
08.02.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Marcel Mandrysz
08.02.20122011-2012LSDSportovně-technická komise
HC Energie Karlovy Vary a SK Kadaň
08.02.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi - Jaroslav Nedvěd
08.02.20122011-2012ELSDDisciplinární komise
HC Oceláři Třinec - Michael Foltýn
08.02.20122011-2012LSDDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Robert Šikal
30.01.20122011-2012LSDSportovně-technická komise
TJ Slavoj Velké Popovice a HCM Warrior Brno
25.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
TJ Sršni Kutná Hora - Václav Kadlec
25.01.20122011-2012LJSportovně-technická komise
SKLH Žďár n. Sázavou a HC Rebel Havlíčkův Brod
25.01.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Janda
25.01.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Luczków
25.01.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
25.01.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Turčan
25.01.20122011-2012LSDDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary - Jakub Krejsa
25.01.20122011-2012LSDDisciplinární komise
HC Tábor - Jan Mikš
25.01.20122011-2012LJDisciplinární komise
HC Junior Mělník - Tomáš Novák
19.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Martin Paris
18.01.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Most - Tomáš Rohan
18.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
TJ Sršni Kutná Hora
18.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HK Nový Jičín
18.01.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jiří Škach
18.01.20122011-2012LJDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou - Antonín Peška
18.01.20122011-20122. ligaSportovně-technická komise
HK Nový Jičín
18.01.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
18.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
VSK Technika Brno - Petr Jurča
18.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
TJ SC Kolín - Tomáš Procházka
12.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
12.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
12.01.20122011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
11.01.20122011-2012LJSportovně-technická komise
HC Příbram
11.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
TJ Sršni Kutná Hora - Erik Hanus
11.01.20122011-2012LJDisciplinární komise
HC Děčín
11.01.20122011-2012LJDisciplinární komise
HC Příbram
04.01.20122011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Karviná
04.01.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Orlický
04.01.20122011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Vaněk
29.12.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HK Nový Jičín - Marek Slavík
20.12.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Pavel Jakubal, Tomáš Jakubal
20.12.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary - Tibor Balogh
15.12.20112011-2012ELJDisciplinární komise
TJ Bílí Tygři Liberec - Jan Dám
15.12.20112011-2012ELJDisciplinární komise
HC Oceláři Třinec - Adrian Bumbál
15.12.20112011-2012Liga ženDisciplinární komise
HC Litvínov - Kateřina Bogliová
15.12.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Klatovy - Jiří Pitel
07.12.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Chotěboř - Vladimír Halamka
07.12.20112011-2012ELSDDisciplinární komise
HC Olomouc - Šimon Beták
07.12.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Josef Mech
07.12.20112011-20122. ligaSportovně-technická komise
HC Draci Bílina, TJ Jablonec n. Nisou
07.12.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina - Miroslav Kanis
07.12.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Draci Bílina
07.12.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010
07.12.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Chotěboř
07.12.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC AZ Havířov 2010 - Dalibor Pasker
07.12.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Orlová - Jindřich Krawczynski
07.12.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Orlová - Ondřej Zuščík
07.12.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary - Matěj Kodl
07.12.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HCM Warrior Brno - Michal Chudý
30.11.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Letci Letňany - Jan Šramota
30.11.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště - Michal Haničinec
30.11.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou - Pavel Staněk
30.11.20112011-2012LJDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou - Daniel Mach
30.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Ondřej
30.11.20112011-2012LJSportovně-technická komise
HC Příbram, HC Letci Letňany
30.11.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Trutnov - Martin Klement
23.11.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Karviná
23.11.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Jan Krajíček
23.11.20112011-2012ELJDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary
23.11.20112011-2012ELSDDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Filip Krumpholc
23.11.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Klatovy - Petr Vizinger
23.11.20112011-2012LSDDisciplinární komise
Stadion Litoměřice - Nikita Shchyhelski
23.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Arnošt Nečas
23.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Patrik Vokřál
23.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Patrik Vokřál
23.11.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou - Ondrušek, Šrámek, Říha
23.11.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Hvězda Praha - Černý, Bureš, Zasidkovych
23.11.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba 2011 - Petr Trojan
22.11.20112011-20121. ligaDisciplinární komise
SK Horácká Slavia Třebíč - David Dolníček
21.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
21.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Janda
