Hokejové soutěže
 

MMČR výběrů krajů (U15)

Každé dva roky se (většinou v únorovém termínu) koná Mládežnické mistrovství České republiky výběrů krajů, kterého se účastní hráči do patnácti let. V sudých letech se tyto výběry utkávají v rámci Zimní olympiády dětí a mládeže ČR. 

Olympiáda dětí a mládeže 2018

Termín: 28. ledna - 2. února 2018
Místo konání: Pardubický kraj

Utkání o 5. místo: Olomoucký kraj – Hlavní město Praha 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky:
36. Kučera (Zembol, Ryšavý), 37. Kuncek (Šilhavý), 39. Kuncek (Fibigr) – 23. Krupička (Adamec).

Utkání o 3. místo: Královéhradecký kraj – Plzeňský kraj 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky:
18. Pelda (Moravec), 27. Marha (Beneš), 45. Moravec – 37. Beránek (Korčák, Bulka)

Finále Olympiády dětí a mládeže: Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina 4:5 po prodloužení (1:0, 2:3, 1:1 – 0:1)
Branky a nahrávky:
13. Kubík (Krejsa), 34. Schauer, 35. Przybyla, 52. Brada (Bystroň) – 25. Chvátal (Putz), 30. Menšík (Putz), 36. Putz (Dáňa), 48. Dáňa (Putz), 63. Menšík (Dáňa). Rozhodčí: Barek, Pilný – Kis, Špringl.
Vyloučení: 3:2.
Využití: 0:1.
Střely na branku: 40:26 (12:5, 13:9, 13:9 – 2:3).

Konečné pořadí
1. Kraj Vysočina
2. Moravskoslezský kraj
3. Královéhradecký kraj
4. Plzeňský kraj
5. Olomoucký kraj
6. Hlavní město Praha

Mládežnické mistrovství České republiky krajů 2017

Termín: 29. ledna - 1. února 2017
Místa: Ostrava-Poruba
Pořadatel: Moravskoslezský KVV ČSLH.
Věková kategorie: ročník 2002 a mladší
Hrací systém: 14 výběrů krajů ve dvou skupinách, každý tým sehraje ve skupině šest utkání na 3 x 15 minut, dvoubodový systém; ve finálové části (utkání o 1. a 3. místo) se hraje na 3 x 20 minut, v případě nerozhodného výsledku rozhodují samostatné nájezdy

Další informace

Podrobnosti k jednotlivým zápasům
Statistiky hráčů
Tabulka po základní části

Výsledky MMČR 2017 v kategorii U15 – 1. den:

Moravskoslezský kraj – Středočeský kraj 3:6
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 3:3
Zlínský kraj – Ústecký kraj 0:4
Jihomoravský kraj – Olomoucký kraj 0:4
Kraj Vysočina – Karlovarský kraj 6:2
Liberecký kraj – Královéhradecký kraj 3:3
Pardubický kraj – Plzeňský kraj 5:4
Hlavní město Praha – Olomoucký kraj 3:3
Kraj Vysočina – Ústecký kraj 3:6
Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 6:3
Liberecký kraj – Jihomoravský kraj 2:4
Karlovarský kraj – Jihočeský kraj 0:3
Pardubický kraj – Zlínský kraj 2:3
Středočeský kraj – Hlavní město Praha 4:4

Výsledky MMČR krajů 2017 – 2. den:

Liberecký kraj – Kraj Vysočina 0:4
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 1:3
Plzeňský kraj – Moravskoslezský kraj 1:2
Ústecký kraj – Olomoucký kraj 3:2
Jihočeský kraj – Středočeský kraj 2:5
Jihomoravský kraj – Zlínský kraj 1:1
Hlavní město Praha – Karlovarský kraj 1:1
Pardubický kraj – Liberecký kraj 2:7
Královéhradecký kraj – Kraj Vysočina 2:3
Plzeňský kraj – Zlínský kraj 3:3
Jihomoravský kraj – Ústecký kraj 3:6
Moravskoslezský kraj – Jihočeský kraj 4:3
Olomoucký kraj – Středočeský kraj 3:3
Hlavní město Praha – Pardubický kraj 4:2

Výsledky MMČR krajů 2017 – 3. den:

