Hokejové soutěže
 

MMČR výběrů krajů (U15)

Každé dva roky se (většinou v únorovém termínu) koná Mládežnické mistrovství České republiky výběrů krajů, kterého se účastní hráči do patnácti let. V sudých letech se tyto výběry utkávají v rámci Zimní olympiády dětí a mládeže ČR. V roce 2014 se dětská olympiáda konala v Kraji Vysočina v termínu od 19. do 24. ledna, bližší informace je možné najít na webu www.odm2014.olympic.cz, výsledkový souhrn pak v článku na www.cslh.cz.

Mládežnické mistrovství České republiky krajů 2015

Termín: 22. - 25. ledna 2015
Místa: Karlovy Vary, Cheb
Pořadatel: Karlovarský KVV ČSLH.
Věková kategorie: ročník 2000 a mladší
Hrací systém: 14 výběrů krajů ve dvou skupinách, každý tým sehraje ve skupině šest utkání na 3 x 15 minut, dvoubodový systém; ve finálové části (utkání o 1. a 3. místo) se hraje na 3 x 20 minut, v případě nerozhodného výsledku rozhodují samostatné nájezdy

Další informace

Výsledky utkání ve skupině A

Plzeňský kraj – Ústecký kraj 3:4 (0:1, 3:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 17. Benatka (Houdek, Razím), 17. Mužík, 24. Procházka (Houdek) – 15. Záruba (Koblížek, Veselý), 22. Gunter (Jaroš), 29. Vacín, 32. Koblížek (Veselý).

Hlavní město Praha – Středočeský kraj 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 15. Arnošt (Sklenář, Pika), 34. Pika (Haš) – 22. Slabý (Jelínek).

Karlovarský kraj – Zlínský kraj 3:3 (0:0, 3:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 19. Maydl (Poizl), 24. Prošek (Poizl), 27. Holub (Klejna) – 17. Papoušek (Ondračka, Půšek), 25. Kristek, 44. Prösschl.

Ústecký kraj – Kraj Vysočina 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 25. Vacín (Svoboda, Štochl), 28. Záruba (Seeman, Veselý), 39. Pech (Štochl, Vacín)

Hlavní město Praha – Plzeňský kraj 6:3 (4:0, 2:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 4. Čech (Vaniš), 13. Dani, 14. Dani (Pavel), 14. Čech (Všetščka), 20. Prymula (Antoš), 21. Antoš (Pavel) – 31. Krýner, 33. Lang, 36. Lang (Přikryl).

Středočeský kraj – Karlovarský kraj 4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. Neiss (Jelínek), 10. Litera (Šípek), 10. Jelínek (Stůj, Šmatlák), 44. Šmatlák – 6. Křemen (Jiskra), 36. Šedivý (Prošek, Ptáček).

Zlínský kraj – Kraj Vysočina 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Kadlic (Půček, Světlík), 12. Dobiáš, 44. Kowalczyk – 18. Musil.

Ústecký kraj – Hlavní město Praha 4:3 (2:1, 2:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Vacín (Svoboda), 15. Svoboda (Vacín, Štochl), 24. Svoboda (Štochl, Pech), 27. Lauko (Koblížek, Záruba) – 5. Pšenička (Prymula), 17. Pavel (Dani), 28. Dani.

Středočeský kraj – Plzeňský kraj 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
13. Stůj (O.Bláha), 14. M.Bláha (Čermák), 21. O.Bláha (Filip), 23. Šípek, 28. Červenka (Jelínek, Neiss).

Kraj Vysočina – Karlovarský kraj 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 40. Kardoš (Pejchal) – 17. Šik (Bernáth), 37. Klejna (Prošek).

Zlínský kraj – Ústecký kraj 0:4 (0:0, 0:0, 0:4)
Branky a nahrávky: 35. Gunter (Breczko), 36. Koblížek, 40. Breczko (Záruba), 45. Svoboda (Štěpánek, Štochl).

