Hokejové soutěže - Regionální liga mladšího dorostu - sezóna 2017/2018
 

- Regionální liga mladšího dorostu - sezóna 2017/2018

Organizace soutěže

Jméno Email Tel./Fax
Antonín Micka
(sekretář sk. Střed)
ks-vysocina@cslh.cz +420 606 756 904
Zdeněk Konečný
(sekretář sk. Východ)
ks-olomoucky@cslh.cz +420 777 142 738
Josef Krutina
(sekretář sk. Západ)
ks-karlovarsky@cslh.cz +420 775 052 023
Soutěž řídí:ČSLH
 

Západ - B (Středočeský)  

Západ - A (Liberecký)  

Západ - C (Karlovarský)  

Západ - D (Ústecký)  

Střed - E (Pardubický)  

Střed - F (Královéhradecký)  

Střed - G (Vysočina)  

Střed - H (Jihočeský)  

Východ - I (Olomoucký)  

Východ - J (Olomoucký)  

1. část:
- 80 družstev rozděleno územně do 10 skupin; 8 družstev ve skupině „Západ - A“, 8 družstev ve skupině „Západ - B“, 7 družstev ve skupině „Západ - C“, 8 družstev ve skupině „Západ - D“, 7 družstev ve skupině „Střed - E“, 8 družstev ve skupině „Střed - F“, 7 družstev ve skupině „Střed - G“, 8 družstev ve skupině „Střed - H“, 10 družstev ve skupině „Východ - I“ a 9 družstev ve skupině „Východ - J“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (12 - 18 utkání). 

2. část
  • a) - O postup do ELIOD ELMD:
    - skupina „K“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - A“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - B“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1 části ve skupině „Západ - C“ a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - D“ na 1. - 3. místě se utkají dvoukolově každý s každým (22 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které po této části soutěže ve skupině „K“ dosáhne nejvyššího pořadí, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2018/2019. - skupina „L“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - E“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - F“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - G“ na 1. - 3. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - H“ na 1. - 3. místě se utkají dvoukolově každý s každým (22 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které po této části soutěže ve skupině „L“ dosáhne nejvyššího pořadí, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2018/2019.
    - skupina „M“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - I“ na 1. - 5. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - J“ na 1. - 5. místě se utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které po této části soutěže ve skupině „M“ dosáhne nejvyššího pořadí, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2018/2019.
  • b) - O umístění:
    - skupina „N“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - A“ na 4. - 8. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - B“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
    - skupina „O“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - C“ na 4. - 7. místě a družstva umístěná po 1. po části ve skupině „Západ - D“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
    - skupina „P“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - E“ na 4. - 7. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - F“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
    - skupina „R“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - G“ na 4. - 7. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - H“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
    - skupina „S“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - I“ na 6. - 10. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - J“ na 6. - 9. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
Utkání všech částí této soutěže se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že se nehraje prodloužení, ale následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku.
Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.
1. V soutěži startují hráči ročníku narození 2002 a 2003.

2. V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 Cizinci.

3. V utkání může za družstvo nastoupit maximálně 5 hráčů ročníku narození 2004 a mladších dle čl. 219 SDŘ s tím, že do tohoto počtu se nezapočítávají brankáři.

4. V utkání RLMD mohou za družstvo do 31. 12. 2017 nastoupit maximálně 3 hráči na střídavé hostování dle čl. 7 odst. 2. písm. a) bodu i. Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, a to z ELIOD ELMD (avšak pouze hráči ročníku narození 2003).

5. Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.

6. Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 65 ze dne 5. 6. 2014 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře.

7. Domácí družstvo nastupuje k utkání ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.

8. Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem, brankář může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z Pravidla č. 40 bodu i., viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).

9. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z Pravidla č. 44 bodu iv.).

10. Ustanovení čl. 220 - 223 SDŘ se nevztahují na kluby, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží ELIOD ELMD a RLMD (viz čl. 224 písm. a/ SDŘ).

11. Evidence trestů dle čl. 529 odst. 2. SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.

Související dokumenty

 
 

Související články

Výběr starší sezóny
Kalendář
Zpět
říjen 2017
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
18
19
20
21
22
27
28
29
31
Doporučujeme
 
 
 
 
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2017 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Druhá část ELSD je rozlosována. Odvrátí Letňany a Warrior sestup?
(20.11.2017) Jako první vyvrcholila základní část Extraligy staršího dorostu, už čtvrteční předehráv...

 

Hradec už je druhý. Jednodušší hrát nahoře než si čistit hlavy, říká Köhler
(20.11.2017) Jeho přínos ve všech herních situacích už je dobře známý. Zdá se ale, že Bedřich Köhler...

 

Mládí v akci: Bombarďák Kurovský a Toman ve formě. Debuty Rašky s Pourem
(20.11.2017) Týden po reprezentační přestávce jasně ukázal: Když se dá mladým hokejistům prostor mezi ...