Jihočeský kraj – Jihomoravský kraj 2:2
Moravskoslezský kraj – Hlavní město Praha 1:1
Plzeňský kraj – Kraj Vysočina 1:8
Středočeský kraj – Liberecký kraj 4:1
Zlínský kraj – Karlovarský kraj 1:0
Olomoucký kraj – Královéhradecký 2:4
Ústecký kraj – Pardubický kraj 6:3

Utkání o 3. místo MMČR krajů 2017:

Středočeský kraj – Královéhradecký 5:2

Finále MMČR krajů 2017:

Ústecký kraj – Kraj Vysočina 4:2

Olympiáda dětí a mládeže 2016

Termín: 17. - 22. ledna 2016
Místo konání: Ústecký kraj

O 5. místo: Ústecký kraj – Jihočeský kraj 4:5 po nájezdech (2:3, 0:0, 2:1 – 0:0)
Branky a nahrávky:
2. Harkabus (Šubrt, Benda), 13. Berka (Bartoš, Prokop), 44. Kysela (Jouza, Jindra), 59. Berka – 13. Toman (Pytlík), 16. Pytlík (Toman, Dvořák), 19. Toman (Pytlík), 60. Pytlík (Toman), rozhodující nájezd Čížek.

O 3. místo: Kraj Vysočina – Moravskoslezský kraj 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky:
40. Najman (Homola, Křehlík) – 14. Kylnár (Anlauf, Raška), 45. Pavelek (Pavelek, Grygar), 60. Peterek (Raška, Vojtovič).

Finále: Královéhradecký kraj – Hlavní město Praha 4:5 (2:0, 1:1, 1:4)
Branky a nahrávky:
11. Poppel (Síla), 18. Rychlovský, 36. Síla (Klodner, Myška Jakub), 42. Morong – 37. Pšenička (Čížek), 48. Čížek (Haš), 52. Gluzman (Janča), 56. Janča (Vitouch), 58. Pšenička (Prymula, Čížek).

Konečné pořadí
1. Hlavní město Praha
2. Královéhradecký kraj
3. Moravskoslezský kraj
4. Kraj Vysočina
5. Jihočeský kraj
6. Ústecký kraj

Mládežnické mistrovství České republiky krajů 2015

Termín: 22. - 25. ledna 2015
Místa: Karlovy Vary, Cheb
Pořadatel: Karlovarský KVV ČSLH.
Věková kategorie: ročník 2000 a mladší
Hrací systém: 14 výběrů krajů ve dvou skupinách, každý tým sehraje ve skupině šest utkání na 3 x 15 minut, dvoubodový systém; ve finálové části (utkání o 1. a 3. místo) se hraje na 3 x 20 minut, v případě nerozhodného výsledku rozhodují samostatné nájezdy

Další informace

Výsledky utkání ve skupině A

Plzeňský kraj – Ústecký kraj 3:4 (0:1, 3:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 17. Benatka (Houdek, Razím), 17. Mužík, 24. Procházka (Houdek) – 15. Záruba (Koblížek, Veselý), 22. Gunter (Jaroš), 29. Vacín, 32. Koblížek (Veselý).

Hlavní město Praha – Středočeský kraj 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 15. Arnošt (Sklenář, Pika), 34. Pika (Haš) – 22. Slabý (Jelínek).

Karlovarský kraj – Zlínský kraj 3:3 (0:0, 3:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 19. Maydl (Poizl), 24. Prošek (Poizl), 27. Holub (Klejna) – 17. Papoušek (Ondračka, Půšek), 25. Kristek, 44. Prösschl.

Ústecký kraj – Kraj Vysočina 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 25. Vacín (Svoboda, Štochl), 28. Záruba (Seeman, Veselý), 39. Pech (Štochl, Vacín)

Hlavní město Praha – Plzeňský kraj 6:3 (4:0, 2:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 4. Čech (Vaniš), 13. Dani, 14. Dani (Pavel), 14. Čech (Všetščka), 20. Prymula (Antoš), 21. Antoš (Pavel) – 31. Krýner, 33. Lang, 36. Lang (Přikryl).

Středočeský kraj – Karlovarský kraj 4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. Neiss (Jelínek), 10. Litera (Šípek), 10. Jelínek (Stůj, Šmatlák), 44. Šmatlák – 6. Křemen (Jiskra), 36. Šedivý (Prošek, Ptáček).

Zlínský kraj – Kraj Vysočina 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Kadlic (Půček, Světlík), 12. Dobiáš, 44. Kowalczyk – 18. Musil.