Plzeňský kraj – Kraj Vysočina 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 32. Krýner – 7. Vala (Kukla), 36. Tecl (Cachín), 41. Vala (Trávník, Pejchal), 44. Vala (Pokorný, Tecl).

Karlovarský kraj – Hlavní město Praha 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 7. Prošek (Šedivý), 25. Prošek, 34. Maydl (Bernáth, Prošek) – 6. Brož (Pavel, Dani), 8. Prymula (Pšenička), 21. Všetečka (Pavel), 32. Brož (Mysliveček), 39. Pavel (Dani).

Zlínský kraj – Středočeský kraj 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Fajkus (Kowalczyk, Kristek), 11. Fajkus (Zmeškal), 22. Paťava (TS), 29. Dobiáš (Ondračka, Klímek) – 19. Filip (Bláha).

Ústecký kraj – Středočeský kraj 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Nagy (O. Bláha).

Hlavní město Praha – Kraj Vysočina 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 30. Zderadička (Všetečka).

Karlovarský kraj – Plzeňský kraj 2:2 (1:1, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 13. Maydl (Holub, Šťastný), 45. Holub (Prošek, Ptáček) – 11. Mužík, 43. Lang (Přikryl, Mužík).

Zlínský kraj – Hlavní město Praha 2:2 (1:2, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 12. Světlík (Půček), 24. Dobiáš (Pröschl, Janošek) – 12. Pavel (Dani), 13. Zderadička (Všetečka).

Středočeský kraj – Kraj Vysočina 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 21. O. Bláha (M. Bláha) – 24. Musil (Homola), 27. Homola (Kukla).

Ústecký kraj – Karlovarský kraj 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 11. Záruba (Seeman, Koblížek), 11. Veselý (Štěpánek), 17. Breczko (Lauko), 22. Veselý (Vacín), 26. Lauko, 38. Vacín (Veslý), 39. Rubeš (Jindra).

Plzeňský kraj – Zlínský kraj 2:6 (0:2, 0:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 36. Lang, 42. Hajžman (Lokajíček) – 8. Sedlák (Zmeškal), 14. Pröschl (Dobiáš), 23. Klímek (Hradil), 28. Kadlic (Svědlík), 30. Zmeškal (Fajkus), 43. Kowalczyk (Dobiáš, Paroušek).

Konečné pořadí základní skupiny A

1. Ústecký         5  0  1  22:7   10
2. Praha           4  1  1  19:13   9
3. Zlínský         3  2  1  18:13   8
4. Středočeský     3  0  3  13:10   6
5. Karlovarský     1  2  3  12:22   4
6. Vysočina        2  0  4   8:11   4
7. Plzeňský        0  1  5  11:27   1

Výsledky utkání ve skupině B

Jihočeský kraj – Liberecký kraj 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)

Královéhradecký kraj – Pardubický kraj 1:1 (0:0, 0:0, 1:1
)
Branky a nahrávky: 41. Klodner (Jakubec, Voňka) – 32. Svatoš (Chára, Kostka).

Olomoucký kraj – Moravskoslezský kraj 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 40. Liška (Krátký), 44. Krátký (Plášek, Bahounek) – 8. Havránek (Peterek), 12. Raška (Střondala), 28. Střondala (Malík, Raška), 38. Konečný (TS), 45. Kvasnica (Žídek).

Jihomoravský kraj – Jihočeský kraj 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
Branky a nahrávky: 14. Krcho (Matiášek, Kolda), 23. Matiášek (Silný, Kolda), 26. Přibil (Krcho), 30. Řepa, 32. Egert, 36. Matiášek (Doktor), 42. Holý (Řepa).

Liberecký kraj – Královéhradecký kraj 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 42. Maťátko (Adamec, Bálik).

Pardubický kraj – Olomoucký kraj 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Bucek (Blümel), 4. Blümel (Koffer), 10. Koffer (Chára), 28. Bucek (TS), 34. Rozlílek (Večeřa) – 15. Dajčar (Krátký), 25. Haluza (Liška).

Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 9:0 (1:0, 4:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 5. Kvasnica, 19. Žídek (Havránek), 21. Hudečka (Urban), 26. Hudečka (Indrst), 27. Peterek (Malík, Adámek), 35. Raška, 37. Žídek, 39. Raška (Hadamczik), 44. Střondala (Kvasnica, Raška).

Liberecký kraj – Pardubický kraj 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 16. Maťátko (Bitman), 45. Rychlovský (Hájek, Bálik) – 16. Zeman (Blümel), 21. Blümel (Leder), 37. Kostka (Rozlílek), 39. Blümel (Zeman).

Jihočeský kraj – Královéhradecký kraj 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 12. Kolda (Škola, Matiášek), 20. Tržil (Egert) – 6. Sajdl, 14. Síla (Klodner, Voňka), 27. Poppel (Voňka).

Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 2:2 (2:1, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Dajčar (Lašák, Plášek), 13. Kořenek (Liška, Moučka) – 14. Dufek (Bocian), 42. Dufek (Vašíček).

Moravskoslezský kraj – Pardubický kraj 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Raška, 7. Havránek (Peterek), 12. Žídek (Peterek), 44. Hadamczik (Konečný).

Jihomoravský kraj – Liberecký kraj 1:6 (1:1, 0:3, 0:2)

Branky a nahrávky: 11. Bernovský (Fruvirt) – 7. Ira (Bálik), 18. Maťátko (Hájek, Bitman), 24. Safarovský (Rychlovský), 28. Maťátko (Bálik), 34. Dospěl (Safarovský, Rychlovský), 44. Hájek (Bitman, Maťátko).

Moravskoslezský kraj – Jihočeský kraj 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 3. Konečný (Žemba, Ševěček), 11. Peterek (Havránek) – 12. Matiášek (Kolda), 32. Kolda (Silný, Had), 34. Krcho, 35. Silný.

Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 23. Mazura (Jakubec), 25. Vaňát (Síla), 35. Morong (Poppel, Síla), 40. Morong (Poppel, Junek).

Pardubický kraj – Jihočeský kraj 1:1 (0:0, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 27. Blümel (Matěcha) – 20. Toman (Krcho, Holý).

Liberecký kraj – Olomoucký kraj 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 29. Uhlíř (Kořenek), 35. Plášek (Lašák, Bahounek), 45. Kleiner.

Moravskoslezský kraj – Královéhradecký kraj 5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 6. Havránek (Malík), 15. Ševěček (Střondala), 31. Kvasnica (Hadamczik), 42. Střondala (Peterek, Adámek), 45. Indrst (Ševeček) – 36. Síla (Morong, Voňka).

Jihomoravský kraj – Pardubický kraj 0:5 (0:0, 0:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Rudy (Blümel), 22. Svatoš (Večeřa), 23. Rohlík (Blümel, Bucek), 26. Blümel, 44. Koffer.

Olomoucký kraj – Jihočeský kraj 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 19. Dajčar, 43. Lašák (Plášek, Krátký) – 20. Matiášek (Silný), 22. Matiášek, 32. Egert.

Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 15. Střondala (Peterek), 19. Havránek (Žídek, Střondala), 19. Žídek (Havránek, Peterek), 41. Peterek, 43. Žemba (Plandor, Hudečka).

Královéhradecký kraj – Jihomoravský kraj 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 3. Růta (Šlaicher, Sajdl), 10. Sajdl (Síla), 39. Sajdl, 40. Poppel (Síla, Morong) – 2. Bernovský (Novák).

