Hokejové soutěže
 

MMČR výběrů krajů (U14)

V roce 2015 se poprvé uskutečnilo Mistrovství krajských výběrů České republiky hráčů do 14 let. Turnaj nese název Škoda Hockey Cup. Od sezony 2015/2016 se turnaj koná v rámci projektu VTM, kdy dva nejlepší krajské výběry v kategorii U14 za celou sezonu postoupí do finále, které se koná v rámci přípravného utkání české hokejové reprezentace před mistrovstvím světa.

ŠKODA HOCKEY CUP 2017

Věková kategorie: ročník 2003 a mladší

Finálové utkání

Termín: 13. dubna 2017
Místo: Chomutov

Ústecký kraj vs Olomoucký kraj 3:4 sn.

Branky a nahrávky: 24. Spudich (Weis), 37. Svoboda (Príhoda, Pöschl), 40. Skuhrovec (Dej, Kadár) – 41. Ryšavý, 42. Ryšavý (Svozil), 47. Ryšavý (Kuncek), rozh. náj. Ryšavý

Ústecký kraj: Klika (31. Čermák) – Kadár, Hocelík, Němec, Pöschl, Kovár, Tomšík, Martínek, Jarábek – Dej, Skuhrovec, Slavík, Príhoda, Svoboda, Čech, Vopat, Adámek, Krocker, Spudich, Döring, Weis

Olomoucký kraj: Suchánek (41. Zlatnický) – Holík, Hrůzek, Kubíček, Přecechtěl, Stratil, Svozil – Fasner, Fibigr, Jobánek, Kučera, Kuncek, Minařík, Ruda, Ryšavý, Šilhavý, Zembol.

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Kokrment

Výsledky a tabulka všech zápasů před finále v rámci kategorie U14 v sezoně 2016/2017

ŠKODA HOCKEY CUP 2016

Věková kategorie: ročník 2002 a mladší

Finálové utkání

Termín: 8. dubna 2016
Místo: Ústí nad Labem

Ústecký kraj vs. Jihomoravský kraj 2:5 (0:1, 0:0, 2:4)

Branky a nahrávky: 47. Vrhel (Limanovský), 58. Myšák (Puczek) – 13. Krška (Koubek, Konečný), 41. Holemý (Meluzín), 43. Snášel (Hassani, Žák), 53. Matěj (Meluzín), 60. Zapletal (Holemý, Geidl), Rozhodčí: Místecký – Janíček, Gančarčík, Diváci: 459.

Ústecký kraj: Pechaček (Šilhan) – Malický, Hozák, Petrásek, Machyňa, Jonák, Háva, Miškoviš, Birhanzl, Krchňák – Klepetko, Puczek, Gašpar, Vlach, Vrhel, Nikl, Gut, Myšák, Limanovský, Koláček, Stehlík

Jihomoravský kraj: Vystavěl (Atanasiadis) – Topolanský, Vaněk, Koubek, Sedláček, Šujan, Furch, Mrkvica – Geidl, Žák, Holemý, Matěj, Sedlák, Konečný, Hassani, Meluzín, Zapletal, Krška, Malý Rašovský, Snášel

Výsledky a tabulka všech zápasů před finále v rámci kategorie U14 v sezoně 2015/2016

ŠKODA HOCKEY CUP 2015

Věková kategorie: ročník 2001 a mladší

Finálové utkání

Termín: 10. dubna 2015
Místo: Jihlava

Hlavní město Praha – Moravskoslezský kraj 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Przymula (Čížek) – 4. Grygar (Srníček), 25. Raška (Pavelek), 31. Vojtovič (Peterek, Srníček), 42. Raška (Zapletal)

Semifinálové skupiny

Termín: 27. února – 1. března 2015
Místa: České Budějovice, Frýdek-Místek
Pořadatel: Jihočeský KVV ČSLH, Moravskoslezský KVV ČSLH
Sportovní ambassadoři: Jaroslav Pouzar, David Moravec
Hrací systém: 14 výběrů krajů ve dvou skupinách, každý tým sehraje ve skupině šest utkání na 3 x 15 minut; dvoubodový systém bez prodloužení

Propozice

Výsledky utkání semifinálových skupin

Skupina západ
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 31. Filip (Bernat), 35. Pištěk (Dekret), 39. Toman (Procházka) – 30. Lang (Reisnecker).

