Hokejové soutěže - ELIOD Extraliga mladšího dorostu - sezóna 2015/2016
 

- ELIOD Extraliga mladšího dorostu - sezóna 2015/2016

Organizace soutěže

Jméno Email Tel./Fax
Martin Loukota
(řídící pracovník)
loukota@czehockey.cz +420 724 046 410
Soutěž řídí:ČSLH
Ze soutěže se sestupuje do:ELIOD Liga mladšího dorostu
 
1. část
  • - 30 družstev rozděleno územně do 3 skupin; 10 družstev ve skupině „Západ“, 10 družstev ve skupině „Střed“ a 10 družstev ve skupině „Východ“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání);
2. část
  • - skupina „A“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ“ na 1. - 4. místě a dvě družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed“ na 1. - 4. místě (zařazená na základě územního principu) se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Všechna družstva ze skupiny „A“ postupují do 3. části - „Play-off o účast na závěrečném turnaji“.
  • - skupina „B“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ“ na 1. - 4. místě a dvě družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed“ na 1. - 4. místě (zařazená na základě územního principu) se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Všechna družstva ze skupiny „B“ postupují do 3. části - „Play-off o účast na závěrečném turnaji“.
  • - skupina „C“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ“ na 5. - 10. místě se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „C“ na 1. místě, postupuje do 3. části - „Play-off o účast na závěrečném turnaji“. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „C“ na posledním místě, sestupuje do ELIOD LMD.
  • - skupina „D“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed“ na 5. - 10. místě se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „D“ na 1. místě, postupuje do 3. části - „Play-off o účast na závěrečném turnaji“. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „D“ na posledním místě, sestupuje do ELIOD LMD.
  • - skupina „E“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ“ na 5. - 10. místě se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „E“ na 1. místě, postupuje do 3. části - „Play-off o účast na závěrečném turnaji“. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „E“ na posledním místě, sestupuje do ELIOD LMD.
3. část - Play-off o účast na závěrečném turnaji:
  • - play-off „A“ - družstva umístěná po 2. části ve skupině „A“ na 1. - 6. místě, vítězné družstvo po 2. části ve skupině „C“ a vítězné družstvo po 2. části ve skupině „D“, příp. nejlepší družstvo na 2. místě po 2. části ve skupinách „C“, „D“ a „E“ určené dle čl. 418 SDŘ (zařazené na základě územního principu) sehrají dvě kola (čtvrtfinále, semifinále) play-off vždy na dvě vítězná utkání (2-6 utkání), s tím, že pro sestavování dvojic pro všechna kola této části soutěže platí, že nejlépe umístěné družstvo po 2. části hraje s družstvem umístěním nejhůře po 2. části, druhé nejlepší s druhým nejhorším atd.
    V případě, že se této části soutěže zúčastní vítězné družstvo po 2. části ve skupině „C“ a zároveň vítězné družstvo po 2. části ve skupině „D“, bude postavení družstev pro utkání této části soutěže určeno dle čl. 418 SDŘ, přičemž družstvo s vyšším pořadím bude považováno za druhé nejhůře umístěné a družstvo s nižším pořadím za nejhůře umístěné.
    V případě, že se této části soutěže zúčastní vítězné družstvo po 2. části ve skupině „C“ a zároveň nejlepší družstvo na 2. místě po 2. části ve skupinách „C“, „D“ a „E“, bude za nejhůře umístěné považováno nejlepší družstvo na 2. místě po 2. části ve skupinách „C“, „D“ a „E“, vítězné družstvo po 2. části ve skupině „C“ bude považováno za druhé nejhůře umístěné.
    Ve všech kolech této části soutěže platí, že první a případně třetí utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 2. části, druhé utkání u družstva umístěného hůře.
    Vítězná družstva ze semifinále postupují do 4. části - „Závěrečný turnaj o titul Mistr České republiky v kategorii mladšího dorostu“.
  • - play-off „B“ - družstva umístěná po 2. části ve skupině „B“ na 1. - 6. místě, vítězné družstvo po 2. části ve skupině „E“ a vítězné družstvo po 2. části ve skupině „D“, příp. nejlepší družstvo na 2. místě po 2. části ve skupinách „C“, „D“ a „E“ určené dle čl. 418 SDŘ (zařazené na základě územního principu) sehrají dvě kola (čtvrtfinále, semifinále) play-off vždy na dvě vítězná utkání (2-6 utkání), s tím, že pro sestavování dvojic pro všechna kola této části soutěže platí, že nejlépe umístěné družstvo po 2. části hraje s družstvem umístěním nejhůře po 2. části, druhé nejlepší s druhým nejhorším atd.
    V případě, že se této části soutěže zúčastní vítězné družstvo po 2. části ve skupině „E“ a zároveň vítězné družstvo po 2. části ve skupině „D“, bude postavení družstev pro utkání této části soutěže určeno dle čl. 418 SDŘ, přičemž družstvo s vyšším pořadím bude považováno za druhé nejhůře umístěné a družstvo s nižším pořadím za nejhůře umístěné.
    V případě, že se této části soutěže zúčastní vítězné družstvo po 2. části ve skupině „E“ a zároveň nejlepší družstvo na 2. místě po 2. části ve skupinách „C“, „D“ a „E“, bude za nejhůře umístěné považováno nejlepší družstvo na 2. místě po 2. části ve skupinách „C“, „D“ a „E“, vítězné družstvo po 2. části ve skupině „E“ bude považováno za druhé nejhůře umístěné.
    Ve všech kolech této části soutěže platí, že první a případně třetí utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 2. části, druhé utkání u družstva umístěného hůře.
    Vítězná družstva ze semifinále postupují do 4. části - „Závěrečný turnaj o titul Mistr České republiky v kategorii mladšího dorostu“.
4. část - Závěrečný turnaj o titul Mistr České republiky v kategorii mladšího dorostu:
  • - vítězná družstva ze semifinále play-off „A“ po 3. části - „Play-off o účast na závěrečném turnaji“ a vítězná družstva ze semifinále play-off „B“ 3. části - „Play-off o účast na závěrečném turnaji“ se utkají jednokolově každý s každým (3 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z předchozích částí soutěže nezapočítávají.
    Vítěz této části obdrží titul „Mistr České republiky v kategorii mladšího dorostu“.
Utkání 1. části, 2. části a 4. části - „Závěrečný turnaj o titul Mistr České republiky v kategorii mladšího dorostu“ se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 - 406 SDŘ. Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.
Utkání 3. části - „Play-off o účast na závěrečném turnaji“ se hrají do rozhodnutí dle čl. 407 SDŘ.