Konečné pořadí základní skupiny B

1. Moravskoslezský  5  0  1  30:7   10
2. Jihočeský        3  2  1  17:8    8
3. Pardubický       3  2  1  16:10   8
4. Královéhradecký  3  1  2  13:10   7
5. Liberecký        2  1  3   9:13   5
6. Olomoucký        1  1  4  11:19   3
7. Jihomoravský     0  1  5   4:33   1

Výsledky utkání o umístění

O 3. místo: Praha – Jihočeský kraj 5:4sn (0:2, 3:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 32. Sklenář (Arnošt), 39. Mysliveček (Pika, Sklenář), 39. Brož (Pavel), 42. Pavel (Dani), rozh. náj. Sklenář – 9. Kolda (Matiášek, Silný), 20. Silný (Matiášek), 40. Silný (Kolda), 41. Had (Silný).

Finále: Ústecký kraj – Moravskoslezský kraj 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Vacín, 32. Lauko (Štochl, Koblížek) – 28. Kvasnica (Raška, Střondala), 35. Plandor (Hudečka), 37. Kvasnica (Žídek, Peterek), 48. Žídek (Havránek, Peterek).

Konečné pořadí

1. Moravskoslezský kraj
2. Ústecký kraj
3. Hlavní město Praha
4. Jihočeský kraj

Mládežnické mistrovství České republiky krajů 2013

Termín: 29. - 31. ledna 2013
Místo: Plzeň - Košutka, Kooperativa Aréna
Pořadatel: Sport Bohemia, a.s.
Věková kategorie: ročník 1998 a mladší
Hrací systém: 14 výběrů krajů v jedné skupině, každý tým sehraje pět utkání, první dva týmy hrají finále, týmy na třetím a čtvrtém místě sehrají utkání o konečnou třetí příčku

Další informace

Výsledky utkání ve skupině

Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj 3:6 (2:4, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Kaukič (Mach), 15. Raška (Langer), 29. Mach - 2. Rubner (Váchal), 5. D. Roubal (Halíř), 10. Krásný (Roubal), 15. Krásný, 18. Kantner (Rubner), 30. Jakubec (J. Roubal).

Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj 4:11 (2:5, 0:2, 2:4)
Branky a nahrávky: 1. Zdráhal (Peterka), 9. Horký (Hajšman), 41. Horký (Hajšman), 44. Hajšman (Horký) - 8. Weintritt (Havlát), 10. Havlát (Čejka, Jirůšek), 12. Čejka (Havlát), 15. Havlát, 15. Hasoň, 22. Süss (Hrachovský, Haman), 30. Michalička (Bulín), 38. Havlát (Čejka), 42. Čejka (Weintritt), 43. Süss (Škvrně, Haman), 43. Bulín (Hasoň).

Zlínský kraj - Hlavní město Praha 2:6 (1:1, 1:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Dlabaja, 20. Blabaja (Bainar) - 8. Šmerha, 19. Fiala (Maršoun), 19. Šmerha (Pšenička), 22. Mařík (Šmerha), 26. Michnáč (Pařík), 41. Maršoun (Fiala).

Středočeský kraj - Jihočeský kraj 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Doudera (Mrkvička), 32. Outrata - 9. Pastyřík (Matějka), 18. Strnad (Dančišin), 23. Kubeš.

Kraj Vysočina - Karlovarský kraj 6:3 (4:2, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Mlynář (Havránek, Najman), 4. Havránek (Valík), 12. Novák, 13. Kaut (Havránek), 34. Novák (Kaut), 42. Kousal (Srnský, Váňa) - 6. Hrůša (Halberštát, Vildumetz), 12. Kunc (Vildumetz), 28. Šála (Kurfürst, Chodounský).

Liberecký kraj - Královéhradecký kraj 2:2 (1:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Zachar (Bělohorský, Straka), 24. Hrala - 22. Hejna (Cyrany), 27. Hroudný (Matějček, Hejna).

Pardubický kraj - Plzeňský kraj 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Bor (Králíček), 35. Bureš.

Ústecký kraj - Jihomoravský kraj 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Macháč, 18. Kučera, 31. Kučera - 13. Nezbeda, 15. Balabán.