Ústecký kraj – Hlavní město Praha 4:3 (2:1, 2:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Vacín (Svoboda), 15. Svoboda (Vacín, Štochl), 24. Svoboda (Štochl, Pech), 27. Lauko (Koblížek, Záruba) – 5. Pšenička (Prymula), 17. Pavel (Dani), 28. Dani.

Středočeský kraj – Plzeňský kraj 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
13. Stůj (O.Bláha), 14. M.Bláha (Čermák), 21. O.Bláha (Filip), 23. Šípek, 28. Červenka (Jelínek, Neiss).

Kraj Vysočina – Karlovarský kraj 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 40. Kardoš (Pejchal) – 17. Šik (Bernáth), 37. Klejna (Prošek).

Zlínský kraj – Ústecký kraj 0:4 (0:0, 0:0, 0:4)
Branky a nahrávky: 35. Gunter (Breczko), 36. Koblížek, 40. Breczko (Záruba), 45. Svoboda (Štěpánek, Štochl).

Plzeňský kraj – Kraj Vysočina 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 32. Krýner – 7. Vala (Kukla), 36. Tecl (Cachín), 41. Vala (Trávník, Pejchal), 44. Vala (Pokorný, Tecl).

Karlovarský kraj – Hlavní město Praha 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 7. Prošek (Šedivý), 25. Prošek, 34. Maydl (Bernáth, Prošek) – 6. Brož (Pavel, Dani), 8. Prymula (Pšenička), 21. Všetečka (Pavel), 32. Brož (Mysliveček), 39. Pavel (Dani).

Zlínský kraj – Středočeský kraj 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Fajkus (Kowalczyk, Kristek), 11. Fajkus (Zmeškal), 22. Paťava (TS), 29. Dobiáš (Ondračka, Klímek) – 19. Filip (Bláha).

Ústecký kraj – Středočeský kraj 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Nagy (O. Bláha).

Hlavní město Praha – Kraj Vysočina 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 30. Zderadička (Všetečka).

Karlovarský kraj – Plzeňský kraj 2:2 (1:1, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 13. Maydl (Holub, Šťastný), 45. Holub (Prošek, Ptáček) – 11. Mužík, 43. Lang (Přikryl, Mužík).

Zlínský kraj – Hlavní město Praha 2:2 (1:2, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 12. Světlík (Půček), 24. Dobiáš (Pröschl, Janošek) – 12. Pavel (Dani), 13. Zderadička (Všetečka).

Středočeský kraj – Kraj Vysočina 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 21. O. Bláha (M. Bláha) – 24. Musil (Homola), 27. Homola (Kukla).

Ústecký kraj – Karlovarský kraj 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 11. Záruba (Seeman, Koblížek), 11. Veselý (Štěpánek), 17. Breczko (Lauko), 22. Veselý (Vacín), 26. Lauko, 38. Vacín (Veslý), 39. Rubeš (Jindra).

Plzeňský kraj – Zlínský kraj 2:6 (0:2, 0:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 36. Lang, 42. Hajžman (Lokajíček) – 8. Sedlák (Zmeškal), 14. Pröschl (Dobiáš), 23. Klímek (Hradil), 28. Kadlic (Svědlík), 30. Zmeškal (Fajkus), 43. Kowalczyk (Dobiáš, Paroušek).

Konečné pořadí základní skupiny A

1. Ústecký         5  0  1  22:7   10
2. Praha           4  1  1  19:13   9
3. Zlínský         3  2  1  18:13   8
4. Středočeský     3  0  3  13:10   6
5. Karlovarský     1  2  3  12:22   4
6. Vysočina        2  0  4   8:11   4
7. Plzeňský        0  1  5  11:27   1

Výsledky utkání ve skupině B

Jihočeský kraj – Liberecký kraj 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)

Královéhradecký kraj – Pardubický kraj 1:1 (0:0, 0:0, 1:1
)
Branky a nahrávky: 41. Klodner (Jakubec, Voňka) – 32. Svatoš (Chára, Kostka).

Olomoucký kraj – Moravskoslezský kraj 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 40. Liška (Krátký), 44. Krátký (Plášek, Bahounek) – 8. Havránek (Peterek), 12. Raška (Střondala), 28. Střondala (Malík, Raška), 38. Konečný (TS), 45. Kvasnica (Žídek).