16.11.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Slezan Opava
16.11.20112011-2012Liga ženDisciplinární komise
HC Berounské Lvice
09.11.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Břeclav - Ondřej Dlapa
09.11.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Břeclav
09.11.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov
09.11.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Krkonoše - Pavel Bednarik
09.11.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - Petr Drábek
09.11.20112011-2012LSDDisciplinární komise
SK Karviná - Marek Orság
09.11.20112011-2012LSDDisciplinární komise
TJ Spartak Pelhřimov - Zajíček, Suchý
09.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jakub Hornáček
09.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Krejcar
09.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Mikula
09.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Vláčil
09.11.20112011-2012Liga ženSportovně-technická komise
HC Berounské Lvice
03.11.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Kadri Presheva
02.11.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Karviná
02.11.20112011-2012ELSDDisciplinární komise
Kometa Group
02.11.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Klatovy
02.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Dědek
02.11.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Daniel Pražák
02.11.20112011-2012LSDSportovně-technická komise
HC Klatovy
27.10.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Klatovy
26.10.20112011-2012ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - Patrik Podsedníček
26.10.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Meteor Třemošná - Michal Mottl
26.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Janda
26.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Arnošt Nečas
20.10.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC AZ Havířov
20.10.20112011-2012ELSDDisciplinární komise
HC Oceláři Třinec - Karel Němec
20.10.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Robert Šikal
20.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Orlický
19.10.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HK Nový Jičín
19.10.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov
19.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Luczków
19.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jakub Valenta
17.10.20112011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Berounští Medvědi - Jiří Hašek
13.10.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC VCES Hradec Králové - Vít Hradecký
13.10.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Kadri Presheva
13.10.20112011-2012LSDDisciplinární komise
SK Kadaň - Michal Jäger
13.10.20112011-2012LSDDisciplinární komise
HC Zubr Přerov - David Janíček
13.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
07.10.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HK Nový Jičín
07.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Petr Dučák
07.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Hanzlík
07.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Petr Velínský
06.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Janda
06.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Milan Minář
06.10.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
05.10.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Stadion Litoměřice - Václav Racek
05.10.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
TJ HC Jablonec n. Nisou
05.10.20112011-2012ELJDisciplinární komise
HC Litvínov - Štefan Ejem
05.10.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Jiří Novák
05.10.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Rožnov - Vyvíjal, Kitzberger, Slovák
05.10.20112011-20122. ligaSportovně-technická komise
HK Nový Jičín
30.09.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
TJ HC Jablonec n. Nisou
30.09.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
TJ Sršni Kutná Hora
30.09.20112011-2012ELJDisciplinární komise
HC PSG Zlín - Jaroslav Janeba
29.09.20112011-20121. ligaDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. L. - Třetina Miroslav
29.09.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba
29.09.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. L. - Martin Baránek
22.09.20112011-2012ELJDisciplinární komise
Kometa Group Brno - Ondřej Dlapa
22.09.20112011-2012ELSDDisciplinární komise
HC VCES Hradec Králové - Martin Matějček
22.09.20112011-2012LJDisciplinární komise
HC Frýdek-Místek - Tomáš Kocurek
21.09.20112011-20122. ligaDisciplinární komise
HK Nový Jičín
21.09.20112011-2012ELJDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Michal Špaček
21.09.20112011-2012Liga ženDisciplinární komise
HC Litvínov - Magdalena Müllerová
21.09.20112011-2012rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jiří Jeřábek
04.06.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Chotěboř - Jaroslav Adamec
30.03.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav
30.03.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Kusý
30.03.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Petr Úlehla
23.03.20112010-2011ELJDisciplinární komise
HC Eaton Pardubice - Filip Stoklasa
23.03.20112010-2011ELJDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem - Jakub Pořický
23.03.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jaroslav Kubeš
18.03.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
18.03.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
18.03.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav
17.03.20112010-2011ELJDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem
17.03.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Letci Letňany
16.03.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Chotěboř - Matěj Repa
16.03.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Lomnice n. P.
