ČSLH
 

Oficiální prohlášení

Rozhodnutí předsedy Disciplinární komise EHL: Martin Ševc

15.09.2015, 10:25 | Oficiální oznámení

Rozhodnutí předsedy Disciplinární komise EHL: Martin ŠevcPředseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Martina Ševce na protihráče Pavla Písaříka, za který mu byl v utkání Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov, hraném 13. 9. 2015, uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za Faul loktem.

 
 
 

Český hokej vydělal na MS téměř půl miliardy korun

15.07.2015, 12:07 | Tisková zpráva

Český hokej vydělal na MS téměř půl miliardy korunPodle předběžných neauditovaných údajů dosáhl zisk ČSLH z nedávného mistrovství světa 450 miliónů Kč před zdaněním. Náklady na pořádání šampionátu činily přibližně 600 miliónů Kč, celkové příjmy z prodeje vstupenek, marketingu, podpory z veřejných zdrojů a části cateringu překročily miliardu korun. Rozhodujícím způsobem se na příjmech podílel prodej vstupenek, zápasy mistrovství světa navštívilo rekordních 741 690 diváků.

 
 
 

Garantem protikorupční linky ČSLH bude Jiří Kochta

14.07.2015, 13:07 | Tisková zpráva

Garantem protikorupční linky ČSLH bude Jiří KochtaGarantem protikorupční e-mailové linky ČSLH se stal bývalý vynikající reprezentant, mistr světa, člen Síně slávy českého hokeje Jiří Kochta. Jako nezávislá, mimo svazové orgány působící osobnost bude dohlížet na vyhodnocení podnětů došlých na e-mailovou adresu hotline@czehockey.cz, na jejich prošetření a vyvození odpovídajících závěrů. Mezi jeho pravomocemi bude mimo jiné zahájení řízení, spolupráce s dalšími institucemi ČSLH při prošetření podnětu a v případě, že se potvrdí, jeho předložení příslušným orgánům ČSLH k následným krokům a zjednání nápravy.

 
 
 

Manažerem rozhodčích ČSLH se stal Vladimír Šindler

01.07.2015, 10:51 | Tisková zpráva

Manažerem rozhodčích ČSLH se stal Vladimír ŠindlerJeden z nejzkušenějších a nejuznávanějších evropských arbitrů Vladimír Šindler se stal manažerem rozhodčích ČSLH. V rámci sekretariátu svazu bude mít na starosti mimo jiné stanoviska k pravidlovým podnětům klubů, videosemináře pro profesionální rozhodčí a účastníky projektů Akademie rozhodčích ČSLH, stejně jako přednášky, školení a semináře pro rozhodčí v dalších soutěžích. Bude se podílet na vedení Akademie rozhodčích a realizaci Programu rozvoje rozhodčích ČSLH, k jeho povinnostem bude patřit i sledování a hodnocení zápasů řízených rozhodčími, kteří jsou účastníky projektu Akademie. Jako pracovník sekretariátu bude úzce spolupracovat s komisí rozhodčích ČSLH, vedenou Pavlem Halasem.

 
 
 

ČSLH zajišťuje profesionální trenéry mládeže pro menší kluby

12.06.2015, 12:32 | Tisková zpráva

ČSLH zajišťuje profesionální trenéry mládeže pro menší klubyV pilotní fázi nového projektu zahájilo činnost v menších klubech dvaadvacet profesionálních trenérů mládeže, vybraných, řízených a financovaných ČSLH. Vedle tréninkové činnosti se zaměřili zejména na nábory nejmenších hokejistů, podpořené záštitou hokejových osobností, autogramiádami, specializovanými internetovými stránkami nebo bigboardovými, billboardovými a plakátovými kampaněmi.

 
 
 

ČSLH loni investoval do výchovy mládeže 85 milionů korun

12.06.2015, 12:30 | Tisková zpráva

ČSLH loni investoval do výchovy mládeže 85 milionů korunV roce 2014 investoval ČSLH do výchovy mládeže 85,0 milionů Kč, nejvíce v historii. Z uvedené částky bylo 34,3 milionu Kč využito na podporu mládežnických reprezentací a 50,7 milionu Kč na výchovu mládeže v klubech. Ve srovnání s rokem 2009 vzrostly výdaje ČSLH na výchovu mládeže o 81,0 % (ze 47,0 na 85,0 milionu Kč), z toho investice na mládežnické reprezentace o 75,9 % (z 19,5 na 34,3 milionu Kč) a na podporu mládeže v klubech dokonce o 84,5 % (z 27,5 na 50,7 milionu Kč).

 
 
 

Magazín Hokejové léto od 3. června na SPORT 5

11.06.2015, 19:59 | Tisková zpráva

Magazín Hokejové léto od 3. června na SPORT 5Dvě nejvyšší české hokejové soutěže se sice znovu rozjedou až v září, ale příprava většině klubů začíná už na začátku května. Televizní kanál SPORT 5 proto pro fanoušky nejrychlejší kolektivní hry na světě připravil pořad, který ještě na obrazovkách českých stanicí nebyl!

 
 
 

Dobročinná aukce památečních předmětů z mistrovství světa

03.06.2015, 15:36 | Tisková zpráva

Dobročinná aukce památečních předmětů z mistrovství světaChcete si pořídit památku na nedávno skončené Mistrovství světa v ledním hokeji a zároveň přispět na dobročinné účely?