Skupina Západ

KlubČtvrtekNeděle
PZ Kladno15:0013:30
HC Plzeň 192917:0013:00
HC Litvínov17:3013:30
HC Energie Karlovy Vary15:0016:10
Rytíři Kladno15:0013:30
Piráti Chomutov17:3012:00
HC Letci Letňany15:0013:30
HC Slavia Praha18:0013:30
IHC Písekvýzvavýzva
Slovan Ústí nad Labemvýzva12:00

Skupina Střed

KlubČtvrtekNeděle
HC Motor ČB18:0017:00
BK Havlíčkův Brod15:0010:00
HC DYNAMO PARDUBICE17:0013:00
Mountfield HK, a. s.výzva12:00
TJ Bílí Tygři Liberecvýzva12:30
BK Mladá Boleslav17:3012:00
HC Dukla Jihlava15:4512:00
HC Sparta Praha17:3012:15
HC Kometa Group18:0012:00
SKLH Žďár nad Sázavou16:3017:00

Skupina Východ

KlubČtvrtekNeděle
HC PSG Zlín17:4512:00
HC Vítkovice Steel17:0013:00
HC Oceláři Třinec17:0013:30
Valašský hokejový klub15:0013:00
HC AZ Havířov 201017:0013:00
HC Olomoucvýzvavýzva
HCM Warrior Brnovýzvavýzva
HC Zubr Přerovvýzvavýzva
HC Slezan Opavavýzvavýzva
HC Šumperkvýzvavýzva
1. V soutěži startují hráči ročníku narození 2000 a 2001.

2. V utkání může za družstvo nastoupit maximálně 1 Cizinec.

3. V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 hráči ročníku narození 2002 a mladší dle čl. 219 SDŘ, s tím, že do tohoto počtu se nezapočítává brankář, který nastupuje do utkání v pozici náhradního brankáře.

4. Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 65 ze dne 5. 6. 2014 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře.

5. Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.

6. Domácí družstvo nastupuje k utkání ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.

7. Brankář může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z Pravidla č. 40, bod i., viz Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).

8. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z Pravidla č. 44, bod iv.).

9. Ustanovení čl. 220 - 223 SDŘ se nevztahují na kluby, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží ELIOD ELMD a ELIOD LMD (viz čl. 224, písm. a/ SDŘ).

10. Evidence trestů dle čl. 529, odst. 2 SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.

11. Všichni hráči nastupující v soutěži ELIOD ELMD jsou povinni absolvovat povinné testování, a to následujícím způsobem:
  • - Všeobecné testy (06/15 a 12/15)
  • - Speciální testy (12/15 a 02/16)
  • - Funkční vyšetření (08/15 - 09/15) - u ELIOD ELMD není povinné, doporučuje se

Související dokumenty

 
 

Související články

Výběr starší sezóny
Kalendář
Zpět
duben 2018
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
30
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Výhra těší, ale lepší jsme nebyli, říká Jandač. Francouz chválí nováčky
(20.04.2018) Čeští hokejisté nasadili do utkání proti Finsku několik nových hráčů, sestava byla celkov...

 

Štich sestřelil kolenem Grígera a má stopku, v baráži už Kladnu nepomůže
(20.04.2018) Kladenským hokejistům v závěru napínavé baráže nepomůže důrazný obránce David Štich! T...

 

Baráž finišuje: Energie může slavit návrat mezi elitu, Kladno hostí Jihlavu
(20.04.2018) Už jen malinký krůček chybí hokejistům Karlových Varů k tomu, aby se po roční odmlce vrát...