16.03.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Martin Pašek
16.03.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Vítkovice Steel - Marek Holý
16.03.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Lukáš Karfus
16.03.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Břeclav - Ivo Höss
16.03.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Děčín
16.03.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Plus Oil Orlová
16.03.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
14.03.20112010-2011Liga ženDisciplinární komise
TJ Bílí Tygři Liberec - Lucie Hromířová
11.03.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
10.03.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Benešov - Michal Kouba
10.03.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Baník Sokolov
10.03.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Tábor - Luboš Perník
09.03.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Klášterec n. Ohří - Martin Mazanec
09.03.20112010-2011ELJDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Jan Warneke
09.03.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
IHC Písek - Jan Paukner
03.03.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Děčín - O. Štoček, M. Angr, B. Holeček, R. Dvořák a D. Rubeš
02.03.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Klášterec n. Ohří - Tibor Radulay
02.03.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Klatovy
02.03.20112010-2011LJDisciplinární komise
SKLH Ţďár n. Sázavou - Patrik Slavík, Miroslav Jan a Vojtěch Šír
25.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Benešov
24.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Plus Oil Orlová
24.02.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Maxim Černý
24.02.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
23.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou
23.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy
23.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
TJ SC Kolín
23.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Lomnice n. Popelkou - Milan Doležal
23.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Mor. Budějovice - Petr Jaskula
23.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Petr Kukla
23.02.20112010-2011ELJDisciplinární komise
HC Mountfield - Lukáš Sedlák
23.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Plus Oil Orlová - Dominik Barnošák
23.02.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Děčín - O. Štoček, M. Angr, B. Holeček, R. Dvořák a D. Rubeš
23.02.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Junior Mělník - P. Prchal, D. Makovský, D. Kolman, J. Koliha a K. Fiala
21.02.20112010-2011LSDDisciplinární komise
TJ Spartak Pelhřimov
17.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Klatovy
16.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Klatovy - Patrik Petruška
16.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Hvězda Praha - Kadri Presheva a Lukáš Balcar
16.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Klatovy - Václav Polívka
16.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HK Kralupy n. Vltavou - Marek Homolka a David Blahoš
16.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Letci Letňany - Matěj Štrébl
16.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
SK HC Baník Most - Slavomír Švácha
16.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba - Štefan Šimkovič
16.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - David Závorka a Jan Zadražil a Daniel Maděra
14.02.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
10.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
SHK Hodonín
10.02.20112010-2011LSDDisciplinární komise
TJ Stadion Nymburk
09.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Lukáš Vrabel
09.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Plus Oil Orlová - Ivan Marek
09.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou - Kamil Kinkor
09.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou
09.02.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Slavoj Velké Popovice - Daniel Dobrý
03.02.20112010-20111. ligaDisciplinární komise
HC VCES Hradec Králové - Jiří Mička
03.02.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
Spartak Pelhřimov - Martin Tecl
03.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Plus Oil Orlová - Ondřej Jurko
03.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Plus Oil Orlová - Leo Matušinský
03.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Milan Vrzal
03.02.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Kvapík
03.02.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
02.02.20112010-2011ELJDisciplinární komise
Kometa Group - Jan Káňa
02.02.20112010-2011ELJDisciplinární komise
HC Eaton Pardubice - Petr Vlček
02.02.20112010-2011ELJDisciplinární komise
HC Znojemští Orli - David Bartoš
02.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Filip Martinec
02.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov - David Rek
02.02.20112010-2011LJDisciplinární komise
HK Hokej Šumperk 2003 - Petr Vejchoda
26.01.20112010-20111. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň - Tomáš Schmidt
26.01.20112010-2011ELJDisciplinární komise
HC Mountfield - Radim Heřman
26.01.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Martin Tolkner
26.01.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Klatovy - Václav Polívka
26.01.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Letci Letňany - Šimon Boček
26.01.20112010-2011LJDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Martin Pfister
26.01.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Adam Mareček
26.01.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
19.01.20112010-2011ELJDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem
19.01.20112010-2011Liga ženDisciplinární komise
HC Berounské Lvice
19.01.20112010-2011Liga ženDisciplinární komise
HLC Bulldogs Brno
19.01.20112010-2011Liga ženDisciplinární komise
HC Roudnice n. Labem
19.01.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Janda
19.01.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
12.01.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Dukla Jihlava - Jan Mandát
06.01.20112010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Baník Most
06.01.20112010-2011ELSDDisciplinární komise
HC VCES Hradec Králové
06.01.20112010-2011LSDDisciplinární komise
TJ Stadion Nymburk - Josef Šafra