Jihomoravský kraj – Jihočeský kraj 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
Branky a nahrávky: 14. Krcho (Matiášek, Kolda), 23. Matiášek (Silný, Kolda), 26. Přibil (Krcho), 30. Řepa, 32. Egert, 36. Matiášek (Doktor), 42. Holý (Řepa).

Liberecký kraj – Královéhradecký kraj 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 42. Maťátko (Adamec, Bálik).

Pardubický kraj – Olomoucký kraj 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Bucek (Blümel), 4. Blümel (Koffer), 10. Koffer (Chára), 28. Bucek (TS), 34. Rozlílek (Večeřa) – 15. Dajčar (Krátký), 25. Haluza (Liška).

Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 9:0 (1:0, 4:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 5. Kvasnica, 19. Žídek (Havránek), 21. Hudečka (Urban), 26. Hudečka (Indrst), 27. Peterek (Malík, Adámek), 35. Raška, 37. Žídek, 39. Raška (Hadamczik), 44. Střondala (Kvasnica, Raška).

Liberecký kraj – Pardubický kraj 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 16. Maťátko (Bitman), 45. Rychlovský (Hájek, Bálik) – 16. Zeman (Blümel), 21. Blümel (Leder), 37. Kostka (Rozlílek), 39. Blümel (Zeman).

Jihočeský kraj – Královéhradecký kraj 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 12. Kolda (Škola, Matiášek), 20. Tržil (Egert) – 6. Sajdl, 14. Síla (Klodner, Voňka), 27. Poppel (Voňka).

Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 2:2 (2:1, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Dajčar (Lašák, Plášek), 13. Kořenek (Liška, Moučka) – 14. Dufek (Bocian), 42. Dufek (Vašíček).

Moravskoslezský kraj – Pardubický kraj 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Raška, 7. Havránek (Peterek), 12. Žídek (Peterek), 44. Hadamczik (Konečný).

Jihomoravský kraj – Liberecký kraj 1:6 (1:1, 0:3, 0:2)

Branky a nahrávky: 11. Bernovský (Fruvirt) – 7. Ira (Bálik), 18. Maťátko (Hájek, Bitman), 24. Safarovský (Rychlovský), 28. Maťátko (Bálik), 34. Dospěl (Safarovský, Rychlovský), 44. Hájek (Bitman, Maťátko).

Moravskoslezský kraj – Jihočeský kraj 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 3. Konečný (Žemba, Ševěček), 11. Peterek (Havránek) – 12. Matiášek (Kolda), 32. Kolda (Silný, Had), 34. Krcho, 35. Silný.

Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 23. Mazura (Jakubec), 25. Vaňát (Síla), 35. Morong (Poppel, Síla), 40. Morong (Poppel, Junek).

Pardubický kraj – Jihočeský kraj 1:1 (0:0, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 27. Blümel (Matěcha) – 20. Toman (Krcho, Holý).

Liberecký kraj – Olomoucký kraj 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 29. Uhlíř (Kořenek), 35. Plášek (Lašák, Bahounek), 45. Kleiner.

Moravskoslezský kraj – Královéhradecký kraj 5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 6. Havránek (Malík), 15. Ševěček (Střondala), 31. Kvasnica (Hadamczik), 42. Střondala (Peterek, Adámek), 45. Indrst (Ševeček) – 36. Síla (Morong, Voňka).

Jihomoravský kraj – Pardubický kraj 0:5 (0:0, 0:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Rudy (Blümel), 22. Svatoš (Večeřa), 23. Rohlík (Blümel, Bucek), 26. Blümel, 44. Koffer.

Olomoucký kraj – Jihočeský kraj 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 19. Dajčar, 43. Lašák (Plášek, Krátký) – 20. Matiášek (Silný), 22. Matiášek, 32. Egert.

Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 15. Střondala (Peterek), 19. Havránek (Žídek, Střondala), 19. Žídek (Havránek, Peterek), 41. Peterek, 43. Žemba (Plandor, Hudečka).

Královéhradecký kraj – Jihomoravský kraj 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 3. Růta (Šlaicher, Sajdl), 10. Sajdl (Síla), 39. Sajdl, 40. Poppel (Síla, Morong) – 2. Bernovský (Novák).

