Často kladené otázky

Registrace a přihlášení

Proč se nemohu přihlásit?
Jsou dvě možnosti. Buďto jste jedním ze 422 rozhodčích, kteří už byli hromadně zaregistrováni na fórum. V tom případě Vám musel dojít uvítací mail s uživatelským jménem a heslem. Tyto informace prosím použijte pro přihlášení. Pokud jste žádný mail nedostali, tak se musíte zaregistrovat sami (viz Jak se zaregistruji). Pokud jste se už registrovali, nebyli jste z fóra vyloučeni a stále se nemůžete přihlásit, tak znovu zkontrolujte, zda zadáváte správné uživatelské jméno a heslo.
Nahoru

Jak se zaregistruji?
Zabere to jen pár chvil. Na hlavní stránce fóra klikněte na odkaz REGISTROVAT. Vyplňte všechny informace ve formuláři. Přijde vám mail s uvítáním, ale vyčkejte ještě na druhý mail, který Vám potvrdí aktivaci účtu. Teprve pak se můžete přihlásit a používat fórum.
Nahoru

Zapomněl jsem heslo!
Nic se neděje, vaše heslo můžeme kdykoliv obnovit. V tomto případě zmáčkněte na přihlašovací stránce tlačítko Zapomněl jsem svoje heslo, pokračujte dle instrukcí a téměř ihned budete přihlášeni.
Nahoru

Zaregistroval jsem se, ale nemohu se přihlásit!
Nejprve musí být Váš účet aktivován. O tom budete informování mailem na adresu, kterou jste zadali při registraci. Pokud jste dostali mail s informací o aktivaci Vašeho účtu, tak se ujistěte, že zadáváte správné uživatelské jméno a heslo.
Nahoru

Jak změním své heslo?
Přihlašte se. Vlevo nahoře klikněte na odkaz Uživatelský panel. Klikněte na záložku profil. Vlevo v seznamu klikněte na položku Registrační údaje. Do kolonek Heslo a Potvrzení hesla zadejte nové heslo. Do kolonky Nynější heslo zadejte své staré heslo.
Nahoru

Uživatelská nastavení

Časy jsou špatně!
Časy jsou téměř vždy v pořádku, ovšem to, co vidíte jsou časy zobrazené v jiném časovém pásmu než v tom, ve kterém se nacházíte. Pokud je to tak, změňte si časové pásmo v profilu.
Nahoru

Jak změním obrázek pod uživatelským jménem?
Tento obrázek se nazývá avatar. Lze změnit v Uživatelském panelu pod záložkou Profil. Vlevo nahoře klikněte na odkaz "uživatelský panel". Klikněte na záložku "Profil" a vyberte v menu "Avatar." Jakoukoli změnu uložíte kliknutím na tlačítko "Odeslat"
Nahoru

Vkládání příspěvků

Jak založím nové téma v rámci kategorie?
Jednoduše. Vstupte do kategorie kliknutím na její název. Klikněte na tlačítko NOVÉ TÉMA. Uveďte předmět tématu (neboli název tématu) a do velkého textového pole krátký popis tématu. Stiskněte tlačítko "Odeslat"
Nahoru

Jak změním nebo smažu příspěvek?
Můžete upravovat nebo mazat jen svoje příspěvky. Můžete upravit zprávu kliknutím na tlačítko upravit. Pokud již někdo odpověděl na váš příspěvek a vy ho upravíte, objeví se vám malinký dodatek u příspěvku, který ukazuje, kolikrát jste tento příspěvek upravovali. Tento dodatek se neobjeví, pokud zatím nikdo neodpověděl.
Nahoru

K čemu slouží tlačítko „Uložit koncept“ při psaní příspěvků?
Tato možnost vám umožňuje uložit si rozepsané zprávy pro pozdější odeslání. Pro jejich opětovné načtení navštivte uživatelský panel, odkud jsou dostupné odpovídající nástroje.
Nahoru

Formátování a typy příspěvků

Jak poznám, že na foru přibyly příspěvky od doby mého posledního přihlášení? Jak je mohu zobrazit?
Pokud nějaké příspěvky přibyly, tak příslušná kategorie a téma budou označeny červeně. Nepřečtené příspěvky si také můžete zobrazit kliknutím na odkaz "Zobrazit nepřečtené příspěvky", který je nad tabulkou s kategoriemi.
Nahoru

Jak mohu použít tučné, sešikmené nebo podtržené písmo?
Pomocí tlačítek nad okénkem při psaní příspěvku. Kliknete-li např. na tlačítku s tučným "B", objeví se v příspěvku hranaté závorky a kurzor se nastaví doprostřed. Text který vpíšete do prostoru, kam se přemístil kurzor, bude tučný. Pokud chcete ztučnit nějaký text, který jste už napsal(a), tak ho označte myší a pak klikněte na tlačítko ztučnění.
Nahoru

Můžu používat HTML?
Bohužel nelze používat jakékoliv HTML formátování na tomto fóru a ani nelze tuto možnost zapnout.
Nahoru

Mohu přidávat obrázky?
Obrázky přidávejte jako přílohu. Je na to záložka pod okénkem při přispívání.
Nahoru

Co to jsou uzamčená témata?
Na zamčená témata nemůžete odpovídat ani upravovat své příspěvky v nich. Témata mohou být uzamčena administrátorem.
Nahoru

Hledání na fóru

Jak mohu hledat v jednom nebo více fórech?
Vložením hledaného výrazu do vyhledávacího pole umístěného na titulní stránce, v kategoriích nebo v tématech. Pro Pokročilé vyhledávání klikněte na odkaz „Hledat“, který je vpravo nahoře pod rukou hokejisty.
Nahoru

Proč můj dotaz vrací nulový počet výsledků?
Vámi hledaný výraz byl pravděpodobně příliš obecný a obsahoval příliš mnoho častých slov, které nejsou indexovány. Upřesněte váš požadavek a využijte možností pokročilého vyhledávání.
Nahoru

Proč mi vyhledávání vrací prázdnou bílou stránku!?
Váš dotaz vrátil příliš mnoho výsledků, které server nebyl schopen zpracovat. Upřesněte váš požadavek a využijte možností pokročilého vyhledávání.
Nahoru

Jak mohu najít své vlastní příspěvky a témata?
K vašim příspěvkům se můžete dostat kliknutím na odkaz „Zobrazit vaše příspěvky“, který je nahoře na stránce.
Nahoru

Autoři

Kdo napsal tento program?
Tento software (v její nemodifikované formě) je vytvořen, zveřejněn a chráněn autorskými právy phpBB Group. Je dostupný pod the GNU General Public Licence a může být volně distribuován. Forum bylo nastaveno a styl byl upraven firmou eSports.cz
Nahoru
cron