06.01.20112010-2011LSDDisciplinární komise
TJ Spartak Pelhřimov
06.01.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Tábor - Jakub Šimák
06.01.20112010-2011LSDDisciplinární komise
HC Znojemští Orli - Vojtěch Nohava a Aleš Pelikán
06.01.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Kukeně
05.01.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jiří Florian
05.01.20112010-2011rozhodčíDisciplinární komise
rozhodčí Jakub Hornáček
29.12.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Mountfield
29.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou
29.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou
29.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Děčín
29.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
VHK Vsetín
29.12.20102010-2011LSDDisciplinární komise
TJ Stadion Nymburk
29.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jiří Florian
29.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Ladislav Netopil
29.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí René Trombík
23.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Benešov
23.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Česká Lípa
23.12.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem - Dominik Boháč
23.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Klatovy - Jakub Kolařík
23.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Martin Slanina
23.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Orlová - Jakub Szajter
23.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Jan Strýček
23.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště
23.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou - Richard Adam
22.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Jindřich Růžek
22.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Milevsko 2010 - Petr Škulina
16.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Břeclav - Pavel Nohel
16.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Hvězda Praha - Edvin Romanov
16.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Jablonec n. Nisou - Jan Příkazský
16.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Kometa Úvoz - Jakub Lysoň
16.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba - Tomáš Bystroň
16.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HK Hokej Šumperk 2003 - Viliam Soós
16.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště - Tomáš Němec
16.12.20102010-2011LSDDisciplinární komise
HC Děčín - Tomáš Vondrýska
16.12.20102010-2011LSDDisciplinární komise
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
16.12.20102010-2011LSDDisciplinární komise
SK Kadaň - Daniel Svoboda
16.12.20102010-2011LSDDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Marek Homolka
16.12.20102010-2011LSDDisciplinární komise
LHK Jestřábi Prostějov - Michael Schejbal
16.12.20102010-2011LSDDisciplinární komise
HC Meteor Třemošná
16.12.20102010-2011Liga ženDisciplinární komise
HC Neratovice - Michaela Kopecká
16.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Jílek
16.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Skoupý
16.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jaromír Vampola
15.12.20102010-20111. ligaDisciplinární komise
HC Vrchlabí - Ladislav Gengel
15.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Benešov
15.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
Spartak Pelhřimov - Pavel Suk
15.12.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Znojemští Orli - Martin Pláněk
15.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Frýdek-Místek
15.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Klatovy
15.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
15.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
02.12.20102010-20111. ligaDisciplinární komise
HC Chrudim - Tomáš Blažek
02.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Česká Lípa - Petr Formánek
02.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
Stadion Kutná Hora - Pavel Pelán
02.12.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Uničov - Josef Pour
02.12.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště - Ondřej Šudoma
02.12.20102010-2011LSDDisciplinární komise
Stadion Litoměřice - Jaroslav Krejča
01.12.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod - Miloslav Račanský
01.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
01.12.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
25.11.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC PSG Zlín - Lukáš Finsterle
25.11.20102010-2011LJDisciplinární komise
TJ HC Jablonec n. Nisou
25.11.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště
25.11.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště
25.11.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jan Schmejkal
24.11.20102010-20111. ligaDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. L. - Petr Rosol
24.11.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště
24.11.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Miha Verlič
24.11.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Ondřej Vitásek
24.11.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav
24.11.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Krenželok
22.11.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
Stadion Kutná Hora
22.11.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Baník Sokolov
18.11.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Luczków
18.11.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
11.11.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Slovan Ústí n. Labem
10.11.20102010-20111. ligaDisciplinární komise
HC Rebel Havlíčkův Brod
10.11.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Josef Tichý
10.11.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Orlová
10.11.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou - Gleb Koževnikov
10.11.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Anton Chocholáček
10.11.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Mojmír Kladník
05.11.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Petr Úlehla
04.11.20102010-2011LSDDisciplinární komise
HC Orlová - Petr Česlík
03.11.20102010-20111. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - Jan Horáček
03.11.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Orlová - Ivan Marek
03.11.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Znojemští Orli