Středočeský kraj – Liberecký kraj 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Zíka (Routa), 19. Zíka (Karásek), 20. Jelínek (Vrabec) – 16. Virág (Dospěl).

Hlavní město Praha – Karlovarský kraj 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 2. Vlček (M.Najman, Vitouch), 12. Janča (Křenek), 19. Janča (Křenek), 29. Przymula, 29. Čížek (Pšenička, Przymula), 32. Pšenička (Čížek), 42. Čížek (Pšenička).

Ústecký kraj – Jihočeský kraj 6:5 (3:1, 2:4, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Myšák (Jindra, Kysela), 10. Puczek (Bartoš, Jouza), 15. Tůma (Rubeš, Šarlinger), 16. Kitzberger (Jindra), 25. Puczek (TS), 43. Rubeš (Jindra) – 3. Bernat, 18. Hrubec (Houdek), 18. Toman (Houdek), 23. Bernat (Toman), 26. Bernat (Houdek, Pánek).

Plzeňský kraj – Středočeský kraj 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 2. Reisnecker (TS), 14. Přikryl (Matějček, Karbulka), 23. Princl (Reisnecker), 31. Matějček, 35. Lang (Přikryl, Kovář) – 28. Routa (TS), 29. Smažík.

Liberecký kraj – Hlavní město Praha 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 28. Adamec (Dospěl) – 26. Vlček (Vitouch), 35. Vlček (Najman, Najman), 45. Pšenička (Čížek), 45. Richtr.

Karlovarský kraj – Ústecký kraj 4:4 (1:1, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 13. Zdeněk (Rozhon), 22. Bílek, 37. Křemen (Jiskra), 41. Binias (Rozhon) – 5. Rubeš, 26. Kysela (Myšák), 40. Rubeš (Jindra, Kitzberger), 45. Rubeš.

Středočeský kraj – Hlavní město Praha 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 20. Karásek (Routa), 36. Srbek – 14. Čížek (Przymula), 25. Čížek (Przymula, Pšenička), 30. Najman, 32. Haš (Kumpošt), 33. Najman (Vitouch).

Jihočeský kraj – Karlovarský kraj 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 21. Houdek (Procházka), 34. Toman (Hrubec), 41. Houdek, 45. Toman (Beránek), 45. Toman (Pištěk, Beránek) – 14. Novotný (Jiskra), 20. Kočmaro (Zdeněk, Rozhon).

Plzeňský kraj – Liberecký kraj 4:3 (0:2, 3:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Jarošík (Matějček), 22. Lang (Kolář, Přikryl), 26. Reisnecker (Přikryl.), 34. Lang (Přikryl) – 1. Rychlovský (Dospěl, Nikolic), 4. Dospěl (Nikolič), 30. Šuráň (Rychlovský).

Hlavní město Praha – Ústecký kraj 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 33. Najman (Vitouch), 41. Čížek – 8. Prokop (Jindra).

Karlovarský kraj – Středočeský kraj 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 20. Jiskra (Novotný D.), 41. Křemen (Stejskal) – 5. Čermák (Routa, Černoušek), 6. Novotný (Jelínek, Vrabec), 29. Zíka (Flachs), 42. Čermák (Černoušek, Routa).

Liberecký kraj – Jihočeský kraj 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Dospěl (Rychlovský) – 23. Novák (Toman), 39. Grossmann (Procházka).

Ústecký kraj – Plzeňský kraj 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 16. Psar (Myšák), 33. Jouza (Šarlinger, Rubeš) – 6. Malát (Reisnecker, Princl), 23. Princl (Malát), 27. Malát (Lang), 34. Lang (Přikryl), 41. Přikryl (Vágner).

Liberecký kraj – Karlovarský kraj 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Virág (Žůrek), 21. Dospěl (Liška), 36. Rychlovský (Nikolič), 40. Dospěl (Rychlovský), 45. Dospěl (Rychlovský).

