Hokejové soutěže
 

MMČR výběrů krajů (U14)

V roce 2015 se poprvé uskuteční Mistrovství krajských výběrů České republiky hráčů do 14 let. Turnaj nese název Škoda Hockey Cup 2015. Nejprve se střetně sedm týmů ve dvou základních skupinách, vítězové těchto skupin pak svedou v jednom rozhodujícím utkání boj o celkové vítězství.

ŠKODA HOCKEY CUP 2015

Věková kategorie: ročník 2001 a mladší

Finálové utkání

Termín: 10. dubna 2014
Místo: Jihlava

Hlavní město Praha – Moravskoslezský kraj 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Przymula (Čížek) – 4. Grygar (Srníček), 25. Raška (Pavelek), 31. Vojtovič (Peterek, Srníček), 42. Raška (Zapletal)

Semifinálové skupiny

Termín: 27. února – 1. března 2015
Místa: České Budějovice, Frýdek-Místek
Pořadatel: Jihočeský KVV ČSLH, Moravskoslezský KVV ČSLH
Sportovní ambassadoři: Jaroslav Pouzar, David Moravec
Hrací systém: 14 výběrů krajů ve dvou skupinách, každý tým sehraje ve skupině šest utkání na 3 x 15 minut; dvoubodový systém bez prodloužení

Propozice

Výsledky utkání semifinálových skupin

Skupina západ
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 31. Filip (Bernat), 35. Pištěk (Dekret), 39. Toman (Procházka) – 30. Lang (Reisnecker).

Středočeský kraj – Liberecký kraj 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Zíka (Routa), 19. Zíka (Karásek), 20. Jelínek (Vrabec) – 16. Virág (Dospěl).

Hlavní město Praha – Karlovarský kraj 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 2. Vlček (M.Najman, Vitouch), 12. Janča (Křenek), 19. Janča (Křenek), 29. Przymula, 29. Čížek (Pšenička, Przymula), 32. Pšenička (Čížek), 42. Čížek (Pšenička).

Ústecký kraj – Jihočeský kraj 6:5 (3:1, 2:4, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Myšák (Jindra, Kysela), 10. Puczek (Bartoš, Jouza), 15. Tůma (Rubeš, Šarlinger), 16. Kitzberger (Jindra), 25. Puczek (TS), 43. Rubeš (Jindra) – 3. Bernat, 18. Hrubec (Houdek), 18. Toman (Houdek), 23. Bernat (Toman), 26. Bernat (Houdek, Pánek).

Plzeňský kraj – Středočeský kraj 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 2. Reisnecker (TS), 14. Přikryl (Matějček, Karbulka), 23. Princl (Reisnecker), 31. Matějček, 35. Lang (Přikryl, Kovář) – 28. Routa (TS), 29. Smažík.

Liberecký kraj – Hlavní město Praha 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 28. Adamec (Dospěl) – 26. Vlček (Vitouch), 35. Vlček (Najman, Najman), 45. Pšenička (Čížek), 45. Richtr.

Karlovarský kraj – Ústecký kraj 4:4 (1:1, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 13. Zdeněk (Rozhon), 22. Bílek, 37. Křemen (Jiskra), 41. Binias (Rozhon) – 5. Rubeš, 26. Kysela (Myšák), 40. Rubeš (Jindra, Kitzberger), 45. Rubeš.

Středočeský kraj – Hlavní město Praha 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 20. Karásek (Routa), 36. Srbek – 14. Čížek (Przymula), 25. Čížek (Przymula, Pšenička), 30. Najman, 32. Haš (Kumpošt), 33. Najman (Vitouch).

Jihočeský kraj – Karlovarský kraj 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 21. Houdek (Procházka), 34. Toman (Hrubec), 41. Houdek, 45. Toman (Beránek), 45. Toman (Pištěk, Beránek) – 14. Novotný (Jiskra), 20. Kočmaro (Zdeněk, Rozhon).

Plzeňský kraj – Liberecký kraj 4:3 (0:2, 3:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Jarošík (Matějček), 22. Lang (Kolář, Přikryl), 26. Reisnecker (Přikryl.), 34. Lang (Přikryl) – 1. Rychlovský (Dospěl, Nikolic), 4. Dospěl (Nikolič), 30. Šuráň (Rychlovský).

Hlavní město Praha – Ústecký kraj 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 33. Najman (Vitouch), 41. Čížek – 8. Prokop (Jindra).

Karlovarský kraj – Středočeský kraj 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 20. Jiskra (Novotný D.), 41. Křemen (Stejskal) – 5. Čermák (Routa, Černoušek), 6. Novotný (Jelínek, Vrabec), 29. Zíka (Flachs), 42. Čermák (Černoušek, Routa).