03.11.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Letci Letňany - Štěpán Švábík
03.11.20102010-2011LJDisciplinární komise
Milan Hakl - Milan Hakl
03.11.20102010-2011LJDisciplinární komise
NED Hockey Nymburk - Roman Procházka
03.11.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hrubý
03.11.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jakub Valenta
29.10.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
KLH Chomutov - Jiří Fronk
27.10.20102010-20111. ligaDisciplinární komise
SK Kadaň
27.10.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
SHK Hodonín - Zdeněk Jurásek
27.10.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Orlová
27.10.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HK Hokej Šumperk 2003 - Marek Peksa
27.10.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště
27.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Plzeň 1929 - Jan Hucl
27.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Vítkovice Steel - Lukáš Hruzík
27.10.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Mountfield
27.10.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Mountfield
27.10.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
BK Mladá Boleslav - David Protivný
27.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Jablonec n. Nisou - Tomáš Brokeš
27.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Anton Chocholáček
27.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC RT Torax Poruba - Tomáš Bystroň
27.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Baník Sokolov - Pavel Mach
27.10.20102010-2011LSDDisciplinární komise
Stadion Litoměřice - Kryštof Votrubec
21.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
IHC Písek
21.10.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Stanislav Lerch
21.10.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jiří Škach
20.10.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Eaton Pardubice - Radim Zrůst
19.10.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Litvínov - Josef Řehulka
18.10.20102010-20111. ligaDisciplinární komise
HC Tábor - Milan Kostourek
15.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Vítkovice Steel - Lukáš Prokop
14.10.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Michal Hladík
13.10.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Česká Lípa - Michal Holeš
13.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Mountfield - Miloslav Jáchym
13.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
KLH Chomutov - Roman Chlouba
13.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Znojemští Orli - Tomáš Hejl
13.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Znojemští Orli - Martin Stloukal
13.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
IHC Písek - Josef Rezek
13.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště - Tomáš Němec
13.10.20102010-2011Liga ženDisciplinární komise
HC Slezan Opava - Barbora Horová
11.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
SHK Hodonín
11.10.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Němec
11.10.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
09.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Jindřich Barák
07.10.20102010-20111. ligaDisciplinární komise
KLH Chomutov - Radek Duda
07.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
SHK Hodonín
07.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Klášterec n. Ohří
07.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
Hokej Šumperk 2003
07.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Uherské Hradiště
07.10.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Jaromír Vampola
06.10.20102010-20111. ligaDisciplinární komise
HC Benátky n. Jizerou - Václav Drábek
06.10.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
KLHV Jindřichův Hradec - Luboš Heršálek
06.10.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Kobra Praha - David Bárta
06.10.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
NED Hockey Nymburk - Martin Tondr
06.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
TJ B. T. Liberec - Daniel Skalický
06.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Slavia Praha - Jindřich Barák
06.10.20102010-2011ELSDDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary - Filip Winkler
06.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC PZ Kladno - Jakub Šmíd
06.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Klášterec n. Ohří -Jan Toman
06.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
Michal Hastrman - HC Tábor
06.10.20102010-2011LSDDisciplinární komise
HC Kobra Praha - Filip Maciboba
06.10.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Milan Minář
06.10.20102010-2011Liga ženDisciplinární komise
HC Energie Karlovy Vary
05.10.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
VHK Vsetín
01.10.20102010-2011ELJDisciplinární komise
HC Klášterec n. Ohří - Jan Krupka
01.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Břeclav - Ondřej Nedvěd
01.10.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Baník Most - Slavomír Švácha
22.09.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
HC Havířov Panthers - Michal Sztefek
22.09.20102010-20112. ligaDisciplinární komise
NED Hockey Nymburk - David Sem
22.09.20102010-2011LJDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou - Albert Popler
22.09.20102010-2011LJDisciplinární komise
VHK Vsetín - Martin Kubo
22.09.20102010-2011LJDisciplinární komise
SKLH Žďár n. Sázavou - Patrik Slavík
22.09.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Pavel Mikula
22.09.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Tomáš Poskočil
22.09.20102010-2011rozhodčíDisciplinární komise
Rozhodčí Václav Šutara
20.09.20102010-2011LJDisciplinární komise
HC Orlová - Leo Matušinský
Aktuální články
Kalendář
Zpět
červenec 2017
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2017 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Nový šéf Pirátů Adamík: Nemáme se za co stydět, klub funguje dobře
(22.07.2017) Piráti v červnu představili nového generálního ředitele klubu, kterým se stal Karel Adamík,...

 

Zatím bez Jágra. V Kladně talenty trénovali Bednář, Tlustý či Smoleňák
(22.07.2017) Hokejová škola Rytířů Kladno jede naplno. V prvním týdnu na hráče několika věkových kate...

 

Mentor na kempu IIHF? Obrovská pocta, hlásí Petr. Učil se od legend
(22.07.2017) Zatímco jeho svěřenci si užívali zaslouženého volna, vítkovický lodivod Jakub Petr se zúč...