Plzeňský kraj – Hlavní město Praha 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 13. Princl (Reisnecker), 32. Přikryl (Kolář), 39. Reisnecker (Malát) – 10. Najman (Vitouch), 22. Haš (Pšenička), 28. Pšenička (Przymula), 34. Najman (Janča), 34. Mareček (Vlček).

Jihočeský kraj – Středočeský kraj 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Toman, 45. Toman – 8. Stříbrný (Zika, Srbek).

Ústecký kraj – Liberecký kraj 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Šarlinger (Prokop), 20. Myšák (Jindra), 21. Rubeš, 25. Jindra (Myšák, Kizberger), 26. Tůma (Jouza, Herles), 44. Puczek (Rubeš, Šarlinger) – 11. Rychlovský (France).

Karlovarský kraj – Plzeňský kraj 2:7 (1:2, 0:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 9. Korčmaro (Rozhon, Zdeněk), 33. Benda (Hadáček) – 2. Přikryl (Matějček), 2. Reisnecker, 20. Hosnédl (Přikryl, Kolář), 21. Přikryl (Reinsnecker), 28. Přikryl (Lang), 37. Malát, 39. Lang (Přikryl, Reisnecker).

Středočeský kraj – Ústecký kraj 3:3 (2:1, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Smažík (Pavel Karásek II.), 15. Vrabec (Havránek), 35. Moucha (Pavel Karásek II., Pavel Karásek I.) – 11. Jindra (Černohorský), 17. Jindra (Myšák), 19. Bartoš.

Hlavní město Praha – Jihočeský kraj 3:3 (0:1, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 24. Haš (Čížek), 32. Przymula (Čížek), 37. Haš (Pšenička) – 6. Toman (Čížek), 36. Čížek, 41. Beránek.


Skupina východ
Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Peterek (Grygar), 14. A.Raška (Zapletal), 24. Vojtovič (Beránek).

Zlínský kraj – Pardubický kraj 4:5 (0:2, 1:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 18. Mynář (Luža), 34. Štědrý (Pírek, Weintritt), 39. Weintritt (Štědrý), 43. Sebera – 5. Kučera (Pavlíček, Vltavský), 12. Rohlík (Zeman), 16. Zeman (Rohlík), 20. Rouha (Šír, Kučera), 45. Matěcha (Koffer, Pejzl).

Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 20. Kavický (Dufek) – 1. Poppel, 25. Síla (Poppel, Klodner).

Zlínský kraj – Olomoucký kraj 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Šafránek (Tureček, Rutar), 43. Šafránek (Popelka).

Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Juda (Trejbal), 12. Mojdl, 18. Křehlík (Brož), 30. Rybáček (Mojdl, Rašín) – 10. Vlk (Aleshin).

Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 14. Poppel, 22. Síla, 39. Síla (Kašpar), 40. Morong (Poppel) – 6. Thiel (L.Raška), 21. Vojtovič (Pindel, Beránek).

Pardubický kraj – Kraj Vysočina 0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
Branky a nahrávky: 12. Křehlík, 13. Juda (Teplý), 25. Křehlík (Najman, Brož), 26. Teplý, 30. Teplý (Trejbal), 34. Brož (Najman, Křehlík), 36. Rybáček (Krajíček), 43. Teplý (Juda).

Pardubický kraj – Olomoucký kraj 1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Zeman (Matěcha) – 24. Dobša (Popelka).

Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj 3:5 (2:3, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Teplý (Piskač), 13. Najman (Křišta), 29. Teplý (Křehlík) – 1. Poppel, 3. Soukup, 14. Síla (Poppel), 30. Síla (Morong, Poppel), 30. Klodner (Morong, Kašpar).

Jihomoravský kraj – Zlínský kraj 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Kavický (Hubáček), 20. Hubáček (Kavický, Vašíček), 26. Kučeřík (Bernovský) – 6. Dřímal (Luža, Sebera), 34. Havlík (Weintritt).

Pardubický kraj – Moravskoslezský kraj 3:7 (0:2, 2:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 21. Rohlík (Pejzl), 24. Zeman (Matěcha), 31. Pejzl (Zeman) – 9. Smička (Peterek, Revaj), 15. A.Raška (Pitucha), 22. A.Raška (Kylnar, Pavelek), 24. Kylnar (Revaj), 28. Kylnar (A.Raška, Revaj), 35. Revaj (A.Raška, Pitucha), 39. Čmiel (Beránek, Vojtovič).

Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. Brejcha (Pirkl), 37. Morong (Junek) – 4. Barveníček (Studený), 19. Indrák (Antoníček), 28. Barveníček (Mácha), 28. Indrák (Žižlavský), 44. Indrák (Antoníček).

Zlínský kraj – Kraj Vysočina 2:4 (1:3, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Dřímal (Sebera), 24. Sebera (Havlík) – 9. Najman (Křehlík), 11. Teplý (Křišta), 13. Brož (Sapík), 17. Zadražil.

Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 34. Vojtovič, 43. Čmiel (Beránek, Vojtovič), 44. Kylnar (Pavelek).

Zlínský kraj – Královéhradecký kraj 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 8. Dvořáček (Mynář), 18. Mynář (Suhrada), 37. Weintritt (Štědrý, Luža), 42. Suhrada (Štědrý), 44. Luža (Weintritt) – 22. Morong, 30. Morong (Poppel).

Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Pardubický kraj – Jihomoravský kraj 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Rohlík, 16. Koffer (Rohlík).

Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj 7:2 (2:0, 4:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Čípera, 10. Häring (A.Raška), 16. Revaj (A.Raška, Kylnar), 17. Beránek (Thiel, Vojtovič), 20. Vojtovič (Beránek, Pindel), 23. Smička (Anlauf, Peterek), 37. Vojtovič (Beránek, Pindel) – 16. Sebera (Suhrada), 19. Mynář.

Pardubický kraj – Královéhradecký kraj 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 42. Zeman (Koffer) – 21. Poppel (Morong), 26. Pirkl (Müller), 29. Síla (Morong), 40. Síla (Poppel, Morong).

Jihomoravský kraj – Olomoucký kraj 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 10. Indrák (Barveníček), 13. Antoníček, 28. Antoníček (Indrák), 35. Barveníček (Antoníček), 38. Antoníček (Barveníček), 44. Mohapl (Studený).

Kraj Vysočina – Moravskoslezský kraj 2:6 (0:1, 1:4, 1:1)
Branky a nahrávky: 28. Juda (Rašín), 31. Křehlík – 6. Peterek (Smička), 17. Smička (Peterek, Anlauf), 18. Vojtovič, 20. Smička (Peterek), 23. Vojtovič (Pindel, Beránek), 39. A.Raška (Revaj).

Konečné pořadí semifinálových skupin

Skupina západ
1. Praha             5  1  0  26:10  11
2. Jihočeský         4  1  1  20:14   9
3. Plzeňský          4  0  2  25:17   8
4. Ústecký           2  2  2  22:20   6
5. Středočeský       2  1  3  21:18   5
6. Liberecký         1  0  5  12:25   2
7. Karlovarský       0  0  5  10:32   1

Skupina východ
1. Moravskoslezský   5  0  1  28:11  10
2. Královéhradecký   4  0  2  19:17   8
3. Vysočina          4  0  2  23:14   8
4. Olomoucký         3  1  2  14:8    7
5. Pardubický        2  1  3  12:24   5
6. Zlínský           1  0  5  15:23   2
7. Jihomoravský      1  0  5   5:19   2

Finále

Termín: 10. dubna 2015
Místo: Jihlava
Pořadatel: ČSLH, PRO - HOCKEY Cz., s.r.o.
Účastníci: 2 vítězové základních skupin; utkání na 3 x 20 minut
 
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

TELH tweetuje: Pustevny, vzpomínka na Čecha i sestupy Jihlavy
(18.06.2018) Sezona je sice dávno pryč a nový ročník je ještě daleko, na Twitteru ale hokejové postřehy ...

 

Syn slavného cyklisty je v Přerově. Za Zubry bude hrát zlínský Padrnos
(18.06.2018) K devíti prvoligovým startům z předchozích dvou sezon letos přidá další. Mladý bek Martin ...

 

Kvasnica obdivuje Kanea. Tým v NHL bych si ale nevybíral, říká před draftem
(17.06.2018) V týdnu se Michal Kvasnica chystal na kempu reprezentační dvacítky v Salcburku, zároveň už al...