 
 
 

Přihlášku do ELH a I. ligy ČR podaly všechny oprávněné kluby

02.06.2015, 09:52 | Tisková zpráva

Přihlášku do ELH a I. ligy ČR podaly všechny oprávněné klubyVe stanoveném termínu podalo přihlášku všech čtrnáct klubů Tipsport extraligy a I. ligy ČR, které splnily sportovní podmínky účasti v soutěži.

 
 
 

Prodej věcí po Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji

01.06.2015, 19:22 | Tisková zpráva

Prodej věcí po Mistrovství světa IIHF v ledním hokejiChcete mít doma památku na nedávno skončené Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji? Zajděte do haly HC Sparta Praha nebo HC Vítkovice a přijďte si koupit vybrané předměty s oficiální symbolikou akce

 
 
 

Prohlášení Asociace profesionálních klubů ledního hokeje

28.05.2015, 12:33 | Tisková zpráva

Prohlášení Asociace profesionálních klubů ledního hokejeAsociace profesionálních klubů ledního hokeje plně podporuje stanoviska prezidenta a vedení ČSLH, deklarovaná v otevřeném dopise PhDr. Luďku Bukačovi a ve vyjádření k výrokům Marka Černoška, předsedy České asociace hokejistů. Připojuje se k výzvě, aby PhDr. Luděk Bukač vedení ČSLH neprodleně poskytl bližší informace k případům korupce, na které se bez uvedení jakýchkoli konkrétnějších skutečností odvolával. V této souvislosti vyjadřuje připravenost na jejich prošetření v klubech spolupracovat a v případě, že se potvrdí, vyvodit tvrdé a nekompromisní důsledky.

 
 
 

Vyjádření ČSLH k výrokům Marka Černoška

26.05.2015, 12:06 | Tisková zpráva

Vyjádření ČSLH k výrokům Marka ČernoškaVýroky Marka Černoška, obsažené v Prohlášení výkonného výboru České asociace hokejistů k situaci v českém hokejovém hnutí, jsou podle názoru ČSLH jasným důkazem jeho nekompetentnosti v problematice financování ledního hokeje a sportu vůbec.

 
 
 

Známe nejlepší trojici v anketě Hokejistka roku 2015

25.05.2015, 15:25 | Tisková zpráva

Známe nejlepší trojici v anketě Hokejistka roku 2015Anketu „Hokejistka roku“ vyhlašuje Asociace ligových klubů ženského hokeje. Již pátým rokem i Český svaz ledního hokeje. Vyhlášení nejlepších se opět uskuteční v rámci slavnostního večera Zlatá hokejka. Organizátorem akce je agentura BPA sport marketing a.s., která je výhradním marketingovým partnerem českého hokeje.

 
 
 

Známe deset nejlepších v anketě Zlatá hokejka 2015

22.05.2015, 15:39 | Tisková zpráva

Známe deset nejlepších v anketě Zlatá hokejka 2015Ve třetím, závěrečném kole ankety Zlatá hokejka 2015 se rozhodne mezi deseti hokejisty, kteří obdrželi nejvíce hlasů v prvních dvou kolech. Mezi desítku nejlepších postoupili (v abecedním pořadí): Pavel Francouz, Jiří Hudler, Jaromír Jágr, Jan Kovář, Ondřej Palát, Ondřej Pavelec, Tomáš Plekanec, Martin Ručinský, Jakub Voráček a Radim Vrbata. V Top Tep figuruje sedm hráčů ze zámořské NHL, dva zástupci Tipsport extraligy a jeden hráč nastupující v KHL.

 
 
 

Tisková informace z jednání VV ČSLH dne 21. května 2015

22.05.2015, 11:18 | Tisková zpráva

Tisková informace z jednání VV ČSLH dne 21. května 2015Výkonný výbor ČSLH schválil na dnešním jednání rozhodnutí, podle kterého bude nejvyšší juniorská soutěž, DHL extraliga juniorů, osmnáctičlenná a nesestupová. Účastníky soutěže budou BK Mladá Boleslav, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Dukla Jihlava, HC Kometa Brno, HC Litvínov, HC Motor České Budějovice, HC Oceláři Třinec, HC Olomouc, HC PSG Zlín, HC Slavia Praha, HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Steel, Rytíři Kladno, TJ Bílí Tygři Liberec, postupující Mountfield HK, HC Energie Karlovy Vary, bývalý účastník MHL, a Piráti Chomutov, kteří v MHL působit nebudou. Nesestupový model soutěže vychází vstříc návrhům klubů, aby se mohly věnovat více koncepční práci s juniorskými hráči a zapracování nejlepších z nich v mužstvech dospělých. Soutěž zůstane otevřená, od sezóny 2015/16 získá právo účasti klub, který zvítězí v lize juniorů a splňuje podmínky Akademie ČSLH. Právo účasti mají zajištěno také kluby, které jsou nebo budou účastníky nejvyšší soutěže dospělých.

 
 
 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
květen 2018
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
 
1
2
3
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Přestupy z WSM Ligy ONLINE: Bijec Bilčík se vrací do Třebíče
(21.05.2018) Prvního května začíná v českých hokejových soutěžích přestupové období. Z dění ve WS...

 

Brousek Štich se vrací do extraligy. Kladno mění za Piráty
(21.05.2018) Chomutovský klub vítá další posilu. Defenzivě Pirátů dodá důraz David Štich, který napos...

 

Novinky v Dukle: Šidlík končí, přicházejí Štebih a dva hráči z Energie
(21.05.2018) Hokejisté Jihlavy v pondělí zahájili přípravu na nadcházející sezonu. Na tréninku chyběl ...