Liberecký kraj – Jihočeský kraj 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Dospěl (Rychlovský) – 23. Novák (Toman), 39. Grossmann (Procházka).

Ústecký kraj – Plzeňský kraj 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 16. Psar (Myšák), 33. Jouza (Šarlinger, Rubeš) – 6. Malát (Reisnecker, Princl), 23. Princl (Malát), 27. Malát (Lang), 34. Lang (Přikryl), 41. Přikryl (Vágner).

Liberecký kraj – Karlovarský kraj 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Virág (Žůrek), 21. Dospěl (Liška), 36. Rychlovský (Nikolič), 40. Dospěl (Rychlovský), 45. Dospěl (Rychlovský).

Plzeňský kraj – Hlavní město Praha 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 13. Princl (Reisnecker), 32. Přikryl (Kolář), 39. Reisnecker (Malát) – 10. Najman (Vitouch), 22. Haš (Pšenička), 28. Pšenička (Przymula), 34. Najman (Janča), 34. Mareček (Vlček).

Jihočeský kraj – Středočeský kraj 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Toman, 45. Toman – 8. Stříbrný (Zika, Srbek).

Ústecký kraj – Liberecký kraj 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Šarlinger (Prokop), 20. Myšák (Jindra), 21. Rubeš, 25. Jindra (Myšák, Kizberger), 26. Tůma (Jouza, Herles), 44. Puczek (Rubeš, Šarlinger) – 11. Rychlovský (France).

Karlovarský kraj – Plzeňský kraj 2:7 (1:2, 0:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 9. Korčmaro (Rozhon, Zdeněk), 33. Benda (Hadáček) – 2. Přikryl (Matějček), 2. Reisnecker, 20. Hosnédl (Přikryl, Kolář), 21. Přikryl (Reinsnecker), 28. Přikryl (Lang), 37. Malát, 39. Lang (Přikryl, Reisnecker).

Středočeský kraj – Ústecký kraj 3:3 (2:1, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Smažík (Pavel Karásek II.), 15. Vrabec (Havránek), 35. Moucha (Pavel Karásek II., Pavel Karásek I.) – 11. Jindra (Černohorský), 17. Jindra (Myšák), 19. Bartoš.

Hlavní město Praha – Jihočeský kraj 3:3 (0:1, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 24. Haš (Čížek), 32. Przymula (Čížek), 37. Haš (Pšenička) – 6. Toman (Čížek), 36. Čížek, 41. Beránek.


Skupina východ
Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Peterek (Grygar), 14. A.Raška (Zapletal), 24. Vojtovič (Beránek).

Zlínský kraj – Pardubický kraj 4:5 (0:2, 1:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 18. Mynář (Luža), 34. Štědrý (Pírek, Weintritt), 39. Weintritt (Štědrý), 43. Sebera – 5. Kučera (Pavlíček, Vltavský), 12. Rohlík (Zeman), 16. Zeman (Rohlík), 20. Rouha (Šír, Kučera), 45. Matěcha (Koffer, Pejzl).

Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 20. Kavický (Dufek) – 1. Poppel, 25. Síla (Poppel, Klodner).

Zlínský kraj – Olomoucký kraj 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Šafránek (Tureček, Rutar), 43. Šafránek (Popelka).

Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Juda (Trejbal), 12. Mojdl, 18. Křehlík (Brož), 30. Rybáček (Mojdl, Rašín) – 10. Vlk (Aleshin).

Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 14. Poppel, 22. Síla, 39. Síla (Kašpar), 40. Morong (Poppel) – 6. Thiel (L.Raška), 21. Vojtovič (Pindel, Beránek).

Pardubický kraj – Kraj Vysočina 0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
Branky a nahrávky: 12. Křehlík, 13. Juda (Teplý), 25. Křehlík (Najman, Brož), 26. Teplý, 30. Teplý (Trejbal), 34. Brož (Najman, Křehlík), 36. Rybáček (Krajíček), 43. Teplý (Juda).

Pardubický kraj – Olomoucký kraj 1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Zeman (Matěcha) – 24. Dobša (Popelka).

Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj 3:5 (2:3, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Teplý (Piskač), 13. Najman (Křišta), 29. Teplý (Křehlík) – 1. Poppel, 3. Soukup, 14. Síla (Poppel), 30. Síla (Morong, Poppel), 30. Klodner (Morong, Kašpar).

Jihomoravský kraj – Zlínský kraj 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Kavický (Hubáček), 20. Hubáček (Kavický, Vašíček), 26. Kučeřík (Bernovský) – 6. Dřímal (Luža, Sebera), 34. Havlík (Weintritt).