Konečné pořadí základní skupiny B

1. Moravskoslezský  5  0  1  30:7   10
2. Jihočeský        3  2  1  17:8    8
3. Pardubický       3  2  1  16:10   8
4. Královéhradecký  3  1  2  13:10   7
5. Liberecký        2  1  3   9:13   5
6. Olomoucký        1  1  4  11:19   3
7. Jihomoravský     0  1  5   4:33   1

Výsledky utkání o umístění

O 3. místo: Praha – Jihočeský kraj 5:4sn (0:2, 3:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 32. Sklenář (Arnošt), 39. Mysliveček (Pika, Sklenář), 39. Brož (Pavel), 42. Pavel (Dani), rozh. náj. Sklenář – 9. Kolda (Matiášek, Silný), 20. Silný (Matiášek), 40. Silný (Kolda), 41. Had (Silný).

Finále: Ústecký kraj – Moravskoslezský kraj 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Vacín, 32. Lauko (Štochl, Koblížek) – 28. Kvasnica (Raška, Střondala), 35. Plandor (Hudečka), 37. Kvasnica (Žídek, Peterek), 48. Žídek (Havránek, Peterek).

Konečné pořadí

1. Moravskoslezský kraj
2. Ústecký kraj
3. Hlavní město Praha
4. Jihočeský kraj

Olympiáda dětí a mládeže 2014

Termín: 19. - 23. ledna 2014
Místo konání: Vysočina

O 5. místo: Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky:
40. Roubal (Eret), 54. Bednář (Kvasnička, Pour), 60. Pour – 22. Křížek.

O 3. místo: Jihočeský kraj – Olomoucký kraj 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky:
20. Jurka (Matys, Kondelík), 48. Káník (Váňa), 51. Vochozka (Kondelík) – 16. Janečko (Podlaha).

Finále: Kraj Vysočina – Hlavní město Praha 9:3 (5:0, 2:2, 2:1)
Branky a nahrávky:
2. Adam (J. Slabý, Vrátný), 9. Veverka (Strnad), 11. Kaut (Nečas, Trejbal), 18. Novák, 20. Novák (Veverka), 28. Strnad (Veverka), 35. Habermann (Mareš, Adam), 46. Habermann (Adam), 56. Machala (Nečas, Kaut) – 34. Martínek, 35. Burda, 52. Horský (Safin).

Konečné pořadí
1. Kraj Vysočina
2. Hlavní město Praha
3. Jihočeský kraj
4. Olomoucký kraj
5. Plzeňský kraj
6. Královéhradecký kraj

Mládežnické mistrovství České republiky krajů 2013

Termín: 29. - 31. ledna 2013
Místo: Plzeň - Košutka, Kooperativa Aréna
Pořadatel: Sport Bohemia, a.s.
Věková kategorie: ročník 1998 a mladší
Hrací systém: 14 výběrů krajů v jedné skupině, každý tým sehraje pět utkání, první dva týmy hrají finále, týmy na třetím a čtvrtém místě sehrají utkání o konečnou třetí příčku

Další informace

Výsledky utkání ve skupině

Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj 3:6 (2:4, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Kaukič (Mach), 15. Raška (Langer), 29. Mach - 2. Rubner (Váchal), 5. D. Roubal (Halíř), 10. Krásný (Roubal), 15. Krásný, 18. Kantner (Rubner), 30. Jakubec (J. Roubal).

Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj 4:11 (2:5, 0:2, 2:4)
Branky a nahrávky: 1. Zdráhal (Peterka), 9. Horký (Hajšman), 41. Horký (Hajšman), 44. Hajšman (Horký) - 8. Weintritt (Havlát), 10. Havlát (Čejka, Jirůšek), 12. Čejka (Havlát), 15. Havlát, 15. Hasoň, 22. Süss (Hrachovský, Haman), 30. Michalička (Bulín), 38. Havlát (Čejka), 42. Čejka (Weintritt), 43. Süss (Škvrně, Haman), 43. Bulín (Hasoň).

Zlínský kraj - Hlavní město Praha 2:6 (1:1, 1:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Dlabaja, 20. Blabaja (Bainar) - 8. Šmerha, 19. Fiala (Maršoun), 19. Šmerha (Pšenička), 22. Mařík (Šmerha), 26. Michnáč (Pařík), 41. Maršoun (Fiala).

Středočeský kraj - Jihočeský kraj 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Doudera (Mrkvička), 32. Outrata - 9. Pastyřík (Matějka), 18. Strnad (Dančišin), 23. Kubeš.