Kraj Vysočina - Hlavní město Praha 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 16. Havránek (Mlynář), 34. Havránek (Najman, Pražák) - 24. Šmerha, 40. Michnáč (Zídek), 41. Pšenička (Šmerha, Mařík), 45. Šmerha (Hrdinka).

Královéhradecký kraj - Středočeský kraj 3:3 (1:2, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 15. Hejna, 18. Matějček (Mlčoch), 39. Hidveghy (Matouš) - 2. Hochman (Sladký), 10. Outrata, 25. Malý (Dušek).

Liberecký kraj - Olomoucký kraj 5:4 (3:1, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 11. Zachar (Bělohorský, Kačírek), 11. Hrala, 11. Mróz, 21. Bělohorský (Šíp, Čechura), 41. Kačírek (Eichler, Nezbeda) - 13. Zabloudil (Skácel, Zdráhal), 21. Skácel (Husták), 28. Hajšman, 37. Zabloudil (Peterka).

Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 27. Maxner (Raška).

Pardubický kraj - Zlínský kraj 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Cach (Kučera), 6. Cach, 25. Cach (Žouželka) - 43. Fryšara (Vodák).

Jihočeský kraj - Ústecký kraj 1:1 (0:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 32. Matějka (Pastyřík) - 1. Havelka (Bečvář).

Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 29. Šála, 32. Valíček - 17. Hejna (Matějček, Kynčl), 30. Postolka (Matějček, Hidveghy), 44. Hidveghy (Matouš).

Liberecký kraj - Kraj Vysočina 1:6 (1:1, 0:3, 0:2)

Branky a nahrávky: 12. Bělohorský - 4. Kousal, 23. Mlynář (Michálek), 26. Mlynář (Najman, Havránek), 30. Havránek, 33. Havránek, 41. Havránek.

Plzeňský kraj - Středočeský kraj 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 18. Rubner (Kodýtek), 40. Kantner (Kodýtek, Rubner) - 7. Čečetka (Doudera), 12. Jarý (Doudera), 32. Doudera.

Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj 5:2 (3:0, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 3. Šmíd, 11. Starosta, 12. Mařík, 18. Fiala, 45. Mařík - 38. Smutný, 41. Bulín.

Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj 2:2 (0:0, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 26. Raška (Tomaník), 45. Štěpánek - 22. Bláha (Tintěra), 29. Dvořák (Hajič).

Olomoucký kraj - Zlínský kraj 4:6 (1:0, 1:3, 2:3)
Branky a nahrávky: 7. Krejčiřík (Hajšman), 16. Zdráhal (Zabloudil), 42. Krejčiřík (Hajšman), 45. Skříček (Sirota) - 19. Kotek (Jenáček), 21. Dlabaja, 23. Jenáček, 31. Jenáček, 36. Chytil (Jenáček), 45. Karafiát.

Ústecký kraj - Karlovarský kraj 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Stuchlík (A. Novák, D. Novák), 8. Jindra (Dejmek), 9. Havelka (A. Novák, D. Novák), 17. Stuchlík (Polák), 45. Stuchlík (D. Novák).

Pardubický kraj - Liberecký kraj 2:2 (1:0, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Frydrych (Veverka), 25. Boček (Žouželka) - 17. Zachar, 44. Zachar (Eichler).

Královéhradecký kraj - Kraj Vysočina 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 36. Havránek (Mlynář), 42. Najman (Havránek).

Plzeňský kraj - Zlínský kraj 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
12. Rubner, 27. Kodýtek (Váchal) - 1. Karafiát (Dlabaja).

Olomoucký kraj - Hlavní město Praha 2:7 (0:0, 0:3, 2:4)
40. Šmída, 44. Horký (Hajšman) - 26. Šmerha, 28. Dubský (Komárek, Šmerha), 29. Hrdinka (Fiala, Maršoun), 39. Michnáč (Komárek), 40. Maršoun (Patočka, Fiala), 44. Dubský (Pšenička, Krásný), 45. Šmerha.

Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj 4:1 (1:1, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Čečetka (Smrž), 20. Doudera (Outrata), 21. Doudera (Hrabík, Jarý), 33. Outrata (Sladký, Uřidil) - 9. Döhner (Palička).

Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 30. Havlát, 33. Hasoň (Süss), 35. Havlát (Weintritt), 36. Michalička (Hasoň), 39. Süss (Hrachovský) - 12. Přibyl (Matějka).

Ústecký kraj - Pardubický kraj 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 34. Polák (Stuchlík, A. Novák), 37. Vébr (Helt), 41. Polák (Dejmek, Stuchlík), 44. Havelka.

Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj 6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 13. Bernát (Kaukič), 21. Kalus (Kosina), 28. Maxner (Tomaník, Raška), 35. Tomaník (Raška, Maxner), 37. Tomaník (Maxner), 38. Tomaník - 2. Hajšman, 25. Horký (Krejčiřík, Janků), 30. Krejčiřík, 36. Beutl.

Středočeský kraj - Ústecký kraj 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 23. Uřidil (Sladký), 34. Čečetka (Kiml), 37. Hošek, 43. Doudera (Čečetka) - 3. Kulich, 28. Kulich (Havlíček), 40. Polák (Stuchlík).

Plzeňský kraj - Kraj Vysočina 1:1 (0:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 34. Kantner - 39. Kaut (Nečas, Havránek).

Jihočeský kraj - Liberecký kraj 3:8 (1:1, 0:1, 2:6)
Branky a nahrávky: 12. Bláha (Pánek), 32. Strnad (Kalaj), 35. Pánek (Bláha) - 8. Zachar (Bělohorský), 16. Wiencek (Zachar), 34. Kunst (Wiencek), 35. Hrala (Kačírek), 35. Kačírek (Zachar), 36. Zachar (Eichler), 41. Wiencek (Bělohorský, Eichler), 43. Nezbeda.

Zlínský kraj - Karlovarský kraj 5:1 (0:0, 4:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 16. Karafiát (Dlabaja), 21. Bainar, 23. Karafiát (Dlabaja), 26. Dlabaja, 39. Kovář - 37. Pajk (Vildumetz).

Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj 5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Kachyňa (Hasoň, Michalička), 6. Havlát, 12. Havlát (Čejka, Jirůšek), 27. Weintritt (Čejka), 31. Weintritt (Havlát, Čejka) - 7. Matějček (Hidveghy), 44. Dvořák (Muška).

Hlavní město Praha - Pardubický kraj 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Šmerha, 29. Michnáč (Komárek), 39. Patočka (Fiala).

Konečné pořadí základní skupiny

1. Hlavní město Praha 5 0 0  25:8  10 
2. Ústecký            3 1 1  17:7   7 
3. Vysočina           3 1 1  17:9   7 
4. Středočeský        3 1 1  16:12  7 
5. Jihomoravský       3 0 2  25:16  6 
6. Liberecký          2 2 1  18:17  6 
7. Plzeňský           2 1 2  11:10  5 
8. Moravskoslezský    2 1 2  13:16  5 
9. Pardubický         2 1 2   7:10  5 
10.Zlínský            2 0 3  15:16  4 
11.Královéhradecký    1 2 2  10:14  4 
12.Jihočeský          1 2 2  10:18  4 
13.Karlovarský        0 0 5   6:20  0 
14.Olomoucký          0 0 5  18:35  0 

Výsledky utkání o umístění

O 3. místo: Kraj Vysočina - Středočeský kraj 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 35. Havránek (Nečas, Macky), 43. Váňa (Najman).

Finále: Hlavní město Praha - Ústecký kraj 3:2sn (0:1, 0:1, 2:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 33. Patočka (Dubský), 40. Šmerha (Pařík), 65. Maršoun - 5. Bečvář, 29. Polák (Stuchlík).