Pardubický kraj – Moravskoslezský kraj 3:7 (0:2, 2:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 21. Rohlík (Pejzl), 24. Zeman (Matěcha), 31. Pejzl (Zeman) – 9. Smička (Peterek, Revaj), 15. A.Raška (Pitucha), 22. A.Raška (Kylnar, Pavelek), 24. Kylnar (Revaj), 28. Kylnar (A.Raška, Revaj), 35. Revaj (A.Raška, Pitucha), 39. Čmiel (Beránek, Vojtovič).

Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. Brejcha (Pirkl), 37. Morong (Junek) – 4. Barveníček (Studený), 19. Indrák (Antoníček), 28. Barveníček (Mácha), 28. Indrák (Žižlavský), 44. Indrák (Antoníček).

Zlínský kraj – Kraj Vysočina 2:4 (1:3, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Dřímal (Sebera), 24. Sebera (Havlík) – 9. Najman (Křehlík), 11. Teplý (Křišta), 13. Brož (Sapík), 17. Zadražil.

Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 34. Vojtovič, 43. Čmiel (Beránek, Vojtovič), 44. Kylnar (Pavelek).

Zlínský kraj – Královéhradecký kraj 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 8. Dvořáček (Mynář), 18. Mynář (Suhrada), 37. Weintritt (Štědrý, Luža), 42. Suhrada (Štědrý), 44. Luža (Weintritt) – 22. Morong, 30. Morong (Poppel).

Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Pardubický kraj – Jihomoravský kraj 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Rohlík, 16. Koffer (Rohlík).

Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj 7:2 (2:0, 4:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Čípera, 10. Häring (A.Raška), 16. Revaj (A.Raška, Kylnar), 17. Beránek (Thiel, Vojtovič), 20. Vojtovič (Beránek, Pindel), 23. Smička (Anlauf, Peterek), 37. Vojtovič (Beránek, Pindel) – 16. Sebera (Suhrada), 19. Mynář.

Pardubický kraj – Královéhradecký kraj 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 42. Zeman (Koffer) – 21. Poppel (Morong), 26. Pirkl (Müller), 29. Síla (Morong), 40. Síla (Poppel, Morong).

Jihomoravský kraj – Olomoucký kraj 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 10. Indrák (Barveníček), 13. Antoníček, 28. Antoníček (Indrák), 35. Barveníček (Antoníček), 38. Antoníček (Barveníček), 44. Mohapl (Studený).

Kraj Vysočina – Moravskoslezský kraj 2:6 (0:1, 1:4, 1:1)
Branky a nahrávky: 28. Juda (Rašín), 31. Křehlík – 6. Peterek (Smička), 17. Smička (Peterek, Anlauf), 18. Vojtovič, 20. Smička (Peterek), 23. Vojtovič (Pindel, Beránek), 39. A.Raška (Revaj).

Konečné pořadí semifinálových skupin

Skupina západ
1. Praha             5  1  0  26:10  11
2. Jihočeský         4  1  1  20:14   9
3. Plzeňský          4  0  2  25:17   8
4. Ústecký           2  2  2  22:20   6
5. Středočeský       2  1  3  21:18   5
6. Liberecký         1  0  5  12:25   2
7. Karlovarský       0  0  5  10:32   1

Skupina východ
1. Moravskoslezský   5  0  1  28:11  10
2. Královéhradecký   4  0  2  19:17   8
3. Vysočina          4  0  2  23:14   8
4. Olomoucký         3  1  2  14:8    7
5. Pardubický        2  1  3  12:24   5
6. Zlínský           1  0  5  15:23   2
7. Jihomoravský      1  0  5   5:19   2

Finále

Termín: 10. dubna 2015
Místo: Jihlava
Pořadatel: ČSLH, PRO - HOCKEY Cz., s.r.o.
Účastníci: 2 vítězové základních skupin; utkání na 3 x 20 minut
 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
listopad 2017
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
  
1
3
4
14
15
16
17
18
19
20
22
24
27
28
29
30
Doporučujeme
 
 
 
 
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2017 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Motor zdolal Kladno a dotáhl se na Vary. Jestřábi válí, derby pro Kadaň
(22.11.2017) Šlágr 25. kola WSM Ligy patřil Českým Budějovicím, které přehrály Kladno jasně 3:0 a bodo...

 

Venku válí, doma se trápí. Nevíme, čím to je, nechápe vítkovický Hrbas
(22.11.2017) Venku bodovali už šestkrát za sebou, ale doma se naopak trápí. Hokejisté Vítkovic na vlastní...

 

Štajnoch a Mountfield? Pokud opustí KHL, tak ano. U Buchteleho otazník
(22.11.2017) Vyhráli pět posledních utkání, v tabulce Tipsport extraligy poskočili na druhou příčku. Hok...