Kraj Vysočina - Karlovarský kraj 6:3 (4:2, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Mlynář (Havránek, Najman), 4. Havránek (Valík), 12. Novák, 13. Kaut (Havránek), 34. Novák (Kaut), 42. Kousal (Srnský, Váňa) - 6. Hrůša (Halberštát, Vildumetz), 12. Kunc (Vildumetz), 28. Šála (Kurfürst, Chodounský).

Liberecký kraj - Královéhradecký kraj 2:2 (1:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Zachar (Bělohorský, Straka), 24. Hrala - 22. Hejna (Cyrany), 27. Hroudný (Matějček, Hejna).

Pardubický kraj - Plzeňský kraj 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Bor (Králíček), 35. Bureš.

Ústecký kraj - Jihomoravský kraj 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Macháč, 18. Kučera, 31. Kučera - 13. Nezbeda, 15. Balabán.

Kraj Vysočina - Hlavní město Praha 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 16. Havránek (Mlynář), 34. Havránek (Najman, Pražák) - 24. Šmerha, 40. Michnáč (Zídek), 41. Pšenička (Šmerha, Mařík), 45. Šmerha (Hrdinka).

Královéhradecký kraj - Středočeský kraj 3:3 (1:2, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 15. Hejna, 18. Matějček (Mlčoch), 39. Hidveghy (Matouš) - 2. Hochman (Sladký), 10. Outrata, 25. Malý (Dušek).

Liberecký kraj - Olomoucký kraj 5:4 (3:1, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 11. Zachar (Bělohorský, Kačírek), 11. Hrala, 11. Mróz, 21. Bělohorský (Šíp, Čechura), 41. Kačírek (Eichler, Nezbeda) - 13. Zabloudil (Skácel, Zdráhal), 21. Skácel (Husták), 28. Hajšman, 37. Zabloudil (Peterka).

Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 27. Maxner (Raška).

Pardubický kraj - Zlínský kraj 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Cach (Kučera), 6. Cach, 25. Cach (Žouželka) - 43. Fryšara (Vodák).

Jihočeský kraj - Ústecký kraj 1:1 (0:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 32. Matějka (Pastyřík) - 1. Havelka (Bečvář).

Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 29. Šála, 32. Valíček - 17. Hejna (Matějček, Kynčl), 30. Postolka (Matějček, Hidveghy), 44. Hidveghy (Matouš).

Liberecký kraj - Kraj Vysočina 1:6 (1:1, 0:3, 0:2)

Branky a nahrávky: 12. Bělohorský - 4. Kousal, 23. Mlynář (Michálek), 26. Mlynář (Najman, Havránek), 30. Havránek, 33. Havránek, 41. Havránek.

Plzeňský kraj - Středočeský kraj 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 18. Rubner (Kodýtek), 40. Kantner (Kodýtek, Rubner) - 7. Čečetka (Doudera), 12. Jarý (Doudera), 32. Doudera.

Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj 5:2 (3:0, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 3. Šmíd, 11. Starosta, 12. Mařík, 18. Fiala, 45. Mařík - 38. Smutný, 41. Bulín.

Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj 2:2 (0:0, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 26. Raška (Tomaník), 45. Štěpánek - 22. Bláha (Tintěra), 29. Dvořák (Hajič).

Olomoucký kraj - Zlínský kraj 4:6 (1:0, 1:3, 2:3)
Branky a nahrávky: 7. Krejčiřík (Hajšman), 16. Zdráhal (Zabloudil), 42. Krejčiřík (Hajšman), 45. Skříček (Sirota) - 19. Kotek (Jenáček), 21. Dlabaja, 23. Jenáček, 31. Jenáček, 36. Chytil (Jenáček), 45. Karafiát.

Ústecký kraj - Karlovarský kraj 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Stuchlík (A. Novák, D. Novák), 8. Jindra (Dejmek), 9. Havelka (A. Novák, D. Novák), 17. Stuchlík (Polák), 45. Stuchlík (D. Novák).

Pardubický kraj - Liberecký kraj 2:2 (1:0, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Frydrych (Veverka), 25. Boček (Žouželka) - 17. Zachar, 44. Zachar (Eichler).

Královéhradecký kraj - Kraj Vysočina 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 36. Havránek (Mlynář), 42. Najman (Havránek).