Konečné pořadí

1. Hlavní město Praha
2. Ústecký kraj
3. Kraj Vysočina
4. Středočeský kraj

Mládežnické mistrovství České republiky krajů 2011

Termín: 10. – 13. února 2011
Místo: České Budějovice, Strakonice
Pořadatel: Jihočeský krajský svaz ledního hokeje
Věková kategorie: ročník 1996 a mladší
Hrací systém: 14 výběrů krajů ve dvou skupinách, 2 postupující výběry z každé skupiny sehrají semifinále a utkání o umístění na 1. až 4. místě

Na turnaji byly přítomni svazoví pozorovatelé (regionální trenéři SCM): Pavel Arnošt, Zdeněk Vojta, Karel Beran, Jan Tlačil, Radek Ťoupal, Jiří Ryžuk. Tito trenéři vyberou tři mužstva, která se zúčastní Lekov Cupu 2011. Z těchto tří mužstev bude vybráno 25 hráčů na první květnové soustředění reprezentačního mužstva U16. Pozorovatelé za brankářskou komisi jsou Ladislav Gula a Rudolf Pejchar.

Tabulky základních skupin

České Budějovice
1.Zlínský kraj 50136:1810
2.Liberecký kraj 41143:159
3.Jihomoravský kraj40
2
35:128
4.Jihočeský kraj 4
02
17:248
5.Středočeský kraj 2
0
4
11:224
6.Pardubický kraj 1
1
4
13:263
7.Karlovarský kraj 0
06
9:470
Strakonice
1.Ústecký kraj 50136:1810
2.Moravskoslezský kraj 41143:159
3.Praha 41135:129
4.Plzeňský kraj 4
02
17:248
5.Vysočina 1
1
4
11:223
6.Olomoucký kraj 1
1
4
13:263
7.Královehradecký kraj 0
06
9:470

Výsledky zápasů o umístění

Semifinále
Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Ústecký kraj - Liberecký kraj 8:2 (4:2, 4:0, 0:0)

Utkání o 3. místo
Liberecký kraj - Zlínský kraj 3:1 (1:0, 1 0, 1:1)

Finále
Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj 3:6 (1:0, 1:4, 1:2)

Konečné pořadí

1. Ústecký kraj
2. Moravskoslezský kraj
3. Liberecký kraj
4. Zlínský kraj

Individuální statistiky

Nejlepší střelci
1.KOTALA Jakub Moravskoslezský kraj13
1.KUČERA Tomáš Ústecký kraj13
3.OLLENDER Samuel Moravskoslezský kraj12
4.KARABÁČEK Václav Praha10
5.SAMOHEJL Pavel Jihočeský kraj8
5.PASTRŇÁK David Moravskoslezský kraj8
Kanadské bodování
1.PASTRŇÁK David Moravskoslezský kraj25 (8+17)
2.KUČERA Tomáš Ústecký kraj19 (13+6)
3.KOTALA Jakub Moravskoslezský kraj17 (13+4)
4.ANDRES Tomáš Ústecký kraj17 (4+13)
5.OLLENDER Samuel Moravskoslezský kraj16 (12+4)

Podrobnosti

 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
únor 2017
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
  
1
2
13
15
16
17
21
23
24
25
26
Doporučujeme
 
 
 
 
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2017 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

ELMD: Oceláři a Draci stále ve hře, ve skupinách Západ a Střed je rozhodnuto
(19.11.2017) Jediná nedořešená hádanka zbývá v ELIOD Extralize mladšího dorostu! Na východě ještě za...

 

1+3! Debakl Zlína režíroval Holík: Po gólu jsem se nechtěl radovat
(19.11.2017) Návrat domů ve velkém stylu. Gól a tři asistence. Petr Holík prožil příjemné odpoledne na ...

 

Kovář po bleskové pomoci Ocelářům: Mám motivaci, chci zase extraligu!
(19.11.2017) Patřil ke stabilním extraligovým obráncům, Lukáš Kovář si ve vítkovickém dresu počínal ...