Plzeňský kraj - Zlínský kraj 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
12. Rubner, 27. Kodýtek (Váchal) - 1. Karafiát (Dlabaja).

Olomoucký kraj - Hlavní město Praha 2:7 (0:0, 0:3, 2:4)
40. Šmída, 44. Horký (Hajšman) - 26. Šmerha, 28. Dubský (Komárek, Šmerha), 29. Hrdinka (Fiala, Maršoun), 39. Michnáč (Komárek), 40. Maršoun (Patočka, Fiala), 44. Dubský (Pšenička, Krásný), 45. Šmerha.

Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj 4:1 (1:1, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Čečetka (Smrž), 20. Doudera (Outrata), 21. Doudera (Hrabík, Jarý), 33. Outrata (Sladký, Uřidil) - 9. Döhner (Palička).

Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 30. Havlát, 33. Hasoň (Süss), 35. Havlát (Weintritt), 36. Michalička (Hasoň), 39. Süss (Hrachovský) - 12. Přibyl (Matějka).

Ústecký kraj - Pardubický kraj 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 34. Polák (Stuchlík, A. Novák), 37. Vébr (Helt), 41. Polák (Dejmek, Stuchlík), 44. Havelka.

Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj 6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 13. Bernát (Kaukič), 21. Kalus (Kosina), 28. Maxner (Tomaník, Raška), 35. Tomaník (Raška, Maxner), 37. Tomaník (Maxner), 38. Tomaník - 2. Hajšman, 25. Horký (Krejčiřík, Janků), 30. Krejčiřík, 36. Beutl.

Středočeský kraj - Ústecký kraj 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 23. Uřidil (Sladký), 34. Čečetka (Kiml), 37. Hošek, 43. Doudera (Čečetka) - 3. Kulich, 28. Kulich (Havlíček), 40. Polák (Stuchlík).

Plzeňský kraj - Kraj Vysočina 1:1 (0:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 34. Kantner - 39. Kaut (Nečas, Havránek).

Jihočeský kraj - Liberecký kraj 3:8 (1:1, 0:1, 2:6)
Branky a nahrávky: 12. Bláha (Pánek), 32. Strnad (Kalaj), 35. Pánek (Bláha) - 8. Zachar (Bělohorský), 16. Wiencek (Zachar), 34. Kunst (Wiencek), 35. Hrala (Kačírek), 35. Kačírek (Zachar), 36. Zachar (Eichler), 41. Wiencek (Bělohorský, Eichler), 43. Nezbeda.

Zlínský kraj - Karlovarský kraj 5:1 (0:0, 4:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 16. Karafiát (Dlabaja), 21. Bainar, 23. Karafiát (Dlabaja), 26. Dlabaja, 39. Kovář - 37. Pajk (Vildumetz).

Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj 5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Kachyňa (Hasoň, Michalička), 6. Havlát, 12. Havlát (Čejka, Jirůšek), 27. Weintritt (Čejka), 31. Weintritt (Havlát, Čejka) - 7. Matějček (Hidveghy), 44. Dvořák (Muška).

Hlavní město Praha - Pardubický kraj 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Šmerha, 29. Michnáč (Komárek), 39. Patočka (Fiala).

Konečné pořadí základní skupiny

1. Hlavní město Praha 5 0 0  25:8  10 
2. Ústecký            3 1 1  17:7   7 
3. Vysočina           3 1 1  17:9   7 
4. Středočeský        3 1 1  16:12  7 
5. Jihomoravský       3 0 2  25:16  6 
6. Liberecký          2 2 1  18:17  6 
7. Plzeňský           2 1 2  11:10  5 
8. Moravskoslezský    2 1 2  13:16  5 
9. Pardubický         2 1 2   7:10  5 
10.Zlínský            2 0 3  15:16  4 
11.Královéhradecký    1 2 2  10:14  4 
12.Jihočeský          1 2 2  10:18  4 
13.Karlovarský        0 0 5   6:20  0 
14.Olomoucký          0 0 5  18:35  0 

Výsledky utkání o umístění

O 3. místo: Kraj Vysočina - Středočeský kraj 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 35. Havránek (Nečas, Macky), 43. Váňa (Najman).

Finále: Hlavní město Praha - Ústecký kraj 3:2sn (0:1, 0:1, 2:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 33. Patočka (Dubský), 40. Šmerha (Pařík), 65. Maršoun - 5. Bečvář, 29. Polák (Stuchlík).

Konečné pořadí

1. Hlavní město Praha
2. Ústecký kraj
3. Kraj Vysočina
4. Středočeský kraj

Olympiáda dětí a mládeže 2012

Termín: 29. ledna - 3. února 2012
Místo konání: Moravskoslezský kraj

Finále: Moravskoslezský kraj – Hlavní město Praha 4:2

Konečné pořadí:
1. Moravskoslezský kraj
2. Hlavní město Praha
3. Středočeský kraj
4. Zlínský kraj
5. Kraj Vysočina
6. Jihočeský kraj

Mládežnické mistrovství České republiky krajů 2011

Termín: 10. – 13. února 2011
Místo: České Budějovice, Strakonice
Pořadatel: Jihočeský krajský svaz ledního hokeje
Věková kategorie: ročník 1996 a mladší
Hrací systém: 14 výběrů krajů ve dvou skupinách, 2 postupující výběry z každé skupiny sehrají semifinále a utkání o umístění na 1. až 4. místě

Na turnaji byly přítomni svazoví pozorovatelé (regionální trenéři SCM): Pavel Arnošt, Zdeněk Vojta, Karel Beran, Jan Tlačil, Radek Ťoupal, Jiří Ryžuk. Tito trenéři vyberou tři mužstva, která se zúčastní Lekov Cupu 2011. Z těchto tří mužstev bude vybráno 25 hráčů na první květnové soustředění reprezentačního mužstva U16. Pozorovatelé za brankářskou komisi jsou Ladislav Gula a Rudolf Pejchar.

Tabulky základních skupin

České Budějovice
1.Zlínský kraj 50136:1810
2.Liberecký kraj 41143:159
3.Jihomoravský kraj40
2
35:128
4.Jihočeský kraj 4
02
17:248
5.Středočeský kraj 2
0
4
11:224
6.Pardubický kraj 1
1
4
13:263
7.Karlovarský kraj 0
06
9:470
Strakonice
1.Ústecký kraj 50136:1810
2.Moravskoslezský kraj 41143:159
3.Praha 41135:129
4.Plzeňský kraj 4
02
17:248
5.Vysočina 1
1
4
11:223
6.Olomoucký kraj 1
1
4
13:263
7.Královehradecký kraj 0
06
9:470

Výsledky zápasů o umístění

Semifinále
Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Ústecký kraj - Liberecký kraj 8:2 (4:2, 4:0, 0:0)

Utkání o 3. místo
Liberecký kraj - Zlínský kraj 3:1 (1:0, 1 0, 1:1)

Finále
Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj 3:6 (1:0, 1:4, 1:2)

Konečné pořadí

1. Ústecký kraj
2. Moravskoslezský kraj
3. Liberecký kraj
4. Zlínský kraj

Individuální statistiky

Nejlepší střelci
1.KOTALA Jakub Moravskoslezský kraj13
1.KUČERA Tomáš Ústecký kraj13
3.OLLENDER Samuel Moravskoslezský kraj12
4.KARABÁČEK Václav Praha10
5.SAMOHEJL Pavel Jihočeský kraj8
5.PASTRŇÁK David Moravskoslezský kraj8
Kanadské bodování
1.PASTRŇÁK David Moravskoslezský kraj25 (8+17)
2.KUČERA Tomáš Ústecký kraj19 (13+6)
3.KOTALA Jakub Moravskoslezský kraj17 (13+4)
4.ANDRES Tomáš Ústecký kraj17 (4+13)
5.OLLENDER Samuel Moravskoslezský kraj16 (12+4)

Podrobnosti

 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
květen 2018
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
 
1
2
3
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

TELH tweetuje: Pustevny, vzpomínka na Čecha i sestupy Jihlavy
(18.06.2018) Sezona je sice dávno pryč a nový ročník je ještě daleko, na Twitteru ale hokejové postřehy ...

 

Syn slavného cyklisty je v Přerově. Za Zubry bude hrát zlínský Padrnos
(18.06.2018) K devíti prvoligovým startům z předchozích dvou sezon letos přidá další. Mladý bek Martin ...

 

Kvasnica obdivuje Kanea. Tým v NHL bych si ale nevybíral, říká před draftem
(17.06.2018) V týdnu se Michal Kvasnica chystal na kempu reprezentační dvacítky v Salcburku